IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> Mroczne Tajemnice 2.0
Bruce
post Apr 6 2010, 01:52 PM
Post #81


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



MT b?d? w tym tygodniu.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Apr 6 2010, 01:52 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Kat-jon
post Apr 6 2010, 03:54 PM
Post #82


Cie?
**

Group: Members
Posts: 58
Joined: 5-June 09
From: Kraków
Member No.: 1,175



To ?wietnie akurat mam wolny tydzie?.
Wszyscy zapewne czekaj? z wielkimi nadziejami i niecierpliwo?ci? smile.gif

This post has been edited by Kat-jon: Apr 6 2010, 09:01 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Apr 6 2010, 03:57 PM
Post #83


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



powiem tyle gz dla was


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartek19861218
post Apr 6 2010, 10:39 PM
Post #84


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-December 08
Member No.: 6



Niedziela to najbardziej odpowiedni termin na wydanie mrocznych tajemnic 2.0:) i najlepiej to wieczorem bo wtedy dzieci ?pi? i mo?na by by?o szybko i ?atwo ?ci?gn?? :PPP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
polopeg
post Apr 7 2010, 06:53 AM
Post #85


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 2-April 10
From: Kraków
Member No.: 3,228



a ja ci? zapewniam ?e raczej dzieci spa? nie b?d? jak MTy wyjd? tongue.gif - tak?e kiedy zamieszcz? to zamieszcz? - ja szacuj? ?e pewno czwartek, pi?tek - no mo?e sobota.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Siergiejska
post Apr 7 2010, 10:27 AM
Post #86


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 12-January 09
Member No.: 139



Witam!

Mam wielk? ochot? dorzuci? swoich par? groszy do ca?ej tej "dyskusji", no to lecimy..

Na pierwszy ogie? wszystkie darmozjady i osoby nie potrafi?ce sprosta? wymaganiom intelektualnym pzedszkolakowi:
Czy wy nie potraficie doceni? jakiejkolwiek ludzkiej pracy?! Tylko by?cie kurwa brali gar?ciami za darmo, zasrane darmozjady, a w momencie odmowy, wpadacie w "dziki sza?", bluzgacie, zaczynacie zachowywa? si? jak zwierz?ta (ich nie obra?aj?c). Banda chamów, którzy maj? w przysz?o?ci budowa? nasze spo?ecze?stwo. ?ycz? , by ?ycie tak wam dosra?o, by nie by?o zmi?uj, a jedynym wyj?ciem b?dzie zmiana postawy (po wielu doznaniach cielesnych i umys?owych).
I tak pisz? to na darmo, ale mo?e kto? za?apie i cho? po cz??ci cokolwiek zrozumie.[/AgresMode]

Ca?y Team Poziomek:
Naprawd? wspó?czuj? Wam tylu "zagorza?ych" fanów (przez których w?a?nie uwierzy?em w owy ?arcik). Niestety, taka dola osób, którzy za darmo próbuj? co nie co doda? od siebie. Rozumiem, ?e nikt nie jest idealny, jeste?my tylko lud?mi, ale kultura zobowi?zuje (to do ludzi wy?ej). Wracaj?c do wyja?nienia newsa, musz? przyzna?, ?e ?art by? przedni, jak ju? pisa?em, sam si? na niego nabra?em, powoli odst?powa?em my?lami Wasz projekt, po czym owa informacja ( ju? sobie wyobra?am te dzikie u?mieszki w trakcie pisania, ?e MT nie b?dzie :) ). ?ycz? wielu sukcesów, i Wam, i osobom, którzy maj? zamiar dodawa? "co nie co" od siebie. Niech wasza kreatywno?? zostanie doceniona!

Pozdrawiam!

@Speed: Akurat pracuj?, utrzymuj? mieszkanie, rodziny nie mam i nie zamierzam zak?ada?, lecz je?li chodzi o gry (oraz wszelkiego rodzaju oprogramowanie), pozwalam sobie na takie, na które mnie sta?. Te, które jest za drogie, najcz?sciej tanieje, wychodz?c w tanich seriach, wtedy je zakupuj?, jak nie, po prostu sobie daruj? (chyba, ?e bardzo mi na niej/nim zale?y). Oczywi?cie przed rozpocz?ciem "kariery", pozwala?em sobie na "ma?e co nie co" jak ka?dy, lecz kiedy? z tym trzeba sko?czy?. Zapami?taj, nie ka?dy, kto "g?o?no" przekazuje jak?? tre??, jest od razu winny (poza tym, w swoim fachu nie mog? sobie pozwala? na wszelkiego rodzaju "piracenie").

