IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Wasze style walki., Nie do ko?ca widzia?em jak to nazwa?... wiecej w po?cie.
Bloodvin
post May 17 2010, 09:54 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 17-May 10
Member No.: 3,594



Witam, ju? od pewnego czasu tutaj zagl?dam (ale teraz dopiero si? zarejestowa?em) i tak patrz?c na wasze posty to cz?sto widz? ?e niez?e zabijaki z co niektórych. I tak si? zastanawiam czy ja jestem ju? za stary ?eby gra? w gothic'a czy po prostu macie jakie? patenty na walk?. Chodzi mi o walk? mieczem... No chyba ?e wydaje mi si? ?e moja posta? jest silna a tak naprawd? lipa. Bo maj?c 24 lvl (w wersji 2.01 teraz ci??ej z expem) nie mog?em sobie da? rady z pierwszym przeciwnikiem na tej Staro?ytnej Arenie (go?? si? chyba Psycho nazywa?). Dorad?cie, podpowiedzcie mi jak wlaczycie i sobie dajecie rady. G?ównie chodzi mi o walke z lud?mi ale z potworkami te? czasem bywa ci??ko. Jakie? kombosy s? czy co?? Niby blokuje ciosy ale zawsze wejdzie 3-5 i dead... Z góry dzi?ki za pomoc.


PS - Prosz? nie pisa? tekstów typu "jak nie dajesz rady to sobie wpisz god mode..." to mnie nie zadowala i nie rozwi??e problemu. Jeszcze raz dzi?ki...

This post has been edited by Bloodvin: May 17 2010, 09:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 17 2010, 09:54 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tizgar
post May 17 2010, 10:15 PM
Post #2


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Magia bry?a lodu jest nie zast?piona i niestety cholernie u?atwia gr? i rozwi?zuje prawie wszystkie problemy zwi?zane z walka


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baggio
post May 17 2010, 10:42 PM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 151
Joined: 9-January 10
Member No.: 2,957



najlepiej blok trzyma? i co co chwil? robi? uderzenia, albo uderza? na boki, tak p?ynnie, aby przeciwnik nas nie dopad?(w?a?nie uderzenie w bok to najlepszy sposób na moobki) ech... nie wiem jak Ci to napisa? lepiej ^^


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
gothicwarrior
post May 18 2010, 04:58 AM
Post #4


Cie?
**

Group: Members
Posts: 34
Joined: 9-August 09
Member No.: 1,837



szczerze powiedziawszy ja te? nie wygra?bym areny, ale ja po prostu podesz?em do plecó i zla?em wszystkich zabra?em bro? i po k?opocie, potem walczy?em
PS ork jest naj?atwiejszy z nich wszystkich o dziwo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek3578
post May 18 2010, 06:14 AM
Post #5


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 173
Joined: 22-August 09
From: Chelm
Member No.: 1,957



ja lubi? bronie jednor?czne (s? zabójczo szybkie i maj? fajne kombo)
a tak?e szybszy blok, wi?c przy ok 89% przeciwnik ma ma?e szanse, aby nas trafi?, bo ca?y czas dostaje
do tego dochodz? umiej?tno?ci gracza i wyczucie


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
bhaal
post May 18 2010, 06:18 AM
Post #6


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 185
Joined: 26-June 09
From: opole
Member No.: 1,493
Nr GG: 8327683



Niektórzy przeciwnicy s? lepsi inni gorsi. Mo?e si? zdarzy? tak jak z niektórymi zwierz?tami, ?e takie machanie na boki nie skutkuje bo on podbiegaj?, blokuja odskakuj? i tak w kó?ko. Trzeba ich wali? jak do nas podbiegaj? i wida?, ?e zaraz waln?.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek3578
post May 18 2010, 06:30 AM
Post #7


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 173
Joined: 22-August 09
From: Chelm
Member No.: 1,957



tak jest z np. rozpruwaczem, ale na niego ju? inna taktyka


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bloodvin
post May 18 2010, 08:44 AM
Post #8


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 17-May 10
Member No.: 3,594



No ja te? wole bro? 1h... w?a?nie z tego wzgl?du ?e jest szybsza. No ale z drugiej strony 2h ma wi?kszy zasi?g i bij?c si? z typem który ma 2h mam brzydko mówi?c prze*ebane bo nie mog? do niego nawet podej??. Czyli mówicie ?e blok, albo odskakiwa?.... No b?d? próbowa?. Dzi?ki za pomoc.

