IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Nowy gothic
MWL
post Jan 4 2009, 05:25 PM
Post #1


Mroczny Programista
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 29-December 08
From: Koszalin
Member No.: 3



Co sadzicie o najnowszym dodatku do g3?


--------------------

http://creaweb.pl - bo internet to pot?ga
http://lenkowski.creaweb.pl - bo blog to dobra rzecz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 4 2009, 05:25 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bruce
post Jan 4 2009, 05:27 PM
Post #2


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Dno, dno i jeszcze raz dno. Ta gra wygl?da jak wczesna wersja alfa. Taka polityka Jowood nie przysporzy im fanów. Byle przed ?wi?tami, a potem wyda si? kilkadziesi?t patchy.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
orzel
post Jan 4 2009, 05:28 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 1-January 09
From: Jaworzno
Member No.: 22



popieram odpowiedz Bruce


--------------------

Jestem zagadk? i otwart? ksi?g? jednocze?nie, i nigdy mnie do ko?ca nie poznasz, tak jak ja sam siebie :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MWL
post Jan 4 2009, 05:42 PM
Post #4


Mroczny Programista
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 29-December 08
From: Koszalin
Member No.: 3



Dok?adnie, gra jest jeszcze bardziej zjebana ni? wcze?niej. Nie naprawiono starych b??dów i dodano nowe w?asne biggrin.gif no i to tak w?a?nie wygl?da tongue.gif


--------------------

http://creaweb.pl - bo internet to pot?ga
http://lenkowski.creaweb.pl - bo blog to dobra rzecz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
orzel
post Jan 4 2009, 06:19 PM
Post #5


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 1-January 09
From: Jaworzno
Member No.: 22



strasznie du?o bugów jest w nowym gothicu 3 naprzyk?ad jak chce poplywac to wchodz? pod wode


--------------------

Jestem zagadk? i otwart? ksi?g? jednocze?nie, i nigdy mnie do ko?ca nie poznasz, tak jak ja sam siebie :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leopard
post Jan 4 2009, 06:44 PM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 29
Joined: 1-January 09
From: Zadupie
Member No.: 19
Nr GG: 9826028



Gothic 3 i ten patch moim zdaniem by? robiony na szybko nie postarali si? za bardzo ale napewno Gothic 3 niesprzeda? si? tak jak 1-2 i Gothic 3 to jest czyste DNO tongue.gif i ju? Mroczne Tajemnice s? lepsze od tego patchu do G3.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eugeniusz
post Jan 5 2009, 07:36 PM
Post #7


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 1-January 09
From: Czarnobyl
Member No.: 35



dodatak nie usuwa starych bugow, tylko dodaje nowe, a w recenzjach i wideorecenzjach oceniaja to na 3


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Abyudin
post Jan 5 2009, 07:55 PM
Post #8


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 5-January 09
From: Szczecin
Member No.: 91



Mi ca?y czas podczas zapisy ( w okolicy Montery) wyskakuje jaki? b??d i save mi przepada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cyrkiel1
post Jan 5 2009, 08:01 PM
Post #9


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 5-January 09
From: Pniewo
Member No.: 89



Przeszed?em III i nie widzia?em a? tylu b??dów a których s?ysz? w legendach. Co do dodatku, có? musz? zobaczy?,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dekster XVII
post Jan 5 2009, 08:13 PM
Post #10


Cie?
**

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 50
Joined: 1-January 09
From: Podlasie
Member No.: 29



W G3 pyka?em na ?rednich, a w FG nawet na minimalnych mam jakie? krzaki. Moim zdaniem gierka mi nie obs?uguje w ogóle alphy.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khantor
post Jan 5 2009, 09:53 PM
Post #11


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 5-January 09
Member No.: 87



Zgadzam si?, niestety Dno. Snuffy si? zreszt? o tym przekona? tongue.gif
O ile nie lubi? obra?a? Gothiców to GIII mnie nie zachwyci?a, a dodatek do niej wr?cz zniech?ci?, pozostaje nadzieja ?e GIV oczy?ci imi? Bezimiennego.

P.S. Dodam jeszcze ?e lepiej by by?o Gdyby Pan Jacek u?yczy? swego g?osu do w?a?nie Mrocznych Tajemnic ni? do dodatku GIII. Pomy?lmy logicznie, lepiej by? znanym z Super MODA do jedynki, czy z delikatnie mówi?c miernego DODATKU do trójki? Odpowied? nasuwa si? sama, niestety teraz licz? si? g?ównie pieni?dze...