@Kapinio: Do dat wydania nigdy nie zarzuca?em wydawcy jakichkolwiek zarzutów (wyjdzie pó?niej, b?dzie lepsze?), je?li chodzi o te przesuwanie premier, prawda najprawdziwa (mas?o ma?lane ;]), dajmy na to premiery najnowszych produkcji.. A je?li chodzi o granie bez pod?o?onych "d?wi?kowo" dialogów, zgadzam si?, w grze Gothic (jak i wielu grach tego typu) ci??ko (jak dla mnie) si? troszeczk? do tego przyzwyczai?, lecz jak gram od jakiego? miesi?ca w Runes of Magic, od pocz?tku wy??czam g?o?niki (co prawda tam postacie zosta?y pozbawione dialogów mówionych) , najprawdopodobniej jest to swoistego rodzaju mój odpoczynek po pracy i zaj?ciach (sic!) :)

P.S. 345: Za wszelkie b??dy stylistyczne, odpowiedzialno?ci nie ponosz? :)

Pozdrawiam! x2

@2 Speed: Zauwa?, zaznaczy?em, do kogo si? zwracam (nie do wszystkich), my?l?, ?e nie tylko jest takie moje zdanie, ale i wielu innych, którzy po prostu nie chc? pisa? z takich, czy innych powodów. A co do tematu zakupu oryginalnych towarów, ogromna satysfakcja, i oczywi?cie mo?na sobie na to pozwoli?, zakupuj?c nawet jeden orygina? na miesi?c-dwa przy ?redniej krajowej ( pami?tam te czasy, gdzie wujkowi par?na?cie lat temu udawa?o si? zdoby? now? gr? na Amig? ;) ). A te? w parze z tym idzie fetyszyzm.. ;)

Pozdrawiam! x3

This post has been edited by Siergiejska: Apr 8 2010, 09:59 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speed
post Apr 8 2010, 05:03 PM
Post #87


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 9-January 09
Member No.: 119



?mieszne jest to, co piszecie. A zw?aszcza ten, który napisa? ostatni post. Pierwotna cz??? tego moda zosta?a wydana z napisami. Czy wy nie umiecie czyta?? Gracie w gry po ang. i niektórzy z was nic nie rozumiej?, wi?c po co ten d?wi?k? Siergiejska, a ty to niby co? Wszystkie filmy, gry i w ogóle kupujesz, nic nie pobierasz? Wi?c nie pierdol, darmozjady, jak sam nim jeste?. Co do grupy tworz?cej mod, moim zdaniem pope?nili tylko jeden b??d. By? taki artyku?, ?e MT poj?wi? si? do ko?ca 2009 roku. I po co by?o to pisa?? Tak samo jak by?o s?ycha?, ?e Arcania pojawi si? by? mo?e jeszcze w 2009, a teraz wiadomo, ?e pod koniec 2010. Tam samo Max Payne 3, zima 2009, a teraz koniec 2010. Albo premiera Czas Zap??ty, o ile pami?tam XIII.2008, a dzi? który mamy. Po co wymy?la? takie daty, skoro pó?niej i tak mijaj? lata. I to ?e kto? robi co? za darmo nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o tych drugich. Nie pisa? nic, albo poda? date, w której uda si? sko?czy? moda i zostan? jeszcze dwa, trzy miesi?ce na drobne poprawki i premiere. Wszystko spokojnie. Ja tam nie czeka?em na tego moda i nie czekam. Napisa?em tylko temat o tej ostatniej dacie, bo takiego czego? powinno nie by?. Mam gry na Xbox'a 360, a jak chce pogra? w Gothic to tylko w trzeci? cz???. Dla mnie najlepsza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dreamerion
post Apr 8 2010, 05:26 PM
Post #88


Stra?nik
****

Group: PoziomkaZ
Posts: 211
Joined: 16-January 09
From: Children's Graveland
Member No.: 162
Nr GG: 6505408



Ka?dy umie czyta?, ale to nie znaczy, ?e dubbing nie uprzyjemni gry, oraz nie znaczy, ?e mo?esz obra?a? userów, którzy maj? inne zdanie (za co warn). A z grami ju? tak jest. Zawsze podaje si? dat? premiery i najcz??ciej jest to przewidywana data, bo wi?kszo?? graczy chce tak? informacj? wiedzie?, a to, ?e si? przesuwa wynika z ró?nych, czasem niezale?nych i nieprzewidywalnych czynników, a czasem ?wiadomych.

