Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mam taki problem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Kosa
Witam mam taki problem jak zrobie zadanie z ?owcami orków to mi wychodzi z gry a potem jak chc? wczyta? zapisan? gr? to mi gra si? wy?ancza. Mam MT 2.01 z dubingiem i z patchem 2.02. je?li kto? wie co zrobi? to niech napisz?. Z góry dzi?ki
Bruce
Mo?e wi?cej szczegó?ów? I warn za nieodpowiedni? nazw? tematu. Nie wspominaj?c o tym, ?e mog?e? si? dopisa? do istniej?cego tematu.
Kosa
No to tak robi? te zadanie od Valkira ?eby si? dowiedzie? dlaczego i z k?d przybywaj? orkowie elity. Potem id? poinformowa? go ?e si? dowiedzia?em i jak wychodz? z obozu ?owców to gra si? wy?ancza a jak chc? wczyta? zapisan? gre to si? nie da bo te? si? wy?ancza
Bruce
A z jakim komunikatem? Bo to co robisz nie za wiele mi mówi.
Kosa
Wyskakuje komunikat ACSSES VIOLATION
Bruce
Mo?e przeinstaluj gr? i moda? Bo jeste? pierwszym, który ma taki problem. Jak nie pomo?e, to niestety pozostaje tylko nowa gra.
Kosa
Próbowa?em odinstalowa? gr? i moda i zainstalowa? i wzie?em nowa gra ale dalej to samo.
mo?e to przez patcha?
Bruce
Edytuj posty do cholery. I nie, to nie wina patcha. A jaki masz system?
Kosa
Przepraszam b?d? edytowa? posty. Procesor intel pentium 4. Ram 3GB. Karta graficzna GeForce GT 240
Bruce
A system?
Kosa
windows 7
Bruce
Mam tak ci? ci?gn??? Ilu bitowy? 32 czy 64? I czy uruchamiasz gr? jako administrator?
Kosa
84 bitowy i tak uruchamiam gr? jako administrator
Bruce
84?? Istnieje takowy? Je?li tak, to to jest problemem. Zainstaluj sobie wersj? 32-bitow?.
Kosa
sorry pomyli?em si? 64 bitowy. A jak zainstalowa? 32 bitowy?
Bruce
Nawet je?li, to przy 64-bitowym nie oczekuj, ?e stare gry b?d? ci chodzi?y. Wi?kszy numerek nie zawsze oznacza lepszy.
Kosa
Aha ale to jak zainstalowa? 32- bitowy?
Bruce
Innymi s?owy musisz zdoby? windowsa 32-bit i od nowa go zainstalowa?.
Kosa
Aha dzi?ki który lepszy Vista czy Xp?
Bruce
Je?li mia?bym wybiera? pomi?dzy Vist? i XP, wybra?bym XP-ka. Ale i tak 7-ka bije obydwa na g?ow?.
Rhobar3
A w którym rozdziale robisz to zadanie?
Kosa
W pierwszym a co?
Rhobar3
Poniewa? ja robi?em te zadanie w 1 to mia?em to samo co ty ale jak spróbowa?em w 3 to ju? si? tak nie robi?o.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.