This post has been edited by Bloodvin: May 18 2010, 08:45 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuczaja
post May 18 2010, 10:32 AM
Post #9


Cie?
**

Group: Members
Posts: 60
Joined: 4-March 10
Member No.: 3,146
Nr GG: 10083648



jest jeszcze jeden trik na bro? 1h tongue.gif przytrzyma? kolejno: ctrl strza?ka w do? i strza?ka w góre. Przeciwnik mo?e zgin?? zanim wyjmie bro? tongue.gif a zamiast bloku polecam odskakiwanie. Je?li widzimy ?e przeciwnik biegnie na nas to przytrzymujemy delete albo pg down i odchodzimy na boki (niezast?pione na z?bacze). Czasem warto podej?? zada? kilka ciosów od przodu i odskakiwa?. Blok trwa krótko i wyl?cza sie prawie zawsze akurat w momencie ciosu wi?c pod ?adnym pozorem nie nale?y go u?ywa? tongue.gif w walce dobre efekty maj? czary jak to tizgar napisa?. Oprócz bry?y lodu (któr? rzuca tak?e ostrze chwa?y) s? jeszcze czary takie jak kula ognia która ma szanse unieruchomi? przeciwnika albo pi??? wiatru (jak przeciwnik na nas biegnie). Bro? 2h jest dobra do taktyki cios boczny odskok na jaki? kamie? albo pagórek cios boczny i kolejny odskok (czyt. do walki w defensywie. Do walki w ofensywie najlepsze s? 1h i miecze 2h przy 100% umiej?tno?ci). Je?li walka sie zaczyna po rozmowie to przy kwestii bezia (lub przy przerwie mi?dzy kwestiami ale tu ju? trudniej) klikamy 1. Mamy wtedy nad przeciwnikiem tak? przewage ?e bro? jest ju? wyci?gni?ta. Jest jeszcze jeden sposób przy u?yciu magii. Armia ciemno?ci zatrzyma przeciwnika na chwile i mo?na mu zada? kilka celnych ciosów w plecy (je?li zrobimy to kosturem po?ogi to nawet jak upadniemy to go?? zginie. Nie dobije od razu bo szkielety mu nie pozwol?). Inny dobry patent na walke to m?ot bogów. Nie pami?tam niestety gdzie jest ale cios nim mo?e sie okaza? nawet ?miertelny dla postaci z nie?miertelno?ci? tongue.gif jak wbijemy wysoko go?cia to upadek b?dzie na 90% ?miertelny. W przypadku orków proponuje u?ycie broni magicznych (np. ostrze chwa?y). Czary z nich pozwol? jako? wyrówna? si?e orka z nasz?. Jeszcze inny sposób to przepa?? i akrobatyka. My prze?yjemy przeciwnik zginie albo my b?dziemy sta? na nogach a wróg le?e? i przyjmie od nas ?adne combo (w przypadku niektórych broni to jest zabójcze). No ale sie rozpisa?em... a wszystko sprowadza sie w zasadzie do jednego tongue.gif odskakuj nie blokuj i kombinuj z magi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek3578
post May 18 2010, 12:13 PM
Post #10


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 173
Joined: 22-August 09
From: Chelm
Member No.: 1,957



"odskakuj nie blokuj i kombinuj z magi? "
ka?dy ma swój styl walki, ale ja preferuje walk? w bloku trzeba tylko wyczu? moment


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikor
post May 18 2010, 04:27 PM
Post #11


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 4-May 10
Member No.: 3,498



Moja taktyka jest prosta i wygl?da nawet nawet:
-blok
-lewo
-prawo
-przód
-przód
-przód
-przód
-blok...

?atwiej si? t? taktyk? gra przy 1h przy 2h czasami trzeba odpu?ci? sobie pocz?tkowe prawo lewo(chyba ?? masz guru-100%).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
konios
post May 19 2010, 12:32 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 29
Joined: 10-March 10
Member No.: 3,157



Postac jest wystarczajaco dobra.
Na arenie mozna wygrac na kilka sposobow:
1.We? 1h bro? i atakuj tak szybko aby nie wyci?gn?? broni.(dzia?a 1,2,3(ci??ko) gostek a orka pokonasz)
2.Walcz baysbollem to nie beda miec szans(min 30% 1h to samo up)
3.Je?eli Skrzypek si? nie patrzy to pobij przed walka

Oczywi?cie najskuteczniejsze jest po?aczenie tego w ca?osc.
Tak czy inaczej powinno ci sie udac bez wi?kszych problemów.
Najlepszy jest Beowolf aby go pokonac przyda ci sie baesboll. Ale jak ju? go pokonasz to dostaniesz BARDZO dobr? bro?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brg2104
post May 19 2010, 03:40 PM
Post #13


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 18-May 10
Member No.: 3,598



zdecydowanie, bry?a lodu rz?dzi;p
Zlanie przeciwnika przed walk?, albo os?abienie, to te? dobry pomys? rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hurassus
post May 21 2010, 09:53 PM
Post #14


