Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z Gothic MT wersja 2.02 z dubbingiem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Bezio001
Mam problemy i pro?by.
1. Na pocz?tku gry mam gildie Nekromanta.
2. Jak chce wykona? misj? z przemytem to bandyci mnie atakuj?.
3. Prosi?bym o linki do utworów z kryszta?u muzycznego.

Problemy 1 i 2 wyst?puj? tylko w wer. 2.02 bo w wersji 2.01 sprawdza?em i gra gitara. Jakby co? to gram na normalnym poziomie.
bhaal
1. nie wiem
2. zawsze atakuja musisz ich przywolac bandytó?w i imionami za obozem i gada?
Bezio001
Czyli cheatem ich przywo?a?
Geralt
1 jaki? b??d
2 . kody albo jaki? inny patch
bhaal
Jak te? dobrze poszukasz jest mój temat i kogo? jeszcze jak bez przywo?ywania gada?. Ale wszystko trzeba z kodami.
Bezio001
Ale njalepsze jest to, ?e wszyscy, którzy w edit abilities guild=0 s? nekromantami, cho? mi to nie przeszkodzi?o w zostaniu cieniem i stra?nikiem kopalni. Natomiast jak chc? do??czy? do szkodników to ci?gle pisze wymagany 5lvl cho? mam 11. A jakie tytu?y piosenek piosenki z kryszta?u muzycznego?
bhaal
Pisze tak u szkodników dopóki nie wykonasz misji dla zostania szkodnikiem. Jak wykonasz wszystkie to na pewno si? uda
konios
zgadza sie a jezeli chodzi o nekromante to moze na kodach zmieniaj smile.gif
macios96
Gildia nekromanta ?
A nie bawi?e? si? skryptami przypadkiem ?
Bezio001
Nieeeeeeee. A kodem si? nie da bo mówi?em, ?e eab->guild=0. A te misje u szkodników to ta z baalem w karczmie na jeziorze i lista z kopalni?
bhaal
ehem. I jeszcze pier?cie? Mordraga. Jak je wszystkie wykonasz to maj?c 5 level i w gór? to ci? do??cz?. A jak nie to masz buga chocia? ja takiego nigdy nie mia?em.
DJBDM
Witam, mam podobny problem, nie chc? zak?ada? nowego tematu bo nie ma sensu. Otó? moje pytanie brzmi: Jaka kolejno?? instalowania MT i wszystkich patch-y. Wiem ?e by?y chyba o tym ze 3 tematy lecz wci?? nie znam na nie odpowiedzi zrobi?em tak:

Gothic - MT (1.00) - PlayerKit - MT 1.01 - MT 1.03

I na tym se gra?em kilka dni. Pó?niej dowiedzia?em si? o kilku innych (2.00/2.01/Dubbing/2.02.) Wi?c je ?ci?gn??em i mia?em tak:

Gothic - MT (1.00) - PlayerKit - MT 1.01 - MT 1.03 - MT 2.01 - Dubbing

Lecz wywala?o mnie do Windows-a co kilka minut wi?c ?ci?gn??em i zainstalowa?em na to wszystko 2.02 i tutaj zabawa si? zaczyna:

Potwory si? "Mno?y?y" co kilka minut, by?y w stadach 20 - 30 osobników I w tle by?o s?ycha? ten odg?os "zdenerwowanego ?cierwojada" Jak doszed?em do Cavalorna na 3 lvl to by?a niez?a masakra otó?: gobliny, ?cierwojady, Kretoszczury, z?bacze, Bezi, Chrz?szcze (Pacyfi?ci jacy?) i Cavalorn stoczyli bitw?. Mia?em 3 lvl wi?c z?bacze wygra?y a Cavalorn zastyg? ze strza?? na?o?on? na ci?ciw? ;p

Pó?niej wyczyta?em ?e trzeba zainstalowa? 2.01 na czystego Gothica wi?c tak zrobi?em:

Gothic - 2.01 - PlayerKit - 2.02

I odpalam na wszystkich poziomach trudno?ci 2.02 i wci?? jest problem bo niby wszystko jest ale nie ma wszystkich NPC z dodatku 1.00 a lokacje s?. Wi?c teraz ju? nie wiem co mam robi?... Jak odpalam 2.01 To brakuje nieco tekstur i tych stra?ników mostu a wszystko inne jest w porz?dku. Mo?e gdzie? ?le wklei?em 2.02?