--------------------

Czas jest na wag? z?ota, lecz nie wszystko z?oto co si? ?wieci ale wszystko co si? ?wieci, mo?na kupi?. xD

"Super zar?bi?cie szczwany plan zemsty." - Zeitgeist wysiada. xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CorAngarVII
post Jan 6 2009, 02:59 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 1-January 09
Member No.: 11



po gothicu spodziewa?em si? wci?gaj?cej i pe?nej zwrotów akcji fabu?y
A TO JEST POPROSTU MARNY (je?li nie ?a?osny) ?ART

bla,bla,bla, zjednocz myrtan?, bla,bla,bla go??bie na dachu, bla,bla,bla koniec

odbieram to jako obraz? a raczej zadrwienie i spuni?cie w twarz wszystkim fan? gothica. Szczerze powiem ?e gdy otworzy?em ?wi?teczn? paczk? pierwsza my?l jaka mi przysz?a do g?owy to g?o?ne "KURWA" (i niechodzi mi o "kurwa ale to fajne" ale o "KURWA, JU? WOLA?BYM ODKURZACZ!")

ale dobra ok, zobaczymy mo?e niejest a? tak ?le, wk?adam p?yt?, instaluj?, odpalam a gra wita mnie pi?knym
B??DEM wywala mnie na pulpit dobra sprubuje jeszcze raz (mo?e tak mia?o by? dry.gif )
klikam "Nowa Gra", ?aduje si? i... gra tak nareszcie, odrazu wida? ?e co? jest nietak te jego ruchy jakie? kanciaste
zaczepia mnie Anog i... l?duje na dachu (niepytajcie jak, sam tego niekmini?) dobra, jako? z tamt?d zejd?, rozmowa trwa,trwa,trwa (przerwy pomi?dzy dialogami trwa?y oko?o 1,5 minuty) pomy?la?em ?e jak si? troch? rozejrz? to b?dzie lepiej... GÓWNO,niezd??y?em zrobi? kamer? 360 i wywali?o mnie na pulpit

wi?c drodzy forumowicze mali i duzi: ta "gra" niejest tego warta
lecz jest nadzieja poczekamy na patcha (z pó? roku dry.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shad0w-pupu
post Jan 6 2009, 03:26 PM
Post #13


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 6-January 09
Member No.: 103



My?l? ,?e G3 Zmierzch Bogów nie mia? si? tak nazywa? jak si? nazywa.Powinien si? nazywa? "Gothic 3 Zmierzch Bugów" bo to ocean b??dów.Kiedy 5 grudnia 1 dzie? po premierze kupi?em ZB mia?em nadzieje ,?e to porz?dna gra b?dzie ale ju? po zainstalowaniu odpaleniu gry przywita?o mnie s?awne i znane ju? z G3 wywalenie na pulpit i b??d "Where is Guru?" xD - ?ci?gn??em patcha 1.6 i jako? odpali?em.ZB mia?o by? p?ynniejsze ni? podstawka a tu okaza?o si? ,?e chodzi jeszcze gorzej ni? G3.Na prawie najni?szej grafie zacina?o mi gorzej ni? g3 na ?redniej.Niektóre z bugów mnie rozbawi?y np.Lee jest za ?cian? odgradzaj?c? Nordmar od Myrtany XD i nie da si? do niego dosta? bez kodów albo jak Bezi ma dwie g?owy jedna normaln? a druga czarn? lataj?c?.Ta gra jest fatalnie wykonana ale przynajmniej wprowadza do fabu?y Arcanii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souler
post Jan 6 2009, 03:48 PM
Post #14


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



Ten tytu?owy Zmierzch Bogów doprowadzi? do stanu zabugowienia. Chcemy Arcanii!


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Entreri
post Jan 9 2009, 04:53 PM
Post #15


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 4-January 09
From: Stary Obóz
Member No.: 68



Jak sobie pomy?le, ?e kiedy? mia?em zamiar to kupi? to mam ciarki na plecach... Wystarczy?o 10 minut gry u kumpla i recenzje, ?eby przekona? si? co to jest biggrin.gif Miejmy Nadziej?, ?e IV poprawi to co trzeba... Ale mam du?e w?tpliwo?ci...


