Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chromanin
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
tutonic
Witam.
Przeszed?em si? do wie?y mgie?, zszed?em na sam dó? i zrobi?em taki myk, ?e przebieg?em obok tych wszystkich szkieletów/cieniostwora/mrocznych kolesi tak, ?e sami zacz?li si? ciupa? (ci mroczni zacz?li ciupa? szkielety). Wtedy zosta? 1 mroczny na mnie i kilka szkieletów, jako? se poradzi?em. Tyle ?e wracam w to miejsce, a tam nie ma szkieleta maga (pewnie zosta? zabity, ale chodzi o to, ?e nie ma jego cia?a), wi?c nie ma chromaninu. Mam takie pytanie: czy jest kod na chromanin i je?eli tak, to czy po zrobieniu go sobie dalej b?d? mia? mo?liwo?? zadania z chromanina (tj. czy np. spotkam eremit?)? I czy quest z chromaninem jest wa?ny dla fabu?y, tzn. czy trzeba go przej???
Z góry dzi?ki
Smolo
Ja mia?em podobny problem:

Zobacz moje posty na tej stronie: http://www.forum.poziomkaz.pl/index.php?sh...&#entry9641

Ten szkielet-mag od chromaninów pojawia si? dopiero po gadce z Eremit?...
tutonic
Dzi?ki. Jeszcze jeden problem.
Wykona?em zadanie dla kortha (pier?cie? + tamtemu jednemu ?uk zwróci?em), dla monka (500 bry?ek rudy), dla Anghara (40 pr?tów) i dla Servina (paczka diego i strza?y cavalorna). Zosta?o mi tylko zadanie przyniesienia 40 sztuk mi?sa, 20 wilczych skór i 30 butelek ry?ówki (mi?so ju? odda?em) i brakuje mi 5 sztuk skór. Poszed?em do Tanghora (czy jako? tak), dosta?em 1000 exp i powiedzia?, ?e si? mog? przyda?, ale nie da? mi zadania z quentinem. Czy to dlatego, ?e nie przynios?em tych rzeczy servinowi czy to jaki? bug?
I jeszcze jedno - nie wiecie mo?e gdzie kupi? albo sk?d wytrzasn?? te 5 skór wilczych (wie?a w SO odpada bo ju? wzi??em z niej wszystko). Nie chce mi si? inwestowa? PN w skórowanie.
Tizgar
Nie bug tylko musisz przynie?? reszt? rzeczy serwinowi

nie chce ci si? ? ze lol to jak ty grasz umiej?tno?ci ?owieckie s? obowi?zkowe, zarobek z tego nie ma?y i do questów przydatne
Smolo
Wilcze skóry maj? te? smoki i wojownicy cienia, ale osobi?cie polecam ci nauczy? si? jednak tych umiej?tno?ci...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.