IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Archwium Newsów z poprzedniej strony Poziomek
Zdunek
post Jan 26 2009, 09:53 PM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



Mo?e kogo? zaciekawi jakie newsy kiedy? pisali?my, a mo?e b?dzie chcia? co? sprawdzi?.
Zapraszam do rozszerzenia Artyku?u.


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 26 2009, 09:53 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Zdunek
post Jan 26 2009, 09:54 PM
Post #2


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



News 19.12.08 Grupa PoziomkaZ ?yczy Wam weso?ych, radosnych i rodzinnych ?wi?t. Spe?nienia marze?, nawet tych najskrytszych. Oraz szcz??liwego i wybuchowego nowego roku.


Chcia?bym poinformowa? tak?e ?e nabór na betatesterów oraz dubbingerów zosta? zako?czony, dzi?kujemy za zainteresowanie. Gdy? nabór zako?czy? si? w?a?ciwie kilka dni temu, nie napisali?my do pewniej ilo?ci osób ?e tak si? sta?o, tak?e nie mieli?my czasu(i g?owy) by napisa? o tym newsa), chc? przeprosi? wszystkich którzy nie dostali ?adnej wiadomo?ci, oraz pogratulowa? wszystkim którym si? uda?o.

Dla tego ?e id? ?wi?ta, zapowiadam ma?? niespodziank? o której dowiecie si? drugiego dnia ?wi?t. Niestety nie b?dzie to gotowy dubbing, lecz my?l? ?e informacja ta zadowoli spor? grup? osób.
Edit: Nabór na osoby dubbinguj?ce ci?gle otwarty, przepraszam za b??d wink.gif .
Edit2: Oosby dubbiguj?ce tez nie s? ju? potrzebne.

doda?: Zdunek

News 02.12.08
Witam wszystkich po d?ugim milczeniu. Jak niektórzy si? domy?laj?, mamy pewne problemy. Zacznijmy od dubbingu, w?a?ciwie ka?da posta? ma nagrane dialogi, lecz w betatestach powychodzi?o ?e np. postaci która ma dwie?cie dialogów, brakuje 5-10 dialogów. A po osobie która dubbingowa?a dan? posta? ani widu, ani s?ychu. Chyba najgorzej jest z dialogami Bezimiennego, brakuje oko?o 160 dialogów z kilku tysi?cy. Drugim problemem s? betatesty, wi?kszo?? betatesterów która si? zg?osi?a, po prostu si? opierdala(my?l? ?e opierdala to dobre s?owo).
Z tego powodu prosz? osoby wcze?niej dubbinguj?ce o skontaktowanie si? z nami przez e-maila(poziomkaz@gmail.com). Tak?e betatesterów którzy si? zg?osili prosz? o wzi?cie si? do roboty, je?li jeszcze bardziej si? zirytuj? to opublikuj? wszystkie dane kontaktowe które podawali?cie, szanowni betatesterzy którzy chcieli sobie tylko pogra?...

Dlatego

Og?aszam nabór na Dubbingerów i Betatesterów.

Osoby które chc? zaj?? si? dubbingiem, prosz? o wysy?anie próbek g?osu na naszego maila(poziomkaz@gmail.com), je?li nie macie pomys?u to proponuj? przeczyta? fabu?? z naszej strony. Je?li nie zg?osi si? osoba która nagrywa?a dialogi Beziego to niestety b?dziemy musieli znale?? inn? osob? do nagrania wszystkich dialogów. Je?li kto? czuje si? na sile nagra? kilka tysi?cy dialogów niech tak?e podkre?li to w e-mailu) Przyszli betatesterzy, niech napisz? do nas e-maila z danymi kontaktowymi, wiekiem oraz dla czego chc? zosta? betatesterami.

