IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  « < 12 13 14  
Reply to this topicStart new topic
> Wra?enia z MT 2.0
dawido312
post Dec 30 2010, 01:52 PM
Post #261


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 146
Joined: 24-November 09
Member No.: 2,508



Strzelec - z twojej d?ugiej wypowiedzi odnios? si? tylko do konwojów - to nie bug, je?li dobrze pami?tam to konwojów trzeba by?o przetransportowa? 52, aby dosta? Ci??k? Zbroj? Stra?nika (Je?li si? myl? to niech kto? mnie poprawi).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Dec 30 2010, 01:52 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Macio
post Dec 30 2010, 02:49 PM
Post #262


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(dawido312 @ Dec 30 2010, 02:52 PM) *
Strzelec - z twojej d?ugiej wypowiedzi odnios? si? tylko do konwojów - to nie bug, je?li dobrze pami?tam to konwojów trzeba by?o przetransportowa? 52, aby dosta? Ci??k? Zbroj? Stra?nika (Je?li si? myl? to niech kto? mnie poprawi).


Hm, ja nie wiem, bo ola?em to zadanie i poszed?em do stra?ników kopalni -.-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Dec 30 2010, 08:13 PM
Post #263


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



CYTAT(strzelec @ Dec 30 2010, 05:41 PM) *
52?!
Przecie? to absurd! Kto na zdrowych zmys?ach zdo?a?by tyle ich przeprowadzi??
Albo komu nawet chcia?oby si? po?wi?ci? na to 364 dni (w grze) i przypominam ?eby dosta? zbroj?, która i tak pozostawia wiele do ?yczenia w porównaniu z tak? Szat? Pradawnych, któr? mo?na dosta? ju? w drugim rozdziale ? blink.gif


I ci??k? zbroj? stra?nika z kopalni mo?na dosta? za bezcen (tylko zadanie trzeba zrobi? ) a i tak jest lepsza ni? ci??ka zbroja stra?nika
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maca
post Jan 17 2011, 01:31 PM
Post #264


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 31-October 10
Member No.: 4,080



Ci??k? zbroj? stra?nika mo?na dosta? ju? po pierwszym konwoju, ale dopiero w 3 rozdziale. Tak mi si? wydaje, nie wiem czy dobrze pami?tam.

A co do broni 1H to blok z Gothic'a 2 faktycznie jest du?o lepszy, oraz uprzyjemnia rozgrywk? i jest ?atwiejszy w u?yciu. A co do rozwoju, to z tym blokiem to jest bardzo dobry pomys?, ale ja my?la?em nad obur?czno?ci?. Skoro 2H jest trzymane w jednej r?ce przy 100%, to 1H mo?na by rozwin?? w ten sposób, ?e Bezi lata? by z dwoma mieczami(jak w Gothic 3 Asasyni). Wtedy mniej wi?cej by si? wyrówna?y te 2 typy broni. Tak czy inaczej uwa?am, ?e powinno si? udoskonali? troch? 1H. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kmll
post Feb 19 2011, 07:36 PM
Post #265


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 19-February 11
Member No.: 4,429
Nr GG: 25034368



W?a?nie uko?czy?em modyfikacj? Gothic - Mroczne Tajemnice. Wra?enia... ?wietne. :-) PoziomkaZ ?adnie si? uwin?li z gr?. Przedewszystkim podoba?a mi si? bitwa o Miasto Orków. By?o to ?wietne, po?wi?cenie ?owców Orków dla sprawy Bezimiennego - cudowne. A? ?ezka mi do oka wpad?a, takie to by?o pi?kne.
Po?eracz Dusz to te? dobra sprawa. Najbardziej do gustu przypad?o mi u?ywanie Wiatru w mieczu. :-)
I ten ko?cowy bonus, zaraz po pokonaniu ?ni?cego. Walka z w?asnymi kopiami. Nie by?o to ?atwe do przej?cia, ale uda?o si?.

Gra by?a na prawd? dobra, pokaza?a prawdziwe oblicze kolonii karnej. Jestem wdzi?czny grupie PoziomkaZ za modyfikacje - za wra?enia i ch?? powrotu, do dawnych chwil, jakimi by?o odkrywanie ?wiata Gothic. Dzi?kuje. :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axen32111
post Jul 9 2011, 08:30 PM
Post #266


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 9-July 11
Member No.: 4,770



Mi sie podoba zajebiscie tylko brakuje mi tego ze jak sie jest szefem obozu przed kopalni? to zadnych wojen ani nic takiego nie mo?na prowadzic.Ale ogulnie cool gratulacje dla poziomkaz.

This post has been edited by axen32111: Jul 9 2011, 08:31 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xardazz
post Dec 5 2011, 01:15 PM
Post #267


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 22
Joined: 9-December 09
Member No.: 2,631



Zako?czenie jest ?wietne, mimo tylu ró?nic w porównaniu do zwyk?ego G1, nie ma ?adnych w?tków sprzecznych z akcj? G2. Szkoda tylko, ?e nie wyja?niono, co si? sta?o z Pradawnymi. Dalej siedzieli pod ziemi?? Dzi?kuj? wam Poziomkaz, za genialnego moda smile.gif I jeszcze jedno, odkry?em t? ukryt? lokacj?, w tunelu za ?ni?cym, ale nie mog? tam wej??, zaraz po wczytaniu wyskakuje b??d. By? tam kto??

