Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stopnie w?adanie broni?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Severus
Hej ,
Mam takiego questiona
W gothicu 1 by?y : trzy rodzaje w?adania broni? jednor?czn?:
1) Nowicjusz
2) Szkolony
3) Mistrz

Natomiast w MT s? ró?ne typy jest ich wi?cej .

Moje pytanie jest nast?puj?ce czym si? ró?ni poziom szermierza od adepta i od jakiego poziomu b?d? u?ywa? broni jak mistrz czyli b?de wyprowadza? ciosy z prawej strony z do?u . Troche to dla mnie dziwne , ?e koszt szkolenia kosztuje 15 PN na szermierzu i ci?gle walcze tak samo ( tzn . tak sam styl ataku jak na pocz?tku rozgrywki : trzymam w jednym r?ku ) .

Pozdrawiam
macios96
CYTAT(Severus @ Jul 11 2010, 02:35 PM) *
Hej ,
Mam takiego questiona
W gothicu 1 by?y : trzy rodzaje w?adania broni? jednor?czn?:
1) Nowicjusz
2) Szkolony
3) Mistrz

Natomiast w MT s? ró?ne typy jest ich wi?cej .

Moje pytanie jest nast?puj?ce czym si? ró?ni poziom szermierza od adepta i od jakiego poziomu b?d? u?ywa? broni jak mistrz czyli b?de wyprowadza? ciosy z prawej strony z do?u . Troche to dla mnie dziwne , ?e koszt szkolenia kosztuje 15 PN na szermierzu i ci?gle walcze tak samo ( tzn . tak sam styl ataku jak na pocz?tku rozgrywki : trzymam w jednym r?ku ) .

Pozdrawiam




Machasz szybciej na boki , wprowadzasz wi?ksze kombo i masz wi?ksze szanse na trafienie krytyczne
Severus
CYTAT(macios96 @ Jul 11 2010, 09:19 PM) *
Machasz szybciej na boki , wprowadzasz wi?ksze kombo i masz wi?ksze szanse na trafienie krytyczne

A tak przy okazji czy op?aca si? w to pkt wsadza? poniewa? za orginalnego gothica i poprzednich wersji MT na pozomie mistrza trzyma?e? inaczej bro? ni? na poziomie "adepta" . Zrobi?em nie dawno mistrza i trzymam bro? normalnie tak jak przedtem czy to jaki? bug czy po prostu tak jest ? By?bym wdzi?czny za info .
Pozdrawiam.
Tizgar
Mistrz to 60% czyli tak jak by?o a inaczej trzymasz maj?c guru 100%
Severus
CYTAT(Tizgar @ Jul 11 2010, 10:30 PM) *
Mistrz to 60% czyli tak jak by?o a inaczej trzymasz maj?c guru 100%


Nie o to mi chodzi?o . Chodzi mi o to czy jest ró?nica w trzymaniu miecza na tych poziomach
Fenix
Akurat to jak trzymasz miecz nie ma nic do rzeczy dla walki, bo szybko?? wyprowadzanych ciosów jest zale?na od animacji ataków.
Severus
CYTAT(Fenix @ Jul 11 2010, 11:09 PM) *
Akurat to jak trzymasz miecz nie ma nic do rzeczy dla walki, bo szybko?? wyprowadzanych ciosów jest zale?na od animacji ataków.

Troche ma poniewa? jako mistrz w starym gotyku wyprowadza?em ciosy z prawej strony z dolu czyli i tak by?o szybciej ( chyba ) ni? teraz .
Buras
Mi sie tak wydawa?o ?e:

1. Brak czy tam Nowy - bohater trzyma? bro? 1h w obu r?kach jak zawsze na pocz?tku...
2. Pó?niej bohater trzyma? bro? jak na pocz?tku gothica 2, czyli w 1 r?c? ale powoli macha?.
3. Potem to chyba Bezi trzyma? bro? jak w 2 poziomie w Gothicu 1, czyli podobnie jak w poprzednim, ale machasz szybciej...

Innych nie znam bo tam nie doszed?em tongue.gif
macios96
CYTAT(Buras @ Jul 12 2010, 08:51 AM) *
Mi sie tak wydawa?o ?e:

1. Brak czy tam Nowy - bohater trzyma? bro? 1h w obu r?kach jak zawsze na pocz?tku...
2. Pó?niej bohater trzyma? bro? jak na pocz?tku gothica 2, czyli w 1 r?c? ale powoli macha?.
3. Potem to chyba Bezi trzyma? bro? jak w 2 poziomie w Gothicu 1, czyli podobnie jak w poprzednim, ale machasz szybciej...

Innych nie znam bo tam nie doszed?em tongue.gif


A pó?niej na 100% machasz jak mistrz
Souler
Tak, jak jednor?kiem na poziomie mistrzowskim. Swoj? drog?, bardziej si? op?aca 100% w dwur?ku, ni? ?wiczy? jednoe?ka...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.