Jednocze?nie chcia?bym przeprosi? wszystkich za zwlekanie z napisaniem tego newsa.

doda?: Zdunek

News 23.09.08 Mam garstk? ?wie?ych informacji, po pierwsze uda?o si? skontaktowa? z Koordynatorem dubbingu, ten z powodu studiów i problemów ze sprz?tem rezygnuje ze stanowiska, na szcz??cie ma wszystkie potrzebne dialogi.
Jest ju? nowy koordynator który w tym momencie powinien ?ci?ga? wszystkie dialogi od poprzedniego. A ja mam nadziej? ?e wszystko szybko ruszy do przodu i dubbing b?dzie wydany najszybciej jak to mo?liwe i co wa?ne na najwy?szym poziomie.

doda?: Zdunek

News 08.09.08Witam wszystkich którzy ci?gle odwiedzaj? zapomniana przez ?wiat stron?. Najpierw chcia? bym co? wyt?umaczy?. Ostatnio zaczynacie wiesza? psy na Poziomkach, "?e dubbing jeszcze nie wyszed?, si? opierdzielamy, ?e mówimy ?e dubbing jest gotowy a tak nie jest".
Pierwsze najwa?niejsze, nigdy nie pisa?em ?e dubbing jest gotowy, je?li kto? si? pyta(na forach, GG, Skype czy mailu) pisa?em ?e nie wiem kiedy b?dzie dubbing i ?e jak b?dzie sko?czony to zostanie udost?pniony.
Dubbing jeszcze nie wyszed? bo nie by? sko?czony, ja nie mam ochoty pó?niej na gg s?ucha? ?e brakuje dialogów, czy s? jakie? b??dy, tak jak by?o w poprzednich wersjach moda, wydanego szybciej bo ludzie si? domagali.
Odno?nie opierdzielania si? my Poziomki robimy tylko patch, ca?y dubbing jest robiony przez fanów, dubbing w?a?ciwie tylko patronujemy, czyli w?a?ciwie pilnujemy przy testach i sk?adaniu. Chocia? i tak nie rozumiem czemu si? czepiacie, wszyscy którzy robi? przy patchu czy dubbingu robi? to ZA DARMO . Cz??? osób ma rodziny, inni (jak np. ja czy Fenix) maj? w tym roku matur?.
Wi?c je?li kto? b?dzie chcia? wyklina? Poziomki i inne osoby pracuj?ce przy dubbingu niech pomy?li(to chyba nie boli) nie pisze nic, a je?li chce by dubbing wyszed?, niech napisze maila i spyta si? jak mo?e pomóc.

Teraz troch? informacji zwi?zanych z post?pem prac.
Najpierw dobra wiadomo?? wszystko nowe co chcieli?my doda? w patchu uda?o si? nam doda?. Cz??? z tych rzeczy jest przetestowana, cz??? wymaga jeszcze testów ale testowanie tych rzeczy nie powinno by? zbyt czasoch?onne.
Teraz ta gorsza nowina,'Urwa? si?' kontakt z Koordynatorem dubbingu, czyli z jedyn? osob? która ma poprawione i nowo nagrane dialogi z kilku miesi?cy. W tym momencie próbujemy si? skontaktowa? wszelkimi mo?liwymi sposobami, miejmy nadziej? ?e uda si? z Nim skontaktowa? do?? szybko.


doda?: Zdunek

News 06.06.08 Tego newsa pisz? ze wzgl?du na ogólny spam jaki dochodzi do mnie z ró?nych stron(e-mail, shoutbox, gg). Testowanie moda ci?gle trwa i systematycznie posuwa si? do przodu. Nie mamy mo?liwo?ci przyspieszenia testów i poprawiania b??dów, osoby którym si? nie p?aci(betatesterzy) nie pracuj? najwydajniej. Z wydajno?ci? jest owiele lepiej ni? przy pierwszych testach moda(wersja bez dubbingu) ale to ci?gle nie to. Tak?e usilnie prosz? o niespamowanie z pytaniami typu "kiedy b?dzie dubbing" czy "jak id? prace nad dubbingiem" bo ci?g?e pisanie ?e idzie dobrze nie jest najfajniejszym zaj?ciem i które(przy tej ilo?ci osób które pisz?) jest dosy? czasoch?onne.

