Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Uriziel
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Dave12
Witam

Mam taki o to problem:

Podczas walki z Urizielem nieszcz??liwie zapisa?em gr? (ju? wiem ?e nie mo?na, ale sk?d mia?em wiedzie?...) i zaci??y si? kamienne pos?gi bo zosta?y 4 i nie spadaj?.

Moje pytanie:

Mo?na to naprawi?, tak aby nie zaczyna? gry od nowa?

Please help me smile.gif
Tizgar
Nie nie da si? serio niema innego sposobu ni? zacz?? gr? od nowa

Na przysz?o?? nawet brak wiedzy na jaki? temat da si? ratowa? zgadnij po co jest 15 slotów na save, ka?dy kto tego nie wykorzystuje mo?e liczy? si? z takim lub innym problemem
Dave12
Powiem tak super mod, ale te bugi s? przera?aj?ce.
Przynajmniej powinno by? napisane w solucji ?e nie mo?na robi? save podczas walki z Urizielem...

Bo komu chce si? przez tak? g?upot? gra? od nowa...


Mo?e chocia? kto? da save przed walk? z Urizielem ?eby sobie przej?? gr? do ko?ca.
Tizgar
Ka?dy o tym wie a g?upota sry ale jest twoja, ka?dy gracz graj?cy w rpg wie jak nale?y save robi? i nale?y wykorzystywa? minimum 5 slotow a najlepiej wszystkie jakie s? mo?liwe dzi?ki temu unikamy b?edów bo jak si? co? ?le zrobi to potem mo?na to ?atwo odkr?ci? a jak tobie zal tych kilku mb na te save to naprawd? nie graj w rpg bo to ma swoje zasady.

Shergar ma racje b??dy wynikaj? z g?upoty a ja dodam ze 50% wynika tez z save a raczej nie ch?ci u?ywania w?a?ciwie tej opcji nie wiem ile razy jeszcze b?d? powtarza? jak nale?y save robi?.
Macio
CYTAT(Dave12 @ Jul 19 2010, 10:48 AM) *
Powiem tak super mod, ale te bugi s? przera?aj?ce.
Przynajmniej powinno by? napisane w solucji ?e nie mo?na robi? save podczas walki z Urizielem...

Bo komu chce si? przez tak? g?upot? gra? od nowa...


Mo?e chocia? kto? da save przed walk? z Urizielem ?eby sobie przej?? gr? do ko?ca.


Aktualne? Mam save z walki z Urizielem, statów postaci za choler? nie pami?tam, eq mam dobre, ale to jest wersja 2.01 wi?c nie wiem czy ci pójdzie...
Daray
Zaraz... Jak to nie mo?na robi? save podczas walki z Urizielem? I jak to niby wszyscy wiedz?, ?e nie mo?na? Ja nie wiedzia?em i na szcz??cie wszed?em w ten temat, bo móg?bym sobie zr?ba? gr?... Kolega Dave12 ma racj? Takie rzeczy powinny by? napisane w solucji lub te? sposób na omini?cie niektórych popularnych bugów.

Najbardziej wkurza mnie to i? w sulucji opisane s? tylko dwa bugi których nie uda?o si? naprawi?, a mnie spotka?o ich o wiele wi?cej. Np:

-Zacinaj?cy si? kowal Sand
-Wszyscy z obozu przy kopalnie mnie atakuj?.
-Gra zawiesza si? za ka?dym razem, gdy muzyk wyci?ga bro?(przez co nie mog? wej?? do knajpki Siekacza)
-Znajdowanie trupów wa?nych NPC (Nawet nie wiem czemu i jak gin?...)
-Kowalstwo nie dzia?a (Nawet po wyrzuceniu komponentów z eq... 60PN posz?o si? j***?)

Obozu bandytów nie wspominam, bo niby ma to za?atwi? patch 2.02... A wi?kszo?? z tych bugów mo?na omin?? dzi?ki kodom. Jednak mimo wszystko to troch? m?czy i psuj? zabaw? p?yn?c? z gry...
Bruce
Bo ja wi?cej b??dów poza tymi dwoma nie mia?em.
Daray
Czy to znaczy ?e tylko jedna osoba testowa?a mod, przed jego wypuszczeniem na ?wiat?
Bruce
Tak.
Daray
Aha.... Czyli my, gracze 2.01 jeste?my jednocze?nie beta testerami... To zupe?nie zmienia moje podej?cie do gry. Wcze?niej chcia?em si? ni? jedynie pobawi?, a tu prosz?... Pomagam grupie PoziomkaZ. Rozpiera mnie duma z tego powodu.
Bruce
Tyle, ?e te beta testy s? niezamierzone. To mia?a by? finalna wersja. Przynajmniej tak to wygl?da?o u mnie.
Daray
Dlatego si? dziwi? ?e testowa?a to jedna osoba. Nie mia?em przyjemno?ci u?ywa? wielu modów, ale np PLP do Fify 10 opó?ni? si? o miesi?c bo trwa?y tyle beta testy i si? okaza?o ?e do Patcha 1GB trzeba by?o 200MB danych doci?gn??. Ale od kopa nie mia?em ?adnych problemów z modem.

Z tym ?e Gothic od zawsze mia? tendencj? do bugowania si? w najmniej spodziewanych momentach, wi?c mod od pocz?tku ma przechlapane ?ycie. Albo raczej PoziomkaZ przy pracy nad nim biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.