IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Spowolnione tempo, nowy rodzaj b?edu
koniurgw
post Jul 6 2009, 12:18 AM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 5-July 09
Member No.: 1,649



Instalowa?em wszystko krok po kroku, mam oryginalnego Gothica. Odpalam MT przez playerkita no i zaczyna si?...
[slow mo?szyn]
Intro od pihrania bytes w którym 'rybki' p?ywaj? w zielonej wodzie jest jak pokaz slajdów(klatka po klatce z przeskokami) tak samo sprawy si? maj? z intro PoziomkaZ.
Nast?pnie pojawia si? t?o (to z czaszk? obok której widnieje napis "kiedy nadzieja umiera jedyn? tarcz? wojownika jest honor") no i musz? czeka? oko?o 6 minut patrz?c w t?o, a? pojawi si? menu g?ówne. Prze??czaj?c poszczególne opcje [nowa gra wczytaj gr?, zapisz, ustawienia itd.] to ka?de prze??czenie w gór? lub dó? jest z 7 sekundowym opó?nieniem.
Odpali?em now? gr?. ?adowanie idzie do?? d?ugo (chocia? nie wiem ile to trwa normalnie) intro z gothica jest tak?e dotkni?te spowolnionym klatkowaniem.
Rozmowa z Diego. A w zasadzie patrzenie na jego zbroj? bo zanim zaczniemy z nim rozmow? trzeba odczeka? z dwie minuty. My?l?, ?e nie musz? opisywa? w jaki sposób przebiega dialog.
Muzyka w tle jest normalnie, d?wi?k strumyczka w miejscu rozpocz?cia gry nieznacznie si? przycina. Ustawi?em tekstury i modele na najni?sz? a pole widzenia na 40%, wy??czy?em efekty nieba i muzyk?.
Nic to nie da?o.
Wydaje mi si?, ?e rozwi?zanie jest blisko i tkwi gdzie? w modzie, bo:
-gothic 1, 2, NK, ?miga mi bez zarzutu normalnie
-256 ram ge force 2 (stary sprz?t ale skoro nk chodzi normalnie...)
-100% pewno?ci ze instalacja jest poprawna i wszystko odby?o si? w poprawnej kolejno?ci
-oryginalny gothic 1 (z miesi?cznika z grami Play, z 4/2004)


Prosz? o pomoc, bo zale?y mi na tym dodatku poniewa? czuje niedosyt po zwyk?ym gothicu biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 6 2009, 12:18 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Radixxx
post Jul 6 2009, 10:47 AM
Post #2


Cie?
**

Group: Members
Posts: 54
Joined: 1-January 09
Member No.: 18



masz mo?e neostrade ? bo mnie czasem jak mam j? uruchomion? klatkuje podczas grania, przez ten licznik tongue.gifP


--------------------

B??dy cz?owieka szlachetnego s? jak za?mienie s?o?ca lub ksi??yca. Wszyscy je widz?.
(Konfucjusz)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jul 6 2009, 12:11 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



mo?e za du?e zu?ycie procesora zamknij zb?dne programy


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
koniurgw
post Jul 6 2009, 08:37 PM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 5-July 09
Member No.: 1,649



Nie mam neo, mam radiówke. Zamkn??em wszystko poboczne nawet ustawi?em priorytet na wysoki i nic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Jul 6 2009, 09:08 PM
Post #5


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



CYTAT(koniurgw @ Jul 6 2009, 10:37 PM) *
Nie mam neo, mam radiówke. Zamkn??em wszystko poboczne nawet ustawi?em priorytet na wysoki i nic.

nigdy nie ustawiaj priorytetu czegokolwiek na wysoki, mo?na na niski ale nie na wysoki, komputer si? wtedy d?awi...

a tak pokombinuj ze sterownikami od graficznej, poszukaj jakie? starsze,
a jak dzia?a zwyk?y gothic, bez modów ?


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
koniurgw
post Jul 8 2009, 05:09 PM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 5-July 09
Member No.: 1,649



Sprz?t jest stary 8 lat go mam i nic nie wymienia?em. Normalny gothic ?miga bez zarzutów. diretiksa mam 9 oc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Truchla
post Jul 19 2009, 06:15 PM
Post #7


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 15-July 09
Member No.: 1,702



Ja mam podobny problem gra mi strasznie spowalnia w niektórych miejscach np. w wierzy mgiel jak wchodzi?em pierwszy raz normalnie ale przy wyjsciu spowalnia?o wiec uzylem teleportu, drugi raz jak chcialem wejsc to gra znów spowalnia?a. Tak samo mam w wierzy Xardasa kawalek normalnie a kawalem spowalnia nie da sie prowadzic dialogu, ale jak opuszcze dany obszar to idzie gra normalnie.

Poprawnie zainstalowa?em gre, potem mod i patch1.03, robi?em reinstalacje, a takze wylaczylem wszystkie zbedne programy. Wyjmowa?em jedn? kostke RAM.

XP home edition SP2
Athlon 64x2dual 5200+
4GB Ram, ale czyta 3,5GB
GF 9600GT 1GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 30th April 2024 - 09:57