Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SAVE
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
bhaal
Mam problem. Zawsze zapisuje gr? w 3 slotach tak na wszelki wypadek. Czasem si? zdarza?o, ?e jaki? si? skasowa? tzn. nie by?o nazwy zapisu i zamiast pokazanego miejsca zapisu by? bia?y ekran, ale reszta sav'ów by?a ok. Ale tym razem nie do??, ?e 3 save si? skasowa? to reszta nie chce si? wczyta? (zatrzymuje si? w po?owie)
Moje pytanie czy da si? przywróci? takie utracone save? Je?li nie to prosi?bym o save min. 2 rozdzia? gildia dowolna pradawni te? na dowolnym etapie obóz ?owców te? i najlepiej jakby byli uko?czeni stra?nicy kopalni (ale nie musz?)
PS save musi by? na najnowszym patchu.
bhaal
BRRR. Ile mo?na czeka?? Ma kto? jak?? porad? albo save????
Smolo
Ja zawsze zapisuj? na wszystkich 15 slotach i na kilku zawsze sejwy przed jakimi? wa?nymi dla fabu?y decyzjami. A ponadto co kilka dni wchodz? do folderu z gr? i kopiuje wszystkie sejwy tak na wszelki wypadek do innego folderu - to jest moja rada.
A bia?y ekran mia?em tylko raz jak musia?em resetowa? kompa i by? on na 2 sejwach, na których na przemian zapisywa?em w krótkim odst?pie czasu. Tak wi?c polecam jak grasz, ?eby chocia? jeden save nie by? ruszany wogóle podczas gry, potem jak ju? wyjdziesz z gry i znowu w??czysz to jaki? inny save sobie zostaw w spokoju, itd., itp.
bhaal
Ok rozumiem dzi?ki. Z tym kopiowaniem save'ów te? pomy?la?em, ale ?eby zapisywa? na wszystkich slotach nie... Ok, a ma kto? save tak jak napisa?em na pocz?tku min. 2 rozdzia? gildia dowolna pradawni te? na dowolnym etapie obóz ?owców te? i najlepiej jakby byli uko?czeni stra?nicy kopalni (ale nie musz?) i grane od pocz?tku na najnowszym patchu. Jak ju? nikt nie b?dzie mia? takiego save jak chce niech napisze do mnie gdzie jest to mo?e te? b?dzie dobrze
PS Smolo a da si? przywróci? jako? save?
Tizgar
Ja mam 1 rozdzia? ale styka i?? do lesera smile.gif i masz 2, spora liczba q wykonana i taki bonusik spora ilo?? rudy zdobyta przez keretha - która styka do ko?ca gry

ver 2.0.2 poziom trudny ;P


aha nie baw si? w oszcz?dno?ci w grach typu gothic nawet nale?y save robi? na all slotach ró?nica 3 czy 15 save robi ci ró?nic? ? te kilka mb cie zbawi 5 wte czy wefte ale ró?nica
bhaal
No dobra wiem ju? co robi? itd. Teraz tylko prosi?bym kogo? o save jak kto? jest dalej ni? Tizgar niech tu napisze. A jak nie to Tizgar prosi?bym o przes?anie go na pv.
Smolo
Mia?bym pro?b? o save przed walk? z Cor Calomem i jego uczniami i ?ni?cym, bo nie mog? co? wej?? na t? g?ówn? sal? ze ?ni?cym, bo zacina mi si? gra jak tam wchodz? :/ A ostatni mój save przed wej?ciem to by? 100 lat temu... Mo?e to wina gry i musz? wszystko jeszcze raz przeinstalowa?, ale musz? to sprawdzi? bo mo?e mam tylko co? zr?bane sejwy.
Jak dacie jakie? linki to napiszcie te? jaki poziom trudno?ci i jaki patch na tym sejwie potrzebny jest...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.