Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gothic Arcania (4)
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Artyku?y u?ytkowników
Mivrox
Arcania - Gothic 4


Informacje o grze:

Producent: Spellbound Studios Oficjalna strona Producenta www.spellbound.de
Wydawca w Polsce: CD Projekt Oficjalna strona Wydawcy www.cdprojekt.pl
Tryb gry: Singleplayer
Gatunek: RPG, akcja, fantasty
Premiera ?wiatowa: Do ko?ca 2010 roku
Premiera w Polsce: data nieznana
Wersja j?zykowa: W pe?ni po Polsku
No?nik: DVD
________________________________________________________________________________

Minimalne wymagania sprz?towe:

System operacyjny: Windows Xp / Vista / 7;
Procesor: Intel Dual Core lub AMD Athlon Dual Core 3500 lub nowszy;
Pami?? RAM: 1 GB Windows XP, 1,5 GB Windows Vista / 7 (Zalecane 3 GB dla XP / Vista / 7)
Karta grafiki: GeForce 8600 GTS lub Radeon X1900 XTX/2DHT:

DirectX 9.0 lub nowszy;
10 GB wolnego miejsca na dysku:
________________________________________________________________________________

Krótki opis fabu?y gry:

W Gothic'u 4 po raz pierwszy nie wcielimy si? w posta? Bezimiennego, który by? g?ównym bohaterem
w ka?dej jak dot?d cz??ci gry. Nasz bohater b?dzie musia? zwiedzi? cztery wyspy. Na ka?dej b?dzie
panowa? inny klimat, b?d? inne ro?liny i potworki. Poprzedni bohater Gothic'a b?dzie królem, który
zmieni? si? pod wp?ywem w?adzy. Nowy bohater b?dzie móg? zmieni? sposób w?adzy zabijaj?c lub
przekonywuj?c króla. Je?li jednak rz?dy Bezimiennego nam pasuj? b?dzie mo?na zostawi? króla.
Nie powiem nic wi?cej, by nie zepsu? zabawy. tongue.gif
________________________________________________________________________________

Zmiany

W Gothic'u Czwartym b?d? nowe funkcje otoczenia, na przyk?ad gdy b?dziemy stali w cieniu ca?y
ekran b?dzie przyciemniony, w czasie deszczu stra?nicy stoj?cy na stra?y b?d? chowali si? pod dach,
przez li?cie b?dzie prze?witywa?o S?o?ce itp.


Bardzo dzi?kuj? czytelników za uwag? i pozdrawiam - Mivrox
Valamir
Wed?ug mnie fabu?a gry jest troch? tandetna. Bohater gry...w sumie dobrze, ?e go zmienilina innego, bo jakby mieli wymy?la? dalsz? historie tamtego starego, to nic fajnego by z tego nie wysz?o. Je?li chodzi o te efekty otoczenia, to uwa?am, ?e jest to super przemy?lane i wykonane. Widz?c po rozmiarze gry (10 GB), to ?wiat musi by? ogromny.
DJBDM
Mnie zdziwi?o to ?e mo?na wygra? z Diego b?d?c pasterzem ;D No i jeszcze ten wybór trudno?ci (?atwy, normalny, trudny, gothic) Gothic!? wtf?
Robertboanerges
Mnie to nie zdziwi?o bo jak ci powiedzia? dalej on ci na to pozwoli?.

?eee ale wtopa nie zauwa?y?em daty postu. tongue.gif
macios96
Jeszcze dwa tygodnie temu by mi nie poszed? ale teraz mam nowego lapka to zobaczymy
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.