Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sta?a zwiecha w jednym miejscu
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
KRONIKARZ
(SORKI ZA MOG?CE SI? POJAWI? BLUZGI ALE WKURWI?EM SI? NA MAXA)

Dobra sprawa wygl?da nast?puj?co.

Gra zawiesza si? ogólnie do?? cz?sto i to przy ró?nych okazjach, a to za szybko biegam (pier?cionek od przemytników) podczas zmiany kierunku gra notorycznie si? zawiesza, a to d?wi?k szlak trafia i w rezultacie gra si? wygrzybia.

Ca?o?? by?a by jeszcze do prze?ycia gdyby nie dzie? dzisiejszy na ca?e 3h jakie sp?dzi?em przy MT gra zawiesi?a si? co najmniej 10 razy w ró?nych miejscach i z ró?nych powodów, (Po 10 razie przesta?em liczy?).


Apropo sta?ej zwiechy jestem w ?wi?tyni ?ni?cego i 6 razy z rz?du wywali?o mnie w jednym konkretnym miejscu a mianowicie przy otwarciu si? kraty przy 3 szamanie do zabicia ,tym u góry do którego trza si? nie ?le napoci? przy skakaniu


Ja pierdole gra?em wcze?niej w MT bez dubingu i na patchu 1.3 i gra si? tak kurewsko nie wiesza?a jak teraz, normalnie szok. W chwili obecnej mam zainstalowany dubing najnowszego patcha i po dniu dzisiejszym powa?nie rozwa?am wywalenie z lapka w pizdu Gotica wraz z MT.



Mój sprz?cik to;
AMD Athlon 64 x2 1.9Ghz TK-57
GF 7000M
2GB DDR2
160gb dyzio
Win XP
Bruce
Zobacz czy to samo si? robi na stacjonarnym kompie. Je?li nie, to wina laptopa.
KRONIKARZ
Problem jest taki ?e mam tylko w chwili obecnej Lapka stacjonarka jaki? czas temu posz?a w diab?y ;(
macios96
Jest taki patch który "teoretycznie" naprawia problem z tym szamanem (w praktyce te? naprawia bo u mnie dzia?a )
Smolo
Z tymi szamanami to powoli id? w jego kierunku co chwila zapisuj?c gr?, po którym? wczytaniu b?d?c coraz bli?ej szamana gra ju? powinna chodzi? elegancko bez zawieszki.
KRONIKARZ
Sprawa z szamanem zosta?a ju? za?atwiona smile.gif

A mianowicie nie trzeba wcale podchodzi? do tej kraty by ona si? otwar?a, wystarczy stan?? w okolicach pierwszego z brzegu filara i kilkakrotnie wywalic z kuszy lub ?uku w stron? kraty (Szamana si? chyba wkurzy? laugh.gif) bo sam otwar? krat? i przylaz? mi skopa? dupsko.

Tu pojawia si? jeszcze jedna ciekawostka;
Je?eli podczas trwania przerywnika spróbujemy wyci?gn?? bro? to po jego zako?czeniu (ja tak przynajmniej mia?em bezio kilka krotnie wyci?ga i chowa bro? tu? po rozmowie, walka si? jeszcze nie zaczyna a wyci?ga j? tyle razy ile razy wcisneli?my przycisk 1) ( Tak policzy?em czystym przypadkiem) wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.