Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
LordII
Witam zapragn??em pobra? te 3 ?atki co s? w tym oto temacie:
http://www.poziomkaz.pl/news/797
Gdy klikam na link do pobrania przenosi mnie na forum wi?c klikam na ten link na forum i to samo nowa karta i temat na forum wi?c czy móg? by kto? poda? linki do tych ?atek?
Panda
Teraz co? si? pozmienia?o ju?, ale wcze?niej wszystkie linki do patchy prowadzi?y do jednego postu, w którym by? ten link (podpisany "poprawione ostrzenie broni", ale pewnie zawiera te poprzednie, dlatego stamt?d linki sz?y do niego).

Czó?ko.
LordII
Czyli ?e ta ?atka co naprawia problem z ostrzeniem
Zawiera poprzednie latki?
Panda
Chyba tak, ale niech kto? potwierdzi...
LordII
Ale raczej tak nie jest co ta ?atka ma zaledwie 5 mb
Smolo
Jak masz ju? wersj? 2.01 sprzed ponad 2 miesi?cy i playerkita to wystarczy 1 ?atka ta ostatnia Fenixa:
http://www.forum.poziomkaz.pl/index.php?showtopic=797

Kopiujesz tylko wszystko po rozpakowaniu do wybranych folderów i Si i gra gitara...
LordII
Czyli ta ostatnia ?atka Zawiera poprzednie?
Smolo
Pytanie retoryczne... Przeczytaj jeszcze raz poprzedni mój post.
LordII
Teraz pobra?em i mam pytanie gdzie to powklejac?prosi? bym o ?cie?ki
LordII
To mo?e tak gdzie mam Folder data mam wklei? do np

CODE
D:\Program Files\Gothic\Data

natomiast z folderu System wybra? plik poziomu na jakim chc? gra? i wklei? do

CODE
D:\Program Files\Gothic\System

Prosz? o jak najszybsz? odp
Bruce
Kiepsko z naszym spo?ecze?stwem je?li nie mo?e znale?? dwóch folderów o nazwach pasuj?cych do tych z patcha. Mo?e mam przyjecha? do ciebie do domu i ci zainstalowa? ca?ego moda?
LordII
Oj zaraz si? obruszasz po prostu w folderze z gr? po zainstalowaniu moda znalaz?em 2 foldery taki same i chcia?em rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci. Wogule na tym forum jak czytam tematy to wiara jaka? opryskliwa jest. LUDZIE OGARNIJCIE SI?!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.