IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> "normalny" poziom trudno?ci
przemko
post Aug 29 2012, 09:38 AM
Post #41


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



CYTAT(Tizgar @ Aug 29 2012, 02:42 AM) *
przemko mowisze ze neichce na bugach a jedziesz na kodach kereth jest niesmiertelny i nieda sie w zaden sposób pozbawic go jego inwetarza

A ty jak widac sam sie przynajesz do kodów

Sa prostsze sposoby ktore daja nieskoczona rude i nawet nie podlegaja pod buga zbytnio



a wi?c uwa?asz ?e przeniesienie inventarza do skrzyni obok to jest oszustwo ?
moim zdaniem w prawdziwym ?yciu nie mia?bym lagów gdybym wchodzi? do supermarketu a nie ?abki. To jest tylko pomaganie grze, mam PC który pami?ta pierwsze wydanie Gothica1, wi?c to konieczno??.
natomiast w prawdziwym ?yciu topielec(hipotetycznie) po wrzuceniu do wody potrafi?by zabi?, tutaj nie.
Tak?e trzeba my?le? jak si? gra, niestety przyczepi?e? si? byle czego by tylko wstawi? zb?dny komentarz.
bug w kodzie programowania to syntax error albo logiczny
bug w programie to nieprzewidziane przez programist? wydarzenie
natomiast bug w grze, to wydarzenie nie maj?ce odzwierciedlenia w logicznej rzeczywisto?ci zaburzaj?cy bilans, tzn pomagaj?cy albo przeszkadzaj?cy graczowi.

do innych:
sami czasami my?lcie a nie s?uchajcie tych "wybitnych", jestem pewien ?e gracz tizgar oszukuj? na swoich savach gre, ja mam max +80 PN z gry do tego czasu, czyli do powrotu od pradawnych

CYTAT(Tizgar @ Aug 29 2012, 02:42 AM) *
Sa prostsze sposoby ktore daja nieskoczona rude i nawet nie podlegaja pod buga zbytnio


jedyne jakie znam sposoby na niesko?czono?? rudy, to tak jak powiedzia? Made of Hate jest arena i chyba co? z gr? w ko?ci(na razie nie mog?), jest te? kupowanie stalowych pr?tów od huno i przerabianie na bro?, konwoje. natomiast +50% rudy za pobicie to jest bug, b??d w grze. nielogiczny i jak dla mnie stosowanie takich tricków to oszustwo, mo?e nie takie samo jak marvin i item ... ale wsadzi?bym za kratki ^^

This post has been edited by przemko: Aug 29 2012, 09:44 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Aug 29 2012, 09:38 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Made of Hate
post Aug 29 2012, 05:05 PM
Post #42


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



ma?a aktualizacja odno?nie napojów: tizgar ma troch? racji ;-) te? przed dojsciem do pradawanych gówno mia?em kasy,teraz u keretha sprzedaj?c rzeczy mam 270k rudy(przerzuca?em itemki do skrzyni,oczywiscie ich nie dotykam). w swiecie pradawnych mamy np. czerwony krzy?-kusza warta 23k,2x pi??c boga(m?ot jednor?czny,19k bodaj?e warty-ps bed?c na wyspie uriziela arcykap?ana i demona zabi?em t? broni?,a np p?omieniem innosa im dmg nie zadawalem -zalo?y?em dla beki ten m?ot patrz? a tu im dmg zadaj? ;D),wymieniajac dalej same kostury pradawnych s? warte 5,5k,nie wspominam o sporej ilo?ci katów(z 10 przy wielkich szkieletach-po 1300 ka?dy),dalej hmm poca?unek wampira w le?u krolowej pajeczaków-25,5k,nastepnie nawet g?upie shergaryzmy(ksi?zki zbiór my?li nieprzewidzianych) 1,5k s? warte,z 10 ich znajdziesz lekko-np uriziel ma a reszta w ?wi?tyni to ju? 7,5k). bronie takie jak Dobry topór dwur?czny,dobry miecz dwur?czny mimo tego ?e nie s? dobre to s? sporo warte.dalej ~45k rudy dostajesz od kyro jak pobijesz thangora i we?miesz klucz ze skrzyni on tam ma z 15 k?ów trolla i okolo 50 rogów cieniostwora. dalej b?ogos?awione ostrze zmierzchu na skarpie nad wie?? mgie? jedno jest drugie gdzie? u pradawnych znalaz?em -po 19k,u pradawnych jest te? 2x topór pozoga(jeden w skrzyni na wyspie uriziela obok dicka;p) -18k w skrzyni u thangora jest 8k ;p a to tylko taka drobna cz??? bogactw,dalej np w skrzyni u bandytów obok kiry s? kosztowno?ci za okolo 7k rudy(tzn nie warto?c a pó? tej warto?ci czyli tyle ile dostajemy). dobra wystarczy. mam jeszcze do sprzedania pare gratów u keretha-jakies 100k,ale 50k musz? przeznaczy? na ostrzenie ostatniego ciosu(no w?a?nie kolejne ostatnio cios ma paladyn innosa przyzywany z kryszta?u 50k wartosc,od d'bruce jeszcze jeden dostajemy w 6 rozdziale).Ciekawi mnie czy nie b?dzie zbugowany jak p?omie? innosa ;-)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 29 2012, 09:08 PM
Post #43


