IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> widz? ?e MT umar?, ale pom?cz? was bo mnie zaczyna denerwowa?
przemko
post Aug 26 2012, 11:16 PM
Post #1


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



uda?o mi si? doj?? do szkieleta-maga w wie?y mgie?, droge sobie torowa?em luruj?c pojedyncze szkielety(a mam 13 lvl 1 rozdzia?). po zobaczeniu tych 20(?) i reszty kompani postanowi?em pos?u?y? si? demonem. i tu jest koszmar, poniewa? demon nie atakuje nieumar?ych dopóki nie wejd? w interakcje z bezim. totalna bzdura.
a co do wcze?niejszych poczyna?, to tak jak kto? na forum powiedzia? na wi?kszo?? potworów jest "schemat" i uda?o mi si? ca?? GD uwolni? od z?baczy(maj?c 10 lvl i walcz?c 2h) i taka gra mi si? podoba, podchodzi pod zr?czno?ciow?, gdzie trzeba patrzy? na przeciwnika i w odpowiednich momentach uderzy? b?d? odskoczy?. problemem s? takie potwory jak jaszczury i topielce, które maj? 100% obrony je?li chcemy zaatakowa?, pozostaje nam tylko bug z rzek?, ?cian? albo zawiesi? jaszczura na "drzewie" i naparza? z ?uku. Tylko ?e nie o to chodzi, tak jak napisa?em najlepiej jest jak ka?dy potwór ma swój w?asny indywidualny schemat który trzeba odkry? i si? naczy? aby móc walczy? jak nale?y z nim. na odkrycie schematu z z?baczami zaj??o mi pokonanie 10 ich, kolejne 10 na utrwalenie, a teraz mog? pokona? ca?? gromad? bez dra?ni?cia(oczywi?cie pojedynczo luruj?c).
zauwa?y?em te? problem ?e po uderzeniu potwora w beziego, bezi si? zawiesza, przez 1-1.5 sec nie mo?na ani blokowa? ani chodzi?, mo?na si? tylko rozgl?da?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Aug 26 2012, 11:16 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Smolo
post Aug 27 2012, 03:23 AM
Post #2


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Jak masz kr?gi to te? bry?? lodu... No niestety tak jest, te? to zauwa?y?em, ?e nie atakuje bez dra?ni?cia beziego sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Aug 27 2012, 02:11 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



ok, wie?e mgie? najlepiej jest pokona? posiadaj?c ?wi?te wygnanie. znajdziecie j? obok wie?y xardasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 19:28