IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> PoziomkaZ Team, Czyli zlustrowana ca??a grupa PoziomkaZ :D
Zdunek
post Nov 7 2009, 11:54 AM
Post #1

Ken'Udz mistrz stali i runy.

Group: Root Admin
From: Wejherowo
Member No.: 1

My??l─? ze brakowa??o artyku??u kt??ry opisuje najwa??niejsze osoby kt??re pracowa??y przy modzie.

Wi─?c je??li chcecie zobaczy─? kto pracowa??/pracuje nad Mrocznymi Tajemnicami i og??lnie dzia??a w Grupie PoziomkaZ to zapraszam do przeczytania tego artyku??u.

--------------------

Tylko idiota problem rozwi─?zuje komend─? format c:
Nie jestem pesymist─?, jestem optymist─? z do??wiadczeniem !
Go to the top of the page

+Quote Post
Google Bot
post Nov 7 2009, 11:54 AM
Post #

Google Ads

Je??eli nie chcesz widzie─? reklam, Zarejestruj si─?.

Quote Post
Zdunek
post Nov 7 2009, 12:20 PM
Post #2

Ken'Udz mistrz stali i runy.

Group: Root Admin
From: Wejherowo
Member No.: 1

PoziomkaZ Team

Cz─???─? opis??w stworzona przez dane osoby, cz─???─? przeze mnie.

Siekacz - Wsp????za??o??yciel grupy i przez d??ugi czas Szef teamu. W temaie zajmuje si─? fabu??─?, spacerem, skryptami i innymi. To w??a??nie Jemu zawdzi─?czamy ten kolonijny klimat w obozie przy kopalni. Osobi??cie, osoba bardzo bezpo??rednia i konkretna.

Micha?? "Shergar" Tronina przez kobiety zwany Niezr??wnanym [Boss of all bosses biggrin.gif]
W teamie prawie od pocz─?tku - po Siekaczu, Kenie, Traffixie, Orlanie. Zdaje si─?, ??e wtedy by??a fala przyp??ywu nowych os??b w teamie: m??a, OR i kto?? tam jeszcze.

W sumie to Siekacz zaproponowa?? mi wsp????udzia?? na SB - do??─? d??ugo gadali??my. Wcze??niej mia??em zwar─? z Kamilem bo stan─??? w obronie Orka w jednym z temat??w gdzie go zbluzga??em biggrin.gif Pracowa??em ju?? wtedy z Gornem nad modem - w sumie nie pami─?tam co to mia??o by─?, ob??z my??liwych albo przemytnik??w. W ka??dym razie to w??a??nie ta spu??cizna sta??a si─? podstaw─? na ob??z przemytnik??w w MT.

Jak ju?? trafi??em do MT to g????wnie zajmowa??em si─? fabu??─? i designem. Niestety z czasem dosz??o sporo innych rzeczy - ba nawet load/save/location screeny to moja robota [niestety]. Tak??e ja ocenzurowa??em Siekaczow─? wersj─? obozu stra??nik??w przy kopalni co omal nie sko??czy??o si─? zgonem Kamila wink.gif

Z czasem przyjemno??─? w tworzeniu modyfikacji sta??a si─? mord─?k─?, by??y pr??by rezygnacji, etc. Na szcz─???cie dobi?? do teamu Fenix, Siekacz te?? wzi─??? si─? za robot─? i mod zosta?? wydany.

Ciesz─? si─? te?? na wersj─? eng, ciekaw jestem jak modyfikacja zostanie odebrana na "zachodzie".

Po MT by??a chwila przerwy [miesi─?czna biggrin.gif]. W mi─?dzyczasie do??─?czy??em do Dark Dimension, ale zrezygnowa??em z DD na rzecz Black Ice Tales [www.blackicetales.com], kt??ry to projekt prowadz─? po dzi?? dzie??. Od sierpnia 2008 pomagam te?? Orkowi przy CZ gdzie oskryptowa??em w sumie ca??─? fabu??─?, doda??em te?? sporo od siebie co zaowocowa??o pojemno??ci─? na poziomie G2.

Nie ukrywam, ??e chcia??bym doprowadzi─? BIT do uko??czenia dema graficznego/technicznego i dema grywalnego projektu a tak??e znale??─? sponsora i stworzy─? pe??n─? wersj─? gry.

Moje kolejne hobby to pisanie, niekt??re z tekst??w mo??na znale??─? tutaj: almanach.info.pl

To mniej wi─?cej tyle.

Pozdrawiam wszystkich maniak??w wirtualnego ??wiata.

Krzysztof "Zdunek" Zdunkowski
Strona: http://www.creaweb.pl , http://www.poziomkaz.pl, www.wklejasz.pl

W teamie: G????wnie Grafik 3d, w nieznacznym stopniu tak??e teksturowanie i fabu??a i level designer.
W tym momencie staram si─? zapanowa─? nad wszystkim, czasami nawet wychodzi biggrin.gif

Do??─?czy??em: Do??─?czy?? prawie na samym pocz─?tku istnienia grupy(jakie?? dwa tygodnie po powstaniu grupy). Najpierw chcia??em przy??─?czy─? si─? do theModders, lecz los chcia?? inaczej i trafi??em do Poziomek.

