IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Pomoc w odpaleniu gry :C
Kusungai
post Apr 28 2013, 01:57 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 28-April 13
Member No.: 7,288



Witam, mam problem ?e nie mog? zagra? w Gothic Mroczne Tajemnice 2.02 :C
Pobra?em ten mod z tej stronki : http://modbase.pl/download/gothic/mroczne-tajemnice-2-02
Pobra?em z tamt?d poniewa? na oficjalnej stronce PoziomkaZ co? nie chcia?o si? wypakowa? ;p
Wi?c instaluj? najpierw Gothic 1 i 2 NK, pó?niej Player Kita 1.08k a na koniec Mroczne Tajemnice (MT), i jak wchodz? w GothicStarter.exe i jak jest Gothic Mt ?atwy, ?redni i trudny to da?em na pocz?tek ?atwy i pisz? mi tak :
" Nie znaleziono punktu wej?cia procedury _AIL_set_digital_master_volume_level@8 i bibliotece mss32.dll. " :C
a jak wchodz? w GothicMod to pisz? jaki plik ASC którego ju? nie pami?tam ;//
Wi?c wzi??em usun??em/odinstalowa?em wszystko i od nowa ;/
Zainstalowa?em Gothic 1 i 2 Nk, pó?niej Player Kita 1.08k i na koniec MT (nie wiem czemu si? powtarzam xd)
No i chc? ?eby kto? mo?e móg? by mi pomóc to zrobi? bo instalka MT 2.02 jest oznaczona czaszk? i jak w ni? wchodz? to jest normalnie install i daj? ?eby zainstalowa? do D:Gothic, nie do System bo ju? kiedy? czyta?em ohmy.gif
Pami?tam ?e kiedy? gra?em w MT ale to ju? z rok temu i to by? jaki? link z YT ale to chyba by?o "Demo" tak to ujm? bo nie wiedzia?em co tam zrobi? a w Gothic Starterze by?a ikona ":D" a tutaj jest Zielony Gothic "?atwy", Niebieski Gothic "?redni" i Czerwony Gothic "trudny" tongue.gifP
Wi?c jak mo?na prosz? o najszybsz? Odp :/!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:13