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



Akurat Ostatni Cios dzia?a bez problemu. Wiem, bo jak niedawno gra?em, to ostrzy?em t? kos? i wszystko elegancko dzia?a?o.

A tak przy okazji - P?omie? Innosa to jest miecz, który otrzymujemy od Sheer'Ghara po ulepszeniu przez Anghara, tak? Jako? nigdy nie mia?em okazji go zdoby?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 30 2012, 07:38 AM
Post #44


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



tak,to jest to,zeby go zdoby? nale?y pod??a? drog? innosa i mie? odrobin? farta,bo do kiedy nie mamy tej kosy nie mo?na zapyta? si? anghara o przysz?o??(buguje si? opcja ulepszenia). czekamy 5 dni(ja czeka?em podczas czasu jaki mielismy na zebranie dowodow-zawsze je zbieram przed wgl teleportowaniu si? kryszta?em od gardhara i mog? na spokojnie co? ulepszy? kupi?/zabi? itp itd przez te 7 dni.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Aug 31 2012, 01:09 PM
Post #45


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



co do tej rudy, to faktycznie mieli?cie racje.
sprzedawca wyceni? mój dobytek na 650k rudy, a ja mam 100k w inventory.
co daj? nazbyt du?o PN, te sumy mia?em ju? w 3 rozdziale.
tylko ?e Tizgar mówi? o niesko?czonej rudzie, czyli zarówno 1M rudy jak i 1T rudy jest mo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gruziak97
post Feb 1 2013, 01:36 PM
Post #46


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 1-February 13
Member No.: 6,675



Mam pytanko. Czy mo?na "przenie??" jako? gr? z normalnego poziomu na ?atwy? Bo troch? pogra?em i poczyta?em i teraz widz?, ?e dla mnie lepszy by?by ?atwy. Przekopiowa?em savey z saves_dm_n do saves_dm_e i cdpali?em na ?atwym, ale wraz dostaj? tyle samo obra?e? co na zwyk?ym (dwa razy wi?cej ni? na ?atwym). sad.gif Czy jest, wi?c na to jaki? sposób? Niby nie gram jeszcze zbyt d?ugo, ale nie chce mi si? przechodzi? od nowa tego samego w tak kródkim czasie.

This post has been edited by gruziak97: Feb 1 2013, 05:03 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kowalskasim
post Mar 5 2013, 09:41 AM
Post #47


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 5-March 13
Member No.: 6,811



smile.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suzanuzncon
post Jan 27 2014, 04:35 AM
Post #48


Mag
*****

Group: Members
Posts: 274
Joined: 27-April 13
Member No.: 7,277
Nr GG: MayaylpgPI



doudoune abercrombiedoudoune abercrombieToutefois, l'acceptation dans ce service sp~A(c)cial peut regarder particuli~AØrement bon sur un CV une fois que vous sortezObtenez eux dans des couleurs unies comme le blanc, ou bleu.bracelet abercrombiebracelet abercrombieIl n fallu longtemps pour avoir une id~A(c)e de CK esth~A(c)tique, la conception de regards qui ~A(c)taient ~A  la fois sophistiqu~A(c), sans effort et typiquement am~A(c)ricaine.doudoune abercrombie pas cherdoudoune abercrombie pas cher



--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 21:22