Cie?
**

Group: Members
Posts: 55
Joined: 22-February 09
Member No.: 375



Musisz wyczu?, ile przeciwnik (je?li chodzi o ludzi) zadaje kolejno ciosów. S? tacy, którzy 1, inni dwa, najlepsi to po 3 naraz po sobie. Zacznij walk? od bloku i jak ju? za?apiesz, ile zadaje oponent ci??, to ju? wiesz ile czasu musisz blokowa?, ?eby Ci? nie trafi?. Tak mo?na wygra? ka?d? walk? w?a?ciwie bez uszczerbku na zdrowiu. blok, i szybko wyprowadzasz 1 czy 2 ci?cia. To skutkuje, ale czasem trzeba by? cierpliwym.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuczaja
post May 22 2010, 09:44 AM
Post #15


Cie?
**

Group: Members
Posts: 60
Joined: 4-March 10
Member No.: 3,146
Nr GG: 10083648



problem w tym ?e przeciwnicy dosy? cz?sto po wyprowadzeniu bloku czekaj? chwile z zadaniem ciosów tongue.gif i je?li daj? 2 to 1 zablokuje sie ale drugi wejdzie. jak 3 to w powa?niejszych walkach ju? jest zgon. Tak wi?c nie jest to dosy? powa?na forma walki tongue.gif A nawet je?li czasem sie sprawdza (w co w?tpie bo u mnie ani razu sie nie uda?o. Patrz wy?ej) to kharima na 5 lvlu ni? nie pokonasz ^^ Odskakiwanie jest szybsze i pewniejsze od blokowania, a obej?cie wroga pd, dlt da ci okazje do wyprowadzenia 1, 2 albo nawet trzech ci?? na które przeciwnik nie b?dzie móg? zareagowa? (walcz?c unikami okazuje sie ?e kirgo jest mocniejszy od kharima biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Micha?
post May 22 2010, 09:45 AM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 19-May 10
Member No.: 3,601
Nr GG: 3994858



Psycho walczy dwur?czakiem, jest dosy? wolny ja robi? tak-
Uczysz si? dwur?czaka do 30% ?eby nim jako? macha?. I walczysz w ten sposób: wyci?gacie bro? robisz blok jak widzisz ?e chce Ci? ciachn??, potem atak do przodu odrazu po nim szybko blok, jak widzisz ?e jeste? blisko niego to atak w bok bo jest szybszy jak nie to znów atak do przodu i znów szybki blok i tak par? razy i po ch?opie. wa?ne jest to ?eby nie da? przeciwnikowi po swoim bloku ciachn?? drugi raz bo ten ci??ko zblokowa?. Czyli lecisz blok cios blok cios i dasz rad? smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Juzbrig
post May 22 2010, 01:56 PM
Post #17


Cie?
**

Group: Members
Posts: 38
Joined: 6-April 10
Member No.: 3,259



Na co ma wp?yw nauka walki mieczem? Bo nie wiem czy warto marnowa? punkty w walk? mieczem , a zamist tego da? w si??. Zmieni?em dwur?czniaka z 40% na 80% i jako? podobnie si? macha. Chyba, ?e wp?ywa na obra?enia i na trafienie krytyczne, to ewentualnie przemy?l?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuczaja
post May 22 2010, 02:09 PM
Post #18


Cie?
**

Group: Members
Posts: 60
Joined: 4-March 10
Member No.: 3,146
Nr GG: 10083648



% umiejki to % szansy na trafienie krytyczne. machanie sie zmienia po jakich?tam progach. ?aduj du?o w miecze bo to przyspiesza (mo?e mi?dzy 40 a 80 nie by?o ?adnego progu xD ale wydaje mi sie ?e po 70 powinien by?. Nie masz aby miecza + do umiejki?). Im szybciej walczysz tym mniejsza szansa ?e zginiesz ;]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Buras
post May 22 2010, 04:08 PM
Post #19


Cie?
**

Group: Members
Posts: 64
Joined: 12-May 10
From: Polska
Member No.: 3,560
Nr GG: 22150773



Ja ca?y czas lutuj? go?cia:
- lewo
- prawo
- lewo
- prawo

Albo:
- lewo
- góra
- lewo
- góra


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Drago360
post May 23 2010, 05:41 PM
Post #20


Cie?
**

Group: Members
Posts: 55
Joined: 12-March 10
Member No.: 3,164



ja trzymam ctrl i strza?ke w ty? i ko?czy sie blok to wale itd.


--------------------

Gdy Na ?wiecie Zniknie Chaos, A Bogowie Si? Zjednocz? Feniks Powróci
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 06:35