IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Kiedy do pradawnych?
Ossir
post May 10 2009, 10:13 AM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 2-May 09
Member No.: 983



W którym momencie gry, polecacie zacz?? wype?nia? ogromnego questa z Pradawnymi? Tzn. kiedy wy to zacz?li?cie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 10 2009, 10:13 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
shergar
post May 10 2009, 09:39 PM
Post #2


Szkodnik
***

Group: PoziomkaZ
Posts: 76
Joined: 6-January 09
Member No.: 101



Nie spiesz si?, 3-4 chapter spokojnie wystarczy. I najpierw zabierz si? za Przemytników + Fanatycy + Stra?nicy z Kopalni. Zmian jest do?? sporo wi?c w sumie do ko?ca gry nie powiniene? si? nudzi?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ossir
post May 11 2009, 05:36 AM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 2-May 09
Member No.: 983



Dzi?ki, tak samo my?la?em i w?a?nie teraz wykonuj? zadania dla przemytników, u stra?ników kopalni te? ju? du?o zrobi?em a do Fanatyków jeszcze nie poszed?em (z?bacze)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GOLEM
post May 23 2009, 10:50 AM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 12-April 09
Member No.: 791



Popieram Juri, najlepiej w 3 rozdziale. Nie jest latwo, ale ma si? wieksz? satysfakcj?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post May 24 2009, 07:58 PM
Post #5


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



Cholera, a ja do nich chyba na 2 poszed?em biggrin.gif hardkor ze mnie? xd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souler
post May 26 2009, 05:56 AM
Post #6


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



Ja te? w drugim poszed?em. Cholernie ci??ko by?o. Pó?niej poszed?em w czwartym, bo mi si? nie chcia?o przez terytoria orków przedziera? (ju? w drugim zdoby?em kryszta?). y?oprosto, ale przyjemnie, bo dla fabu?y si? niesamowicie op?aca.


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
macq
post May 26 2009, 02:44 PM
Post #7


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 18-May 09
Member No.: 1,071
Nr GG: 9840310



Zale?y czy chcesz ?eby by?o ?atwo czy trudno, jak ?atwo to ko?cówka trzeciego rozdzia?u lub pocz?tek czwartego; jak trudno to drugi lub pocz?tek trzeciego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jun 30 2009, 08:34 AM
Post #8


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



to zale?y od wyposa?enia jak jest lipne to bez kodów nie masz szans.Zale?y te? od poziomu do?wiadczenia. Moim zdaniem najlepszy jest mom?t koniec 3 rozdzia?u a pocz?tek 4 cool.gif


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 2 2009, 10:27 PM
Post #9


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



no ciekawie ch?opaki tongue.gif bo ja dopóki gra?em bez patcha 1.03 mia?em taki respawn, ?e nie nad??a?em z zabijaniem, ale w ko?cu jako? sobie poradzi?em, i maj?c ponad 50 level i pierwszy rozdzia?, poszed?em sobie odwiedzi? Pradawnych biggrin.gif ale nieraz mi si? z gry wychodzi?o, jak nagle pojawi?o si? ko?o mnie z 50 potworów, zanim przyst?pi?em do gildii, mia?em ju? najlepszy eq i zbroj?, wi?c by?o mi bardzo ?atwo pó?niej smile.gif i nie wiedzia?em, ?e b?d? w stanie mie? ponad 300 si?y i zr?czno?ci, ciekawie zrobili tego moda ;p
Gr? uko?czy?em na 81 levelu, dalej mi si? nie chcia?o, wyt?pi?em wszystkie obozy, prócz przemytników bo by?o mi ich ?al wink.gif jedyn? trudno?ci? byli Pradawni, twarde cwaniaki, troch? razy si? musia?em nam?czy? zanim zabra?em chyba najlepszy mieczyk w grze temu wojownikowi, nie pami?tam jak si? zwa? wink.gif
Dobra ko?cz? bo si? zbytnio rozpisa?em smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jul 3 2009, 01:41 PM
Post #10


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



no to fajnie mia?e? pewnie na kodach rolleyes.gif


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 3 2009, 10:17 PM
Post #11


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



miciek pewnie nie gra?e? bez patcha to nie wiesz jak szybko leci poziom przy takim respawnie, a kodu nie u?y?em ani raz, wierzy? nie musisz, twoja sprawa wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jul 4 2009, 09:52 AM
Post #12