Znowu si? spam zaczyna. Piszemy na temat!
Tutaj mo?ecie spamowa?: http://www.forum.poziomkaz.pl/index.php?showtopic=754


--------------------


......................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adrs
post Apr 9 2010, 09:05 PM
Post #89


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 9-April 10
Member No.: 3,286



Bruce napisa? "MT b?d? w tym tygodniu. " czyli mam rozumie? ?e skoro dzi? nie wysz?y, to b?d? jutro? bo przecie? nowy tydzie? rozpoczyna si? w niedziel?. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baggio
post Apr 9 2010, 09:41 PM
Post #90


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 151
Joined: 9-January 10
Member No.: 2,957



CYTAT(adrs @ Apr 9 2010, 10:05 PM) *
Bruce napisa? "MT b?d? w tym tygodniu. " czyli mam rozumie? ?e skoro dzi? nie wysz?y, to b?d? jutro? bo przecie? nowy tydzie? rozpoczyna si? w niedziel?. tongue.gif


hehe nowy tydzie? rozpoczyna si? w poniedzia?ek<chyba> xD
a gdzie to Brucy w ogóle napisa? ;p ?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pork2
post Apr 10 2010, 08:31 AM
Post #91


Cie?
**

Group: Members
Posts: 42
Joined: 4-March 10
Member No.: 3,144



wyjd? pewnie w niedziel? o 23:59 XD


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Apr 10 2010, 11:26 AM
Post #92


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



B?d?my cierpliwi jak nie wyjd? w tym to na pewno poczekamy i do nast?pnego biggrin.gif (chocia? lepiej by bylo gdyby jednak jak najszybciej bo po nast?pnym tygodniu mam koniec przerwy ?wi?tecznej sad.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dreamerion
post Apr 10 2010, 12:43 PM
Post #93


Stra?nik
****

Group: PoziomkaZ
Posts: 211
Joined: 16-January 09
From: Children's Graveland
Member No.: 162
Nr GG: 6505408



Macie odpowiedni temat do spamowania.


--------------------


......................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lech_kolejorz12
post Apr 10 2010, 03:32 PM
Post #94


Cie?
**

Group: Members
Posts: 46
Joined: 1-April 10
Member No.: 3,216



Có? ja jestem za tym ?eby premier? moda do mrocznych tajemnic prze?o?y? na za tydzie?, poniewa? teraz jest ?a?oba narodowa po stracie ?wi?tej pami?ci Lecha Kaczy?skiego
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bhaal
post Apr 10 2010, 04:00 PM
Post #95


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 185
Joined: 26-June 09
From: opole
Member No.: 1,493
Nr GG: 8327683



hmmmm. A co ma Gothic do ?mierci prezydenta? Mi oboj?tnie wszystko co poziomki napisz? przyjme ze spokojem


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
lech_kolejorz12
post Apr 10 2010, 04:06 PM
Post #96


Cie?
**

Group: Members
Posts: 46
Joined: 1-April 10
Member No.: 3,216



A tak se pomy?la?em smile.gif

This post has been edited by lech_kolejorz12: Apr 10 2010, 04:22 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Amitamaru
post Apr 10 2010, 04:42 PM
Post #97


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 5-April 10
Member No.: 3,255



Ja tam mog? poczeka?, ale skoro MT mia?o by? w tym tygodniu to dobrze by?oby dotrzyma? s?owa wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Apr 10 2010, 04:47 PM
Post #98


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Oj, bo si? wkurz?. Ja tam moda sko?czy?em i go rozes?a?em ekipie. A kiedy oni go wydadz?, to ju? ich sprawa. A jak jeszcze raz zobacz? tekst w stylu wypowiedzi powy?ej, to ten ?art z 1 kwietnia nie b?dzie wi?cej ?artem. Na temacik k?ódeczka. Profilaktycznie.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 15:10