IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Baal Lukor?
Kino
post Dec 10 2009, 08:59 AM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 10-December 09
Member No.: 2,634



Witajcie!
Otó? od jakiego? czasu gram w Wasz? modyfikacj?. Jest bardzo dobra, ale mam pewien k?opot. Jest to niby problem zwi?zany z podstawk?, tyle tylko, ?e w podstawce taki b??d ani razu miejsca nie mia?.

Jestem w rozdziale trzecim i zszed?em do cmentarzyska orków. Wszystko zgrabnie, da?em Lukorowi obie cz??ci teleportu, ale (!) kiedy jeste?my pod t? ?cian? (tylko tam mo?na u?y? tego zwoju) on do mnie nie zagaduje. Spróbowa?em si? przeteleportowa?, otworzy?em mu drog? ko?owrotem, ten dalej nic nie mówi. Idziemy w to miejsce, gdzie zwykle rzuca si? on na nas - równie? nic... A to oznacza, ?e fabu?y dalej poci?gn?? nie mog?, gdy? nie mam co powiedzie? Angarowi.

Je?li to co? pomo?e, to:
-Ken'Udz pozwoli? mi skorzysta? ju? z teleportu (czyli wróci? od Pradawnych)
-potem musia?em odnale?? ten Almanach dla Kaloma, nast?pnie by?o przywo?anie i gadka z Angarem
-no i pó?niej pobieg?em na to cmentarzysko

Mam wszystkie nowe, "MT'owe" obozy, jednak zorientowa?em si?, ?e u Pradawnych Sheer'Ghar nie zaatakowa? mnie (po prostu sko?czy? gadk?, schowa? miecz i zagadn?? jeszcze raz - ?e jestem godzien itp.) oraz po przeczytaniu Illuminati nie zaatakowa?y mnie dwa demony, bo ich po prostu nie by?o. Reszta dzia?a tak, jak mia?o by?.

Na Marvinie nie gram.

Co si? wi?c sta?o i jak temu zaradzi??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Dec 10 2009, 08:59 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Kino
post Dec 10 2009, 05:06 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 10-December 09
Member No.: 2,634



Ale to by?o tak, ?e ju? od Pradawnych wróci?em i zacz??em robi? quest g?ówny - Almanach (ten, co daje si? Kalomowi). Zabi?em gobliny, wzi??em ksi?g?, przywo?anie nast?pi?o, mam wej?? do tego cmentarzyska i uaktywnia si? w.w. problem. ?eby sko?czy? Pradawnych, musz? mie? dost?p do Magów Wody (quest Dowody), a jestem w SO, wi?c jeszcze nie mam. A ten limit to przecie? 7 dni wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dantello
post Dec 10 2009, 05:10 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 70
Joined: 26-September 09
Member No.: 2,155
Nr GG: 9426608



W sumie mi tez si? tak cz?sto robi. A byle? najpierw na ?rodku jaskini gdzie jest takie ?wiat?o i taki jakby o?tarz ?? Bo on tam w?a?nie zagaduje, ?e jeste?my blisko celu po czym rusza pod ?cian?. I tam ju? zagaduje do ciebie z tym zwojem i fabu?a toczy si? dalej. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kino
post Dec 10 2009, 05:12 PM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 10-December 09
Member No.: 2,634



By?em, obszed?em wszystko. W podstawce nie by?o takiego problemu ani razu, wi?c nie wiem co jest.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dantello
post Dec 10 2009, 07:24 PM
Post #5


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 70
Joined: 26-September 09
Member No.: 2,155
Nr GG: 9426608



Ale rozmawia?e? z nim na ?rodku ?? To znaczy gadali?cie o tej wizji ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kino
post Dec 11 2009, 12:51 PM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 10-December 09
Member No.: 2,634



Dantello, w?a?nie o to chodzi, ?e on w ogóle do mnie nie zagaduje; nigdzie.

A z wcze?niejsze save'y to koncert In Extremo; moment, kiedy Skrzypek pyta nas o boga (zapisa?em na wypadek, gdyby ta odpowied? mia?a wp?yw na fabu??); oraz moment, kiedy trzeba wybra? sobie mistrza u Pradawnych. Save w?a?nie z tymi Pradawnymi ma pó? godziny gry odst?pu od momentu wyst?pienia mojego problemu, wi?c w przyspieszonej wersji od tego? save'u próbowa?em kilka razy, jednak problem nie znikn??.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dantello
post Dec 11 2009, 09:38 PM
Post #7


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 70
Joined: 26-September 09
Member No.: 2,155
Nr GG: 9426608



No ja w?a?nie mia?em to samo. Po biegaj wokó? tych czterech kolumn i tam sam do niego zagadaj(przy tych kolumnach) Chyba tak to sz?o. Pami?tam, ?e w?a?nie te? si? z tym m?czy?em.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Dec 11 2009, 10:31 PM
Post #8


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



CYTAT(poczen @ Dec 10 2009, 08:09 PM) *
Mo?esz dostac si? do magów wody id?c w bok. A je?li nie , to mo?e masz jakie? wcze?niejsze savy?


Móg?by? powiedzie? o co chodzi Ci z tymi magami? Z tego co mi wiadomo nie ma tam ?adnego przej?cia o.o
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kino
post Dec 12 2009, 11:15 AM
Post #9


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 10-December 09
Member No.: 2,634



Chodzi?em po ca?ej jaskini, w t? i we w t?. Ale Lukor nigdzie do mnie nie zagada?, nie wiem co si? sta?o. A kiedy ja do niego chcia?em porozmawia?, brak opcji dialogowej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sardar
post Apr 8 2010, 12:30 PM
Post #10


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 8-April 10
From: Z nieba spad?e? i do niego nie wrócisz.
Member No.: 3,274
Nr GG: *******



CYTAT(Anteaus @ Dec 11 2009, 10:31 PM) *
Móg?by? powiedzie? o co chodzi Ci z tymi magami? Z tego co mi wiadomo nie ma tam ?adnego przej?cia o.o


Przej?cia niby nie ma ale tam gdzie stoj? najemnicy którzy tego pilnuj? to po prostu skaczemy biggrin.gif I jeste?my u magów wody, ja tak sko?czy?em w?tek z pradawnymi w 2 rozdziale biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 17:28