Poprzedni news ci?gle aktualny.

Teraz na koniec taka ciekawostka opisana przez jednego z fanów MT, sam Gothic nie dzia?a na linuxie lecz z MT o dziwo w??cza si? bez problemu. Przetestowane przez dwie osoby.

doda?: Zdunek

News 24.04.08Przy testowaniu Dubbingu doszli?my do wniosku ?e kilka osób potrzebuje nowych garde?, w zwi?zku z tym otwieram nabór na Dubbingerów. Jest to ostatnia szansa na znalezienie si? Waszego g?osu w Mrocznych Tajemnicach.
Wszystkich ch?tnych prosz? o wys?anie e-maila wraz z próbkami na adres poziomkaz@gmail.com. Od razu po tym jak przeczytamy Wasz? wiadomo?? Dostaniecie odpowied? i je?li b?dziecie si? nadawa?, dostaniecie wszystkie instrukcje.

PS:Chcemy by dubbing by? na najwy?szym mo?liwym poziomie, dla tego chcemy by kilka postaci by?o nagrywane na nowo. Nie opó?ni to wydania Dubbingu bo postaci jest ma?o, lecz wa?ne jest by mia?y dobre g?osy bo s? to bardziej kluczowe dla fabu?y postacie. Nie przerwie to tak?e betatestów, po prostu po dograniu tych postaci zostan? podmienione tylko pliki na lepsze i sprawdzone tylko postacie z nowymi dialogami. Wi?c prosz? nie panikowa? ?e opó?ni to wydanie Dubbingu.

doda?: Zdunek

News 21.04.08Testy dubbingu na dobre rozpocze?y si? oko?o tygodnia temu, opó?nienie by?o spowodowane ma?ymi problemami z równym poziomem g?o?no?ci.
Teraz testy jad? pe?n? par?. Ze wzgl?du na du?? ilo?? dialogów testy i poprawianie wszelkiego rodzaju b??dów na pewno troch? potrwaj? i tu prosz? by nie pisa? do mnie na GG, na Poziomkowego maila czy w Poziomkowym ShoutBoxie, kiedy b?dzie dubbing. B?dzie jak sko?cz? si? BetaTesty.

Min??o 18 dni od wstawienia nowego licznika a tu ju? 10 tysi?cy, chocia? strona nie jest za cz?sto aktualizowana to ci?gle wchodzicie i dzi?ki Wam za to.

Tak?e jak pewnie wszyscy zauwa?yli jest nowy adres www.poziomkaz.pl, w zwi?zku z tym mam do wszystkich ma?? pro?b?, nowy adres jest s?abo w rankingu Google i prosi? bym by?cie ten adres wpisywali wsz?dzie gdzie si? da, na ró?nych forach, stronach czy nawet blogach. Z góry wszystkim dzi?kuj? za takie linki

doda?: Zdunek

News 03.04.08
Ju? wczoraj zosta? rozstrzygni?ty nabór na testerów Dubbingu, z po?ród wielu uda?o si? to szcz??liwej trzynastce, która dosta?a ode mnie emaile z instrukcjami. Reszta osób która si? zg?osi?a nie zosta?a przyj?ta i nawi?zuj?c do osób które emaili nie dosta?y, jest to ostateczna decyzja i pisanie na gg czy emaila nie da NIC.
W najbli?szych dniach rozpocznie si? testowanie i mam nadziej? ?e pójdzie szybko i bezproblemowo
Prosz? tak?e by nie pisa? do mnie "Kiedy bedzie dubbing" czy "jak leci z dubbingiem" bo odpisywanie tak du?ej ilo?ci osób ?e nie wiem i? nie jestem jasnowidzem jest m?cz?ce.