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



wierz? Ci. Gra?em bez patcha wiem jaki jest respawn ale nie chcia?o mi sie zabija? tych potworów a poza tym pod koniec 4 rozdzia?u porusza?em si? tylko po SO bo jak wybra?em si? gdzie? dalej to b??d wyskakiwal


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Jul 28 2009, 10:26 AM
Post #13


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(miciek @ Jul 4 2009, 10:52 AM) *
wierz? Ci. Gra?em bez patcha wiem jaki jest respawn ale nie chcia?o mi sie zabija? tych potworów a poza tym pod koniec 4 rozdzia?u porusza?em si? tylko po SO bo jak wybra?em si? gdzie? dalej to b??d wyskakiwal

Osobi?cie u?ywam kodów ale z umiarem. Nie robi? niczego co mo?na by uzna? za "oszukiwanie" w?a?ciwie jedyne co robi? kodami to 'odnie?miertelniam' niektóre 'nie?miertelne' postaci poniewa? mam ochot? je pobi? i obrabowa?.
Czasem u?ywam kodów w zw. z bugami (np zaci?? mi si? ko?owrót w Starej Kopalni i nie mog?em przej?? do gniazda pe?zaczy, teleportowa?em si? zatem przez wrota do gniazda za pomoc? kodu.
W ten sposób, t?uk?c i rabuj?c kogo si? da, doszed?em do 2 rozdzia?u na 20 poziomie, z si?? 104, 60% mieczy dwur?cznych, zbroj? ?owców orków, mieczem Gomeza (Gniew Innosa).
Problem u Pradawnych mia?em jedynie w zwi?zku ze stra?nikiem krypty (Lordem jak mu tam).

Nie wiem jak Wy, ale uwa?am ?e "odnie?miertelnianie" NPC'ów to nie oszukiwanie, osobi?cie denerwuje mnie to ?e jestem od kogo? silniejszy/bardziej wprawny w szermierce a nie mog? go pokona? bo zabrania mi tego parametr "FLAGS = 2".


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crono
post Aug 6 2009, 12:18 PM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 6-August 09
Member No.: 1,816



Ja gdy Saturas kazal znalezc drugi almanach smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Aug 6 2009, 12:27 PM
Post #15


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Crono @ Aug 6 2009, 12:18 PM) *
Ja gdy Saturas kazal znalezc drugi almanach smile.gif

Ale wiesz ?e to niewiele mówi?
Kiedy musia?em szuka? nowego Almanachu to mia?em ju? 41 poziom (i by?em po Pradawnych).
Jak si? nie gra drog? okr??n? to równie dobrze mo?na mie? i 20 poziom na tym etapie gry (poszukiwanie kamieni ogniskuj?cych).


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crono
post Aug 7 2009, 12:55 PM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 6-August 09
Member No.: 1,816



CYTAT(Stridingshadow @ Aug 6 2009, 02:27 PM) *
Ale wiesz ?e to niewiele mówi?
Kiedy musia?em szuka? nowego Almanachu to mia?em ju? 41 poziom (i by?em po Pradawnych).
Jak si? nie gra drog? okr??n? to równie dobrze mo?na mie? i 20 poziom na tym etapie gry (poszukiwanie kamieni ogniskuj?cych).


W którym momencie GRY.
Co mam poda? lvl pancerz bro? i ekwipunek? tongue.gif

T?uk?em ka?dego stworka po drodze robi?em wszystkie misje poboczne a tej jaskini nie moglem znalezc ale jak Saturas kazal znalezc drugi almanach (a nie mozesz przeciez dostac tej misji bez oddania kamienia i starego almanachu) znalazlem ta pieprzona jaskinie zrobilem wszystkie misje pradawnych i potem zajalem sie kamieniami ogniskujacymi biggrin.gif tongue.gif

pzdr,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Aug 7 2009, 01:35 PM
Post #17


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Crono @ Aug 7 2009, 01:55 PM) *
W którym momencie GRY.
Co mam poda? lvl pancerz bro? i ekwipunek? tongue.gif