--------------------

Eeeeee... Dzi?kuj?








Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Jan 11 2009, 06:39 PM
Post #16


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



G4 robi wogule inna stajnia, mam nadzieje ?e nie b?dzie to kolejna bud?etówka typu Crysisa :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bROXmor
post Jan 16 2009, 05:12 PM
Post #17


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 12
Joined: 2-January 09
From: Podziemia Watykanu
Member No.: 42



CYTAT(shad0w-pupu @ Jan 6 2009, 04:26 PM) *
Powinien si? nazywa? "Gothic 3 Zmierzch Bugów"

?wit Bugów. Zmierzch to koniec pozornej w?drówki s?o?ca po niebosk?onie, ?wit - pocz?tek.
CYTAT
Ta gra jest fatalnie wykonana ale przynajmniej wprowadza do fabu?y Arcanii.

No, nawet si? u?miechn??em, jak s?ysza?em p. Miko?ajczaka produkuj?cego si? do mikrofonu wink.gif Jak to sz?o? "Niniejszym o?wiadczam, ?e bior? Myrtan? we w?adanie. Niniejszym og?aszam siebie w?adc? nowej, zjednoczonej Myrtany." tja, pewnie tak j? zjednoczy, jak Wspólnota Europejska Pa?stwa cz?onkowskie... albo Unia poszczególne Stany - pami?tacie, co zrobili Konfederatom?
"Jam jest... król Rhobar III, jedyny prawdziwy w?adca Myrtany!"
w oryginalnym tek?cie by?o "Robhar". cholernie mnie to wkurza - nawet ortografi? sknoc?, aby tylko wysz?o na czas i rzesze idiotów rzuci?y si? na addona z jakiego? indyjskiego (czytaj: na poziomie Bollywood) studia...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kojo92
post Jan 18 2009, 02:21 PM
Post #18


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 17-January 09
Member No.: 168



W ko?cu to jaka? indyjska firma robi?a i pirania nie mia?a nic wspólniego z tym projektem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 20 2009, 07:25 PM
Post #19


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



jak tak czytam ten temat to a? mi si? niedobrze robi x/ zabugowany G3 nie jest czym? ciesz?cym, ja jeszcze w G3 nie gra?em, wi?c mam nadziej?, ?e mo?e nie b?dzie a? tak ?le jak si? tu pisze.


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lem91
post Feb 21 2009, 02:03 PM
Post #20


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 21-February 09
From: Gda?sk
Member No.: 370



Dla mnie Zmierzch Bogów to nie Gothic.
1. Nie by? tworzony przez Piranh? (to tak jakby np GTA zacz??o tworzy? sobie EA bo im si? tak podoba)
2. Bezimienny nie ma ju? tego charakteru co kiedy?, jest arogancki i zrobi? si? cholernie patriotyczny co strasznie wnerwia.
3. Rozmowa. Dialogi wygl?daj? jak przes?uchanie albo WYWIAD. Podchodzi? do kogo? i od razu pytanie: Kogo wojska s? wi?ksze, Gorna czy Thorusa? - po udzieleniu wywiadu koniec. Zamiast KONIEC powinno pisa?: Dzi?kuj? za udzielenie wywiadu.

Ta gra to kompletny syf. Polskie t?umaczenie w dodatku pogroszy?o spraw?. Najbardziej odrzuci?y mnie g?osy Orków. A misje s? beznadziejnie wykonane, nudne oraz g?upie - zaprowad? osobnika X tam a potem wró? z nim tam i znowu tam. Po za tym kto do licha wymy?li? pomys?, ?eby zrobi? w gothicu pojawianie si? potworków podczas zaprowadzania NPCa w dane miejsce. Wybijasz wszystko po drodze, a podczas zadania na tej samej ?cie?ce pojawia si?... UWAGA - mumia!!!

Jednym s?owem dno. Lub jak napisa? Bruce - "dno, dno i jeszcze raz dno" - tak to trafne okre?lenie. I tu nie chodzi tylko o bugi, zadania czy fabu??, ale o CA?OKSZTA?T. Nawet odnowione miasta nic nie daja bo s? w nich same bezimienne NPC, a jak ju? jaki? si? trafi to jest skopany do granic mo?liwo?ci.


--------------------



.:::Skasuj? Gnojka!:::.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 15:52