Odsy?am jeszcze do krótkiego ale jak?e wspania?ego wywiadu Shergara przeprowadzonego przez Boba Fett z Tawerny Gothic.Wywiad

Jeszcze jedn? nowo?ci? jest dodanie licznika stats24, niestety poprzedni licznik si? zaci??, teraz mia? by z 150 tysi?cy odwiedzin smile.gif

doda?: Zdunek

News 07.02.08
Og?aszam nabór na Testerów Dubbingu. Lecz b?dzie on troch? inny ni? standardowo.
Napiszcie na maila poziomkaz@gmail.com dla czego w?a?nie Wy macie by? testerami dubbingu, oraz opiszcie jaka jest fabu?a moda Mroczne Tajemnice. Tak?e chcia? bym zobaczy? opis waszej ulubionej postaci, oraz ka?dy zg?aszaj?cy niech przy?le jeden Screen z lokacji z moda która mu si? najbardziej podoba.
Najlepsze opisy przejd? do cz??ci drugiej(jesli b?dzie za ma?o osób to b?dzie tylko jedna cz???).
Oczywi?cie osoby które najbardziej si? wyka?? przy testowaniu b?d? w napisach ko?cowych moda, oraz tak?e ka?da osoba która b?dzie uczestniczy?a w dubbingu zostanie wymieniona na stronie Poziomek.
Mam nadziej? ?e zg?osi si? du?o osób, przyspieszy to wydanie modyfikacji z dubbingiem.

doda?: Zdunek

News 21.01.08 Dzi? zosta?y nagrane wszystkie kwestie z MT, pozostaje jeszcze z?o?enie wszystkiego do kupy oraz betatesty(do których w najbli?szym czasie zrobi? rekrutacj?). Co do screenów to dosz?o ich bardzo ma?o, w tym momencie i przy tak ma?ej ilo?ci tworzenie galerii nie ma wi?kszego sensu. Wi?c Postarajcie si? i róbcie fajne screeny. Ten kto przy?le najlepsze screeny b?dzie automatycznie betatesterem Moda.

doda?: Zdunek

News 21.12.07
Jak wida? strona zosta?a troche od?wie?ona, g?ównie pod wzgl?dem kodu, lecz tak?e zosta?y usuniete niepotrzebne dzia?y, zosta? uaktualniony dzia? Download.
Dlatego ?e w Galerii jest ma?o zdj??, prosi? bym wszystkich Fanów o przesy?anie, Screenów, Fan artów i tym podobnych na maila poziomkaz@gmail.com. Najlepsze Screeny zostan? umieszczone w naszej galerii.

doda?: Zdunek

News 18.12.07
Nagrywanie kwestii dobiega ko?ca, jeszcze g?ówne poprawi, dogranie kwestii z patcha i wszystkie postacie przemówi?.
Na pewno uciesz? was s?owa Dremeriona, Koordynatora dubbingu:


Jestem zadowolony z jako?ci nagranych dialogów. Nie oby?o si? rzecz jasna bez ?mudnego grzebania w kwestiach, by osi?gn?? jak najlepsz? jako?? d?wi?ku, ale jak na amatorski dubbing jest dobrze, mimo, ?e nie wszystkie nagrania s? idealne. Jestem zaskoczony, ?e wi?kszo?? dubbingerów wykaza?a si? talentami aktorskimi. Co prawda nie na poziomie profesjonalnych aktorów, ale postacie brzmi? wiarygodnie i maj? swój w?asny charakter. Najbli?sze dni to okres wyt??onej pracy przy dubbingu i w ogóle przy grze. Mam nadziej?, ?e Mroczne Tajemnice z dubbingiem i pathem wynagrodz? d?ugi czas oczekiwania.



Ca?y Zespó? grupy PoziomkaZ czeka du?o wyt??onej pracy, jak Pisa?em w jednym z poprzednich newsów, czeka Was kilka niespodzianek i bajerów. Mam nadziej? ?e zadowoleni b?d? zarówno fani jak i osoby sceptycznie nastawione do modyfikacji Mroczne Tajemnice

doda?: Zdunek

News 09.12.07
Dzisiaj wyszed? e-tygodnik G?os TheModders zwany tak?e Skowytem TheModders, opisuje rzeczy dziej?ce si? na forum TheModders.org, powstaj?ce mody i kilka innych ciekawych rzeczy. Zapraszam wszystkich do czytania. Linki poni?ej :
Link RapidShare
Link Sendspace