T?uk?em ka?dego stworka po drodze robi?em wszystkie misje poboczne a tej jaskini nie moglem znalezc ale jak Saturas kazal znalezc drugi almanach (a nie mozesz przeciez dostac tej misji bez oddania kamienia i starego almanachu) znalazlem ta pieprzona jaskinie zrobilem wszystkie misje pradawnych i potem zajalem sie kamieniami ogniskujacymi biggrin.gif tongue.gif

pzdr,

Dla mnie to do?? oczywiste ?e chodzi o poziom i umiej?tno?ci postaci a nie rozdzia? gry.
Cho?by dlatego ?e niektórzy id? tylko g?ównym w?tkiem i bardzo szybko post?puje u nich fabu?a gry (wzgl?dem do?wiadczenia gracza). Kto inny wyczy?ci górnicz? dolin? z ka?dego cholernego chrz?szcza ?eby by? te par? exp'ów do przodu. Mo?na by? w 2 rozdziale maj?c 6 poziom (a nawet mniej do?wiadczenia jak si? kto postara) a mo?na przyst?pi? do Gildii (szczególnie w MT gdzie da si? zdoby? godziwy pancerz bez przynale?no?ci do gildii) nawet po 20 poziomie.
Dlatego o ile stwierdzenie "w 5 rozdziale gry" mówi tyle co "na pewno do?wiadczona posta?" to stwierdzenie "w 3 rozdziale gry" mówi niewiele (bo posta? mo?e by? zarówno na 15 jak i 42poziomie).
Poza tym quest pradawnych nie ma ?adnego powi?zania z zaawansowaniem fabu?y gry i mo?na go robi? w dowolnym momencie (w granicach 7 dni jakie wyznacza nam Ken'Udz).


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crono
post Aug 7 2009, 04:14 PM
Post #18


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 6-August 09
Member No.: 1,816



CYTAT(Stridingshadow @ Aug 7 2009, 03:35 PM) *
Dla mnie to do?? oczywiste ?e chodzi o poziom i umiej?tno?ci postaci a nie rozdzia? gry.
Cho?by dlatego ?e niektórzy id? tylko g?ównym w?tkiem i bardzo szybko post?puje u nich fabu?a gry (wzgl?dem do?wiadczenia gracza). Kto inny wyczy?ci górnicz? dolin? z ka?dego cholernego chrz?szcza ?eby by? te par? exp'ów do przodu. Mo?na by? w 2 rozdziale maj?c 6 poziom (a nawet mniej do?wiadczenia jak si? kto postara) a mo?na przyst?pi? do Gildii (szczególnie w MT gdzie da si? zdoby? godziwy pancerz bez przynale?no?ci do gildii) nawet po 20 poziomie.
Dlatego o ile stwierdzenie "w 5 rozdziale gry" mówi tyle co "na pewno do?wiadczona posta?" to stwierdzenie "w 3 rozdziale gry" mówi niewiele (bo posta? mo?e by? zarówno na 15 jak i 42poziomie).
Poza tym quest pradawnych nie ma ?adnego powi?zania z zaawansowaniem fabu?y gry i mo?na go robi? w dowolnym momencie (w granicach 7 dni jakie wyznacza nam Ken'Udz).


Có?, poziomu nie zapisywa?em biggrin.gif

Ale twoje s?owa:
CYTAT(Stridingshadow @ Aug 7 2009, 03:35 PM) *
Kto inny wyczy?ci górnicz? dolin? z ka?dego cholernego chrz?szcza

pasuj? do mojego stylu gry biggrin.gif

Tak jak zreszt? w ka?dym rozdziale, zbieralem mieczyki, tluklem stworki i np na krolowej pelzaczy nie mialem najmniejszego problemu biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Aug 7 2009, 10:52 PM
Post #19


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Crono @ Aug 7 2009, 04:14 PM) *
Ale twoje s?owa:
pasuj? do mojego stylu gry biggrin.gif
Tak jak zreszt? w ka?dym rozdziale, zbieralem mieczyki, tluklem stworki i np na krolowej pelzaczy nie mialem najmniejszego problemu biggrin.gif

Bardzo s?usznie, np. w Gothic'u II ma to o tyle du?e znaczenie poniewa? je?eli zaniedbamy sieczk? i naspawnujemy sobie wrogów przez 3-4 rozdzia?y to mo?emy mie? problem z ich pokonaniem (szczególnie je?eli chodzi o stada Warg'ów które jak wiadomo maj? instynkt stadny i atakuj? ca?? kup?, lepiej co rozdzia? walczy? z mniejszymi grupkami ni? rzuca? si? na grupki 8 Warg'ów).
W Gothic I i MT 1.03 nie ma raczej takiego problemu ale to dodatkowe do?wiadczenie jest zawsze mile widziane.


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:51