Z samego moda nie b─?d─? opisywa?? co jest moim dzie??em, ale my??l─? ??e wszystkich zainteresuje ??e portal i forum istniej─? dzi─?ki mojej inicjatywie i umiej─?tno??ciach programowania ;].

Projekty w kt??rych uczestnicz─?(uczestniczy??em): Dubbing oraz patch do Mrocznych Tajemnic. Dodatkowo ma??a pomoc w 3d dla theModders przy Czasie Zap??aty.

Klaudiusz "Bruce" Ko??ody??ski (jak mi si─? kto?? za??mieje z mojego imienia, dostanie bana laugh.gif )
W teamie: koordynacj─? betatest??w i dubbingu (mocno niewdzi─?czna funkcja tongue.gif ), korektor tekst??w oraz nowa muza do koncertu In Extremo i Muzycznego Kryszta??u.
Do??─?czy??: Koniec wrze??nia 2008 roku.
Projekty: Dubbing oraz patch do Mrocznych Tajemnic.

Jakub "Dreamerion" Ernestowicz

strona: http://www.myspace.com/dreamerion

Do??─?czy??em do teamu w drugim kwartale 2007 roku. Najpierw nagrywa??em dubbing, a potem niespodziewanie zosta??em koordynatorem dubbingu, po tym, jak Zonk zrezygnowa?? z tej funkcji. By??o z tym od cholery roboty. W mi─?dzyczasie nagra??em te?? dla MT utw??r o tym samym tytule.
Z modem jestem zwi─?zany emocjonalnie i ca??y czas ??ledz─? jego losy i staram si─? pomoaga─?, mimo i?? nie jestem ju?? koordynatorem.

Fenix - To w??a??nie Jemu zawdzi─?czamy wszystkie bajery w Mrocznych Tajemnicach, cz??owiek kt??ry napisa?? na prawd─? du??o dobrych skrypt??w i sporo innych poprawi??. W??a??nie On jest g????wn─? osob─? kt??ra zajmuje si─? patchem.
Moje gg: 22025500

Lord Micha?? VIII - Cz??owiek kt??ry spolszczy?? Skrypty, to w??a??nie Jemu wszyscy moderzy zawdzi─?czaj─? bezproblemow─? mo??liwo??─? robienia mod??w po polsku! Cz??owiek z dobrymi pomys??ami i du??─? wiedz─?. W Teamie zajmowa?? si─? g????wnie skryptami.

Ojciec Redaktor - Prawd─? jest to ??e jest najwi─?kszym leniwcem w teamie(o dziwo nie ja ;] ) to jednak sporo zrobi??(Fanatycy, program NPCMaker, reklama MT na forach i inne). Cz??owiek z wielkim potencja??em ale ma??ym zapa??em biggrin.gif

Dodatkowo

Juri - Cz??owiek od spacera oraz skrypt??w( tongue.gif ). Do??─?czy?? przy tworzeniu patcha 1.04

Osoby kt??re w jaki?? spos??b przewin─???y si─? przez grup─? PoziomkaZ, b─?d?? pomaga??y przy Mrocznych Tajemnicach

Zonk - Pocz─?tkowy koordynator dubbingu.
Kereth - Cz??owiek od spacera.
Orcwarrior - Cz??owiek kt??ry pomaga?? rozwi─?zywa─? problemy.
Som3 - grafik 2d.
Zysk - Podobnie jak orc osoba kt??ra pomog??a rozwi─?za─? kilka problem??w.
vzp - Cz??owiek od muzyki.
Smok
Drow
Thoro
Vertex - To dzi─?ki niemu i Drowowi, Fanatycy zyskali nowy wygl─?d.
Xardas17- Pomaga?? z animacjami.

Obstawiam ??e kogo?? pomin─???em, jak tak to pisa─? mi na PM wink.gif

--------------------

Tylko idiota problem rozwi─?zuje komend─? format c:
Nie jestem pesymist─?, jestem optymist─? z do??wiadczeniem !

+Quote Post
Mrocznygomez
post Jul 21 2010, 03:28 PM
Post #3

Nowicjusz
*

Group: Members
From: Khorinis
Member No.: 3,838
Nr GG: 24867326

Jeste??cie najlepsz─? grup─? modersk─?

--------------------

A wi─?c najwyzszy czas zosta─? szefem. Idziemy do Kazzmira pokazuj─?c mu pe??nomocnictwo. A nast─?pnie mamy do wyboru.

-Zosta─? szefem

-Zostawi─? Kazzmira na stanowisku szefa.

+Quote Post
MagdaP5345
post Oct 17 2012, 11:45 AM
Post #4

Nowicjusz
*

Member No.: 6,311

Kawa?? dobrej roboty ch??opaki smile.gif

--------------------

Profesjonalny kolagen naturalny.

+Quote Post
Roman2Aner
post Oct 24 2012, 02:10 PM
Post #5

Nowicjusz
*

Member No.: 6,386

W??a??nie takiego artyku??u tu brakowa??o, brawo wink.gif

--------------------

Fajne sp??ywy w kajakach. Polecam !

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 20th May 2019 - 11:09