IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Wie?a Mgie? w 1 rozdziale - Da si??, poziom normalny
Macio
post Dec 25 2010, 08:37 AM
Post #1


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Witajcie, Hi, hey, hello i w ogóle...

Postanowi?em zagra? na normalu, bo trudny nie pokona?, posta? robi? bardzo podobnie, przy??czy?em si? do Nowego Obozu, cho? nie wnosi taki wybór wiele mo?liwo?ci questowych, a pancerz i tak mam lepszy od ?owców orków. Jakim? dziwnym bugiem od razu po przy??czeniu si? do szkodników, gdy porozmawia?em z Lee mog?em do??czy? do najemników. Nie zabija?em królowej pe?zaczy. I mam teraz w 1 rozdziale gildie najemnik. No, ale tym si? zbytnio nie przejmuj?. Otó? przejmuj? si? tym, ?e mam ledwo 12 lvl, czy tam 13. Zadania od alchemika, wszystko do nasion, porwanie - odnalaz?em Krolla, ale zbroj? znajd? dopiero w kryjówce Melkora. Obóz fanatyków wszystko do zadania "Pier?cie? pradawnych". Wszystkie misj? na przyj?cie we wszystkich obozach za wyj?tkiem specjalnego ziela dla Baal Tayona w sekcie. Wszystkie questy poboczne w podstawowych obozach(np. Topielec z pod tamy, Bro? Baloro) i znaczna wi?kszo?? zada? w obozie stra?ników przed kopalni?. Te dwa zadania w kopalni. Sprzeda?em par? ro?lin alchemikowi, a Snowowi opchn??em orkowe ?elastwo. Wykona?em zadanie jedyne u ?owców, by zbada? sk?d si? bior? elity. I dosta?em dobry pancerz. Dobi?em tak 12 na expie, ale zosta?o mi jeszcze wiele zada? do uko?czenia. Na 2.01 patchu mia?bym pewnie ju? z 15/16, ale nie wiem... Najwi?cej blokuje mi niestety mój problem z mieszka?cami wie?y mgie?. Tutaj uprzedzam Bruce, nie chodzi o ?adne lagi itp. bo ja jako? ich nie mam. Wi?kszy problem stanowi? jej mieszka?cy. Wybra?em si? tam od strony morza, z pomoc? morza i Skrzypka za?atwi?em stra? przed t? komnat? ze szkieletem magiem z wie?y mgie?, dwoma wojownikami cienia, kilkoma szkieletami i nieumar?ym potworem. I tu teraz jest problem, mag ci?gle summonuje nowe stwory, cieniostwór i wojownicy cienia maj? mnie na hita, szkielety na dwa, a skrzypka na trzy. Zapytam wi?c, warto si? z nimi m?czy? ? Zadanie to odblokuj? wiele w?tków, handel z Quentinem, przemyt rudy, Chromanin, a za wszystkie z tych zada? zgarn? niebotyczne ilo?ci expa odblokowuj?c sobie dalsze drogi rozwoju mojej postaci.

A mo?e lepiej da? sobie siana i spróbowa? dopiero za rozdzia?? Za dwa odpada, bo alchemik przepada.(rym)

No i z tym si? wi??e drugie pytanie. W 2.01 posta? dobi?em do 24 bodaj?e zanim zdecydowa?em si? na ten skok w drugi rozdzia?. Wybi?em wi?kszo?? stworów w kolonii, t? postaci? omijam szerokim ?ukiem takie potwory jak z?bacze , czy cokolwiek... Tamt? zabi?em w 1 rozdziale smoka z wie?y Xardasa, psuj?c jedno z zada? 5 rozdzia?u, ale szczegó?...

Z drugiej strony dostan? przepis na napój z rudy, który podniesie punkty nauki, a rudy (czego jak czego) mi nie brakuje. A dorobi? mog? sobie na obstawianiu. I na handlu wymiennym ze Snowem i alchemikiem.

Teraz pro?ciej. Przej?? do 2 rozdzia?u teraz, czy b?dzie za trudno i spróbowa? pom?czy? si? ze szkieletami z wie?y mgie?, by dobi? wy?szy poziom i odblokowa? wi?cej zada??

EDIT: Zapomnia?em...

Mam nadziej?, ?e wczorajsza wigilia by?a tak samo rodzinna i mi?a jak moja...

...oraz ?ycz? wam szcz??liwego nowego roku.

EDIT 2: W wie?y sobie poradzi?em. Ale pozostaje drugie pytanie, czy 13 lvl wystarczy na drugi rozdzia?, czyl lepiej "bi? dalej"?

This post has been edited by Macio: Dec 25 2010, 10:57 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Dec 25 2010, 08:37 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Lester3
post Jan 1 2011, 11:02 PM
Post #2


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 93
Joined: 8-November 10
From: Warszawa
Member No.: 4,096
Nr GG: 28619692



Spoko ci starczy smile.gif ja gra?em i wbi?em na 7lvl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
faza
post Jan 2 2011, 02:36 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 26
Joined: 7-January 10
Member No.: 2,939



CYTAT(Macio @ Dec 25 2010, 09:37 AM) *
Postanowi?em zagra? na normalu, bo trudny nie pokona?, posta? robi? bardzo podobnie, przy??czy?em si? do Nowego Obozu, cho? nie wnosi taki wybór wiele mo?liwo?ci questowych, a pancerz i tak mam lepszy od ?owców orków. Jakim? dziwnym bugiem od razu po przy??czeniu si? do szkodników, gdy porozmawia?em z Lee mog?em do??czy? do najemników. Nie zabija?em królowej pe?zaczy. I mam teraz w 1 rozdziale gildie najemnik.


To nie bug tongue.gif

This post has been edited by faza: Jan 2 2011, 02:37 PM


--------------------

89% graczy uwa?a, ?e najwa?niejsza jest grafika. Je?li nale?ysz to tych 11% to wklej to do podpisu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 14:37