Jak kto? da solucje to b?d? wdzi?czny...

P.S. Czyta?em FAQ z kilkana?cie razy i nic mi nie pomog?o. Dzi?ki za cierpliwo?? ;]
Bruce
Kolejno?? instalowania: Gothic->MT 2.01->MT 2.02->Playerkit. Polecam tak?e zainstalowanie patcha powoduj?cego wywalanie si? gry do windy. Wszystko w dziale Download. Konieczna nowa gra. I jak masz win7, to uruchamiaj gothica zawsze jako administrator.
DJBDM
Thx, nigdy nie s?dzi?em ?e PlayerKit zainstalowany w z?ej kolejno?ci mo?e spowodowa? taki problem ;p Czyli:

Gothic - MT 2.01 - MT 2.02 - Patch*

Czy MT 2.02 wypakowa? do folderu gotic/system/(tu wypakowa? "luzem" pliki *.ini) i gothic/_work/data/(tu wypakowa? folder modvdf) ?

A Patch? S? tam 3 foldery: Textures,Anims,Sound. Wrzuci? pliki "luzem" do folderów o tej samej nazwie czy te foldery wrzuci? po prostu do gothic/(np. system czy _work)

I jeszcze jedno (obiecuje ?e ostatnie ;]) pytanie:

Czy jest planowany jaki? patch np. 2.03 czy mog? spokojnie gra? i np. za tydzie? nie zobacz? newsa na stronie o nowym patchu? ;D

Z góry dzi?ki za odpowied? ;]

EDIT:

* - Gothic - MT 2.01 - Dubbing - 2.02 - PlayerKit - Patch (zapomnia?em o PlayerKit i dubbingu)
macios96
Ja zawsze najpierw instalowa?em player kita i nie by?o problemów
(na XP i na Viscie )
Bruce
B?dzie jeszcze jeden patch. Na szcz??cie ju? nied?ugo w jednej instalce.
DJBDM
Wi?c b?dzie:
Gothic - MT 2.01 - Dubbing - 2.02 - PlayerKit - Patch zapobiegaj?cy wywalaniu do Windowsa - Nowy patch

Czy:
Gothic - Nowy patch - dubbing - PlayerKit ?

Czy jeszcze inaczej?

I jak wpakowa? tego Patcha co zapobiega wywalaniu do Windowsa i czy dobrze opisa?em wypakowanie 2.02 ? (Je?eli b?dzie instalacja Nowego patcha na czystego Gothica to po prostu tu napisz jak mo?esz to zaczekam na nowego ;] )

To s? Jedyne pytania które zadaje bo nie jestem pewien a nie chce po raz 3 robi? reinstalki Gothica ;p
Bruce
B?dzie tak:
Gothic->MT z dubbingiem->PlayerKit lub
Gothic->MT->Dubbing->Playerkit
Ale obstawiam opcj? nr 1. Nie chce mi si? znowu uploadowa? dubbingu, a ten uleg? lekkiej przemianie. Zosta?y przywrócone oryginalne kwestie Kyle'a.
DJBDM
O to super, wnerwi?o mnie ?e nie mówi? tym swoim fajnym tonem "ka?dy cholerny dupek" biggrin.gif

Ju? si? tego nowego doczeka? nie mog? bo b?dzie tylko jedna instalka i mi si? znowu nic nie pomiesza i b?dzie mniej spamu na forum ;]

Wiem ?e to nie na temat ale jakie rzeczy b?d? w nowym patchu? Pewnie mniej bugów ;]
Bruce
Tak. Tylko bugi. ?adnych nowo?ci. I lekki balans maga.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.