doda?: Zdunek

News 06.12.07 My?l? ?e du?o osób czeka na tego Newsa. Jak powszechnie wiadomo mamy po?lizg który wynosi prawie pó? roku. Prace nad dubbingiem s? ju? w ko?cowej fazie nagrywania dialogów, po sko?czeniu nagrywania krótkie testy i oficjalnie wydamy. Nie zawiedziecie si?, sam Przes?uchiwa?em ostatnio niektóre dialogi i by?em zaskoczony ?e jako?? dialogów jest a? tak dobra.

Pozostaje sprawa serwera, cz??? osób wp?aci?o pieni?dze, cz??? osób zadeklarowa?o si? ?e wp?aci pieni?dze tydzie? przed wydaniem moda, lecz niestety zabraknie pewna kwota, je?li tak si? stanie, b?dziemy musieli wykupi? mniejszy serwer i wprowadzi? pewne ograniczenia dotycz?ce ilo?ci ?ci?gni?? na dzie?br> Tak?e prosi? bym by?cie nie wysy?ali mi na maila pomys?ów typu ?e wrzuci? na serwery typu rapidshare czy na torrenty, bo to z biegiem czasu zostanie zrobione przez fanów moda(jak to mia?o miejsce przy samym modzie, bez dubbingu). Lecz dzi?kuj? za zaanga?owanie i inicjatyw?

Tak?e chcia? bym podzi?kowa? za odwiedzanie Naszej strony i pisanie w shoutboxie, Wasza cierpliwo?? zostanie nagrodzona. Planujemy kilka niespodzianek przed wydaniem moda, lecz jakich to dowiecie si? pó?niej.

doda?: Zdunek

News 11.08.07
Czas leci, dubbing si? tworzy, my?l? ?e na pocz?tku wrze?nia b?dziemy mieli ju? sko?czony dubbing z wszystkimi kwestiami i z ?atk? do MT. Tylko tu nastaje problem i to du?y, mod z dubbingiem b?dzie mia? oko?o 1 gb, niestety nie b?dziemy mieli mo?liwo?ci zahostowania tak du?ego pliku, ze wzgl?du na transwer i miejsce na dsysku, jak wiadomo te serwery które mamy teraz przy 200 mb padaj? jak muchy ;] . Wiec prosz? zg?asza? si? do mnie na maila poziomkaz@gmail.com z ofertami serwera gdzie jest oko?o 1,2 GB wolnego miejsca i dzienny transwer to conajmniej 30 GB, a tak?e prosi? bym o "sk?adki" na serwer który kosztuje oko?o 600 z?otych, wszystkie rodzaje pomocy prosz? kierowa? na maila. Z góry dzi?kuj? za pomoc, w imieniu moim oraz osób które b?d? ?ci?ga?y moda z dubbingiem.

doda?: Zdunek

News 21.04.07
Nast?pny patch poprawiaj?cy kilka ma?ych b??dów. Nast?pnych ?atek mo?ecie si? spodziewa? dopiero przy wydaniu Dubbingu czyli tak od 3 do 5 tygodni wink.gif zapraszam do downloadu.
do pobrania patcha z wersji 1.01 do wersji 1.03

doda?: Zdunek

News 16.04.07
Oto jeszcze ciep?y patch, uploadowany jeszcze kilka minut temu, poprawili?my w nim wszystkie b??dy, zbalansowali?my skille, bronie itp. Je?li chcecie zobaczy? wszystkie zmiany to ?ci?gnijcie moda i zagrajcie w niego;) zapraszam do downloadu.
Update:
W patchu w wersji 1.01 jest powa?ny b?ad dotycz?cy losowego respawnu, dlatego te? w downloadzie pojawi?a si? ?atka z wersji 1.01 do wersji 1.02


doda?: Zdunek

News 23.03.07
Nadszed? wielki dzie?.
Dzi?, w?a?nie teraz o godzinie 19:00 , jeste?my gotowi wydania moda na ?wiat.Po ponad rocznych trudach najlepsza polska(a mo?e i ?wiatowa) modyfikacja Mroczne Tajemice zosta?a uko?czona.
Modyfikacja do ?ci?gni?cia w downloadzie.
Dzi?kujemy wszystkim za wsparcie.
ekipa The Poziomkaz





