IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Gothic Mroczne Tajemnice - Tabela Do?wiadczenia
Polson
post Jul 19 2011, 09:04 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 19-July 11
Member No.: 4,800
Nr GG: 5978854



Witam, chcia?bym si? dowiedzie? jak mo?na zmieni? tabele do?wiadczenia. W Gothic MT w wersji 2.02 bardzo ci??ko zdoby? sensowny lvl. ?eby rozgrywka by?a wygodna musia?em nie?le kombinowa?, ma?o tego do 20 lvla inwestowa?em tylko w si?? i walk? broni? dwur?czn?.

Wed?ug starej tabeli do?wiadczenia aktualnie powinienem mie? oko?o 30-32lvl, a mam 20. (To zapis w którym pakowa?em tylko w si?? i walk? broni? dwur?czn?.)

Obecn? tabele chce zamieni? na t? z podstawowych wersji Gothica. Mam nadziej?, ?e kto? potrafi to zrobi?, bo gram dla przyjemno?ci w Gothica. Nie interesuje mnie poziom trudno?ci, a kody to najwi?ksze g?upstwo...


A teraz ju? nie na temat. Czy wy te? macie problem z walk? zaraz po rozmowie? Kiedy rozmawiam ju? z NPC i wiem, ?e za chwile b?d? z nim walczy? to ju? mi si? gotuje krew... dlaczego? Zanim przejm? kontrol? nad Bezimiennym dostaje ju? 2-3 ciosy. Cz?sto jest ju? wtedy po walce.

Dzi?ki temu, ?e "lvlowanie" i walka po rozmowie jest utrudniona dostanie si? do pradawnych jest nie mo?liwe...

Jest jeszcze ca?a masa innych b??dów, ale o tym mo?e jak zobacz? ?e jest zainteresowanie tym tematem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 19 2011, 09:04 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Polson
post Jul 19 2011, 10:15 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 19-July 11
Member No.: 4,800
Nr GG: 5978854



Chce zmieni? tabele do?wiadczenia ?eby mie? wi?cej P? oraz PN... Dzi?ki temu mam wi?ksze szanse na prze?ycie oraz wi?cej przyjemno?ci z gry... Nie urz?dza mnie wieczne latanie z broni? dwur?czna... Chcia?bym jeszcze mie? wystarczaj?co du?o zr?czno?ci i pos?ugiwania si? kusz?... Kr?gi magii równie? za darmo si? nie zrobi?...

Przejd? ca?y dodatek zabijaj?c wszystko co si? da. Oczywi?cie w granicach rozs?dku. Zobaczymy na ile b?d? móg? rozwin?? posta?...

Napisz? jeszcze raz! Gram w Gothica dla przyjemno?ci, a nie dla poziomu trudno?ci... W grach online mam wystarczaj?co du?y poziom trudno?ci, a kiedy w??czam Gothica chce si? odstresowa? smile.gif

Prosz? nie piszcie mi ?e na XX lvlu mo?na zabi? XX przeciwnika. Chce po prostu star? tabele do?wiadczenia z podstawowych wersji Gothica!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Polson
post Jul 20 2011, 07:39 AM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 19-July 11
Member No.: 4,800
Nr GG: 5978854



Mistrzu... Jak mo?esz pisa?, ?e nie mo?na zmieni? tabeli do?wiadczenia? To jakim cudem zrobili to twórcy moda? Innosa poprosili?

Bardzo Ci dzi?kuje za rady, ale jak ju? pewnie wiesz chce zmieni? tabele do?wiadczenia!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistrzu
post Jul 22 2011, 09:26 AM
Post #4


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 105
Joined: 29-April 11
Member No.: 4,614



poszukam na themodders.org tam wszystko jest wystarczy troche poszuka? i masz


--------------------

OSTRY KOSIARZ URIZIELA
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 14:33