Help - Search - Members - Calendar
Full Version: jak uruchomi? kody mrocznych tajemnic?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Dark Soul
nie by?o problemu z instalacj?, nie ma prawie problemów z b??dami, gorzej z rozgrywk? jak co? nie wyjdzie (przedmiot questowy si? sprzeda, kto? nie?yje) i wtedy potrzebne s? kody - niestety jak widz?, gothic.ini jest jaki? zmodyfikowany i nie ma tam linii "test mode", na co nam wi?c wasze kody skoro nie mo?na z nich skorzysta?? smile.gif
normalnie to olewam niektóre zadania ale znikn?? mi oszabrowany wcze?niej Nix i nie mam kogo zg?osi? Krukowi
mo?e szukam nie w tym folderze? bo nie ma ?adnego test mode w gothic.ini, w gothicgame.ini, DM.ini
Buras
Nigdy nie u?ywa?e? sposobu, ?e otwierasz statystyki (domy?lnie "b") i wpisujesz MARVIN??

Tak jest o wiele pro?ciej i szybciej biggrin.gif
Dark Soul
u?ywa?em :| a? wstyd przyzna? ?e teraz nie potrafi?em - zapewne dlatego ?e zmieni?em ustawienia klawiatury i statystyki mam pod inn? literk? (inn? ni? litery w s?owie MARVIN), trzeba b?dzie sprawdzi? kiedy? na zwyk?ym G1 i G2 czy test mode to lipa
dzi?kuje za pomoc, ?e to jednak marvin
temat do zamkni?cia
macios96
A jak sie w??cza to na test mode ?
Trzeba po prostu ta linijk? doda? ??
Dark Soul
nie doda? tylko zmieni? w (ewentualnie) istniej?cej linijce warto?? z 0 na 1
w G2 radzili tak zrobi? zanim mo?na by?o u?y? kodu marvin
macios96
Czyli jak nie istnieje to doda? ?
np TestMode = 1
Dark Soul
CYTAT(macios96 @ Jul 1 2010, 07:03 PM) *
Czyli jak nie istnieje to doda? ?
np TestMode = 1


nawet twórcy moda nie wiedz? gdzie trzeba go doda? tongue.gif
zdaj si? na instynkt i olej to

stworzy?em ten temat bo wg serwisów o tej grze ingerencja w pliki ini jest konieczna i pewnie du?o osób tak robi?o, a teraz? teraz nie wyobra?am sobie zagra? w G1 bez Mrocznych Tajemnic smile.gif wi?c jest ?atwiej
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.