Drodzy fani Mrocznych Tajemnic.
Wiemy, ?e nie wolno pobiera? op?aty za modyfikacje i nie pobieramy ich. Jednak je?eli podoba? si? wam mod i chcieli by?cie nas w jaki? sposób wesprze?, to zach?camy do niewielkiej i dobrowolnej pomocy finansowej:

Je?li kto? jeszcze b?dzie chcia? pomóc to wysy?ajcie emaile na poziomkaz@gmail.com


Za wszelakie wsparcie serdecznie dzi?kujemy...

doda?: Zdunek

News 16.03.07
Mod jest ju? gotowy, lecz chcemy po?wi?ci? tydzie? na promocje moda.Rozsy?amy maile do ró?ych serwisów. Je?eli b?d? zainteresowani, w zamian za newsa na 1 stronie dostan? moda do przetestowania.
Oficjalna premiera odb?dzie si? ju? w przysz?y pi?tek 23 marca wink.gif .

A oto próbna, testowa wersja intra z kilkoma niedoci?gni??iami i bez d?wi?ku, wersj? finaln? zobaczycie dopiero w modzie.
Intro na youtube


doda?: Zdunek


News 30.01.07 Testów ci?g dalszy, testujemy testujemy i ko?ca nie wida?, czasu ma?o do przetestowania du?o, niestety musimy sprawdzi? wszystko, ka?de nowe zadanie, czar, ?wiat czy przedmiot a to niestety trwa. Dodaje kilka, dok?adnie dziesi?? screenów na zach?te, zapraszam do Galerii. Nie pisze kiedy bedzie premiera moda bo sam nie wiem i nie chce by by?o na mnie ?e obiecywa?em tongue.gif

PS:Dzi?kujemy ?e interesujecie sie naszym projektem, nie zawiedziecie sie na nas.


doda?: Zdunek


News 16.01.07 A testy trwaj? i trwaj?, niestety ?wi?ta i sylwester skutecznie zatrzyma?y prace nad modem, jeste?my ju? w ko?cowej fazie beta testów, w najbli?szych dniach b?dzie premiera. Bardzo przepraszamy za ci?gle przesuwan? premiere ale nasz mod ma by? profesjonalny, bez bugów i dopracowany, ale zapewniam jest na co czeka?

Dodane zosta?o kilka screenów, mo?na zobaczy? je w naszej Galerii

doda?: Zdunek

News 30.10.06 W?a?nie rozpocze?y sie beta testy moda! Testy i poprawki potrwaj? od dwóch tygodni do dwóch mi?si?cy. Oby jak najkrócej...

doda?: Siekacz

News 20.10.06 Strona zosta?a zaktualizowana dodali?my galerie, uzupe?nili?my wszystkie luki na stronie.
Jak wida? na liczniku odwiedzin, na dole, jest ju? prawie 2000 odwiedzin!!!

I pragne poinformowa? wszystkich zainteresowanych ?e nasz mod jest gotowy w 99% w przysz?ym tygodniu b?dzie ju?, grywalna beta lecz narazie dla betatesterów. Mam nadzieje ?e uda sie nam wyda? moda do ko?ca listopada.

doda?: Zdunek

News 28.07.06 Witamy na oficjalnej stronie grupy Poziomkaz. Póki co strona jest w budowie, wi?c niektóre dzia?y jeszcze nie istniej?. Prosimy o cierpliwo?c smile.gif

doda?: Siekacz

News 04.07.06 Dzisiaj zosta? zmieniony layout na stornie, layout zosta? stworzony przez Arthasa40 i dzi?ki mu za to smile.gif .

doda?: Zdunek


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 18:47