This post has been edited by Xardazz: Dec 5 2011, 01:17 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Dec 14 2011, 09:48 AM
Post #268


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



No kto? tam by? na pewno:P To by?o zwi?zane swego czasu z konkursem... Jak chcesz to o tym poczytaj, albo sam spróbuj rozgry?? t? Mroczn? Tajemnice tongue.gif, ale uprzedzam - to nie jest takie ?atwe biggrin.gif Mi to zaj??o oko?o 3 miesi?cy i ok. 120 godzin w grze, ale to pewnie dlatego, ?e gra?em na poziomie trudnym.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shergar
post Feb 24 2012, 07:28 PM
Post #269


Szkodnik
***

Group: PoziomkaZ
Posts: 76
Joined: 6-January 09
Member No.: 101



Witam wszystkich fanów Gothica wink.gif

Poczyta?em kilka ostatnich stron i przyznam, ?e powia?o sentymentem. MT zabraly nam prawie rok z ?yciorysu, ale kurde zapomnia?em ju? ile frajdy da?a mi praca nad modem. Czasu te? sporo mine?o...

Co do kontynuacji MT to w sumie ju? si? robi?a pod G2: NK, ju? co nieco oskryptowa?em, by?a koncepca ?wiata i fabu?y, ale niestety zabra?em si? za inny projekt i porzuci?em MT. A z perspektywy czasu przyznam, ?e ?a?uj?. Z ówczesnym do?wiadczeniem s?dz?, ?e w pó? roku, max 8 miechów wykroili?my co? wi?cej ni? dodatek (to mia?a by? autonomiczna modyfikacja, z osobn? fabu??, etc. co? ala CZ tylko w bardziej mrocznych i nieprzyjemnych realiach). Fajnie by?oby si? znowu zabra? z MT, szkoda, ?e najwi?kszy problem to czas, którego niestety nie da?bym rady po?wi?ci? tyle co wcze?niej (kiedy? to sobie liczy?em, to ok 2-3h dziennie wysz?o przez prawie rok, a? sam si? sobie dziwi?). Kolejny problem to archaiczno?? G1 i G2. Wiem, ?e gra ma sporo fanów, niepowtarzalny klimat, ale to gra z "zamierzch?ej" przesz?o?ci, z grafik? si? nie namiesza (ograniczenia silnika), etc. Idealnie by?oby zrobi? sequela pod nowoczesnym silnikiem, ale przenie?? ca?y content... masakra. No nic, to tylko nic nie znacz?ce dywagacje...

Reasumuj?c: dobrze wiedzie?, ?e tak stary mod jak MT nadal od czasu do czasu wzbudza zainteresowanie wink.gif

Pozdrawiam serdecznie,
Sher
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Mar 13 2012, 02:20 PM
Post #270


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Jednym s?owem: SZKODA.
Mod jest przepi?kny, kontynuacja zapewne te? by?aby niczego sobie. Jedyn? nadziej? jest teraz "Czas Zap?aty" i nie b?d? si? pyta? kiedy wyjdzie(nie chce dosta? bana:P), ale tak naprawd? chc? zapyta? czy orientujecie si? czy wogóle kiedy? wyjdzie ten mod? Czy prace nad nim zosta?y wstrzymane?


O kurde szok!!! Nie wiedzia?em, ?e ju? wyszed? CZ ohmy.gif Na forum ostatnio zagl?da?em pare miesi?cy temu i nic nie by?o o tym, a du?o cz??ciej na czaszaplaty.pl - na g?ówn?, na której o tym nie ma ?adnej wzmianki. Super biggrin.gif
Szkoda tylko, ?e ch?opaki nie doko?czyli roboty, zapewne im si? nie chcia?o, nie dziwi? si?. Pracy by? ogrom. Ja zaczekam, a? kto? to doko?czy. O ile si? to kiedy? wydarzy sad.gif

This post has been edited by Smolo: Mar 13 2012, 04:34 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Mar 13 2012, 04:08 PM
Post #271


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



CZ juz wyszed? niestety z powodu jakis tam problemów w zespole jest to wersja beta która ma multum bugów ukonczenie CZ jest niemozliwe wersja jest niby na bierzoco ?atana i dokonczana


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OSA 777
post May 20 2012, 07:27 PM
Post #272


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 20-May 12
Member No.: 5,344



Co do broni 1H to faktycznie jej stan nie jest zadowalaj?cy. Ca?y system zadawania ciosów mocno odstaje od tego co mo?na by by?o osi?gn??, gdyby w ten szczegó? wpompowa? wi?cej pracy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  « < 12 13 14
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 14:20