IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Kopalnia - problem
diego3006
post May 18 2010, 08:44 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 18-May 10
Member No.: 3,597



Witam!!
Od niedawna zacz??em grac w Mroczne tajemnice i tu ju? na pocz?tku wyst?pi? problem polegaj?cy na tym ze jak ju? wype?ni? wszystkie misje w kopalni starego obozu(oczywi?cie jestem w pierwszym rozdziale) i chce wróci? na powierzchnie to zaczyna mnie atakowa? Drak mijam go i biegn? do wyj?cia , czekam a? si? za?aduje ,a tu nagle zaczyna na mnie biec ca?y obóz i oczywi?cie mnie zabija . Ale problem polega na tym ze ten bug powtarza si? ca?y czas a ja mam tylko tego jednego save i jako? nie chce mi sie zaczyna? gry od nowa angry.gif Prosz? o pomoc

A i jeszcze jedno czyta?em gdzie? na forum ?e powodem tego b??du jest he?m kupiony u Alepha( tego kopacza na dole co sprzedaje klucz do skrzyni w magazynie) za 100 bry?ek rudy ale kurr... przecie? ja kupi?em sam klucz za 30 bry?ek bez ?adnego he?mu ju? sam nie wiem co to mo?e by?

Prosz? o Pomoc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Baggio
post May 18 2010, 10:03 PM
Post #2


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 151
Joined: 9-January 10
Member No.: 2,957



CYTAT(diego3006 @ May 18 2010, 10:44 PM) *
Witam!!
Od niedawna zacz??em grac w Mroczne tajemnice i tu ju? na pocz?tku wyst?pi? problem polegaj?cy na tym ze jak ju? wype?ni? wszystkie misje w kopalni starego obozu(oczywi?cie jestem w pierwszym rozdziale) i chce wróci? na powierzchnie to zaczyna mnie atakowa? Drak mijam go i biegn? do wyj?cia , czekam a? si? za?aduje ,a tu nagle zaczyna na mnie biec ca?y obóz i oczywi?cie mnie zabija . Ale problem polega na tym ze ten bug powtarza si? ca?y czas a ja mam tylko tego jednego save i jako? nie chce mi sie zaczyna? gry od nowa angry.gif Prosz? o pomoc

A i jeszcze jedno czyta?em gdzie? na forum ?e powodem tego b??du jest he?m kupiony u Alepha( tego kopacza na dole co sprzedaje klucz do skrzyni w magazynie) za 100 bry?ek rudy ale kurr... przecie? ja kupi?em sam klucz za 30 bry?ek bez ?adnego he?mu ju? sam nie wiem co to mo?e by?

Prosz? o Pomoc


hmm u mnie si? to pojawi?o te? kiedy?, jednak wczyta?em seva (w?a?nie z wszystkimi misjami w kopalni jeszcze nie zrobionymi) i gdy zrobi?em je od nowa i chcia?em wyj?? to Drake ju? mnie nie bi?, lecz Ty jak piszesz nie masz seva poprzedniego ;/


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 20:28