Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atak na obóz orków
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Anteaus
Urshak wróci? i odda? mi Ulu-mulu, a Snow nie chce go wzi?? i nie mog? przez to zabra? ?owców do ataku.
Wiecie co zrobic?
kuczaja
Co zrobi?e? ?e ci odda? UluMulu?! O.O btw jak tak to chyba powiniene? u?y? zwoju telepy który powinien ci da?... bo chyba daje je?li wraca co nie?
Anteaus
Nie mog?em go znale??, to go przywo?a?em.
Da? mi zwój. Ale w solucji jest napisane, ?e Snow we?mie ode mnie Ulu-Mulu. A nie bierze.
kuczaja
to chyba schrzani?e? :/ spróbuj zwojem mo?e sie uda uko?czy? gre
Anteaus
Ja nie chce ko?czy? gry -.- Chce zrobi? rozpierduch? z ?owcami ; )
A potem jeszcze poziomek szukac.
Geralt
Znalaz?e? cia?o Ur-Shaka ? on ma w ciele ulu mulu
gothicwarrior
?al i to jest skutkiem korzystania z kodów... w momencie kiedy dajesz Ur-Shakowi ulu-mulu idziesz do ?owców orków i za?atwiasz nieumar?ego szamana po czym po rozmowie z Valkirem udajesz si? do Yrpena i wracasz do Valkira lub te? od razu pod miasto orków, gdzie znajdziesz orkowe elity oraz cia?o ur-shaka, zabierasz od niego ulu-mulu i dajesz je snowowi po czym rozpoczyna sie atak
Anteaus
Dobra, uda?o si?. Musia?em czekac na cia?o ur shaka 3 dni zamiast jednego, whatever.
Da si? jako? zabic tych nieumar?ych orków w obozie? zabi?em z 6 szamanów a ci nadal s? nie?miertelni.
Geralt
Da si? zabi? ........ trzeba zabi? wszystkich szamanów nie pami?tam ile ich tam by?o
kuczaja
jak zabijesz szamanów to nawalaj w orków ze ?mierci nieumar?ch. naprawde warto dla tej chwili wbi? 4 kr?g
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.