Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Help Instal
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Rukon
Witam
Czy móg? by mi kto? powiedzie? krok po kroku jak zainstalowa? gothica MT (linki etc).
Bo próbowa?em tak jak pisa?o na stronce ale za??cza mi sie gothic zwyk?y i jest tylko kilka rzeczy z MT. Bo chyba powinien by? inny wygl?d jak za??cza sie gothica etc a ja mam tylko pare zeczy z MT reszta z zwyklego.
Prosze o szybk? odpowiedz
Saturas93
zainstaluj player kit znajduje sie w folderze gothic\materia?y dodatkowe
Rukon
Zainstalowalem i dalej tak samo bylo...
Saturas93
a w??czy?e? gothicstarte.exe w folderze gothic\system a potem wybra?e? mroczne tajemnice i play the game
Rukon
Tak..

a mozesz mi napisa? krok po kroku co mam robi? od samego pocz?tku mam na mysli
1. instalka gothica
2. ?ci?gniecie patcha 2.01 + link
3. dubbing(+ link)
4 etapy instalacji


jak bedzie dzia?a? wszystko jak nale?y odwdzi?cze si? do?adowaniem za 20 zlotych z jakiejkolwiek sieci...
bardzo chcia?em pograc z dubbingiem i mi na tym zale?y...
Saturas93
najpierw instalujesz gothic potem patcha bez dubblingu nast?pnie dabbling potem ?adke do 2.2 wklejasz do folderów data i system te pliki które ?a w ?rotku potem instalujesz player kit i robisz to co ci napisa?em wcze?niej
gothicwarrior
?le mu dyktujesz
1. zaisnstaluj Gothica 1
2. zainstaluj playerkit
3. zainstaluj Mroczne Tajemnice z patchem 2.01
4. zainstaluj dubbing
5. zainstaluj patch 2.02
Rukon
ale jak mam zainstalowa? playerkid przed tym jak zainstaluje patcha MT..?
Rukon
Saturas zrobilem tak jak mowiles i lipa;/ niby wszystko mam dobrze jak wlaczam nawet g start exe to jest
1/Gothic
2/Gothic mroczne tajemnice
3/Gothic mroczne tajemnice (poziom ?atwy)
4/Gothic mroczne tajemnice (poziom normalny)
5/Gothic mroczne tajemnice (poziom trudny)

no i w??czam.. i si? w??cza zwyk?y gothic 1.08..
kiedy? gralem w Mt 1.03 no i tam by?o nawet inne menu w grze i wogole wszystko inne... a tu jak w G1.. poza tym ?e jest kilku kolesi z Mt.. nie wszyscy ale kilku jest..
Geralt
Odinstaluj wszystko i spróbuj zainstalowa? wszystko do nowa ale Playkita na ko?cu jak zainstalujesz gothica i mroczne tajemnice + patch
Rukon
.. Wszystko zrobi?em i nic.... PROSZ? O POMOC ;(

Je?li kto? zdo?a mi pomóc tak aby wszystko dzia?a?o dostanie do?adowanie za 20 z? tak jak wcze?niej mowi?em...
prosz? bardzo o pomoc..
Saturas93
a playerkita instalujesz do folderu gothic\
Rukon
Robie dok?adnie tak jak jest napisane instaluje gothica potem MT/MT dubbing pozniej playerkita i wypakowywuje Patcha do gothica
gothicwarrior
a do którego folderu dok?adnie?
bhaal
Mia?em podobny b??d zrób reinstal ca?ego Gothica mi pomog?o.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.