IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> PoziomkaZ Team, Czyli zlustrowana ca?a grupa PoziomkaZ :D
Zdunek
post Nov 7 2009, 11:54 AM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



My?l? ze brakowa?o artyku?u który opisuje najwa?niejsze osoby które pracowa?y przy modzie.

Wi?c je?li chcecie zobaczy? kto pracowa?/pracuje nad Mrocznymi Tajemnicami i ogólnie dzia?a w Grupie PoziomkaZ to zapraszam do przeczytania tego artyku?u.


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Nov 7 2009, 11:54 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Zdunek
post Nov 7 2009, 12:20 PM
Post #2


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



PoziomkaZ Team

Cz??? opisów stworzona przez dane osoby, cz??? przeze mnie.

Siekacz - Wspó?za?o?yciel grupy i przez d?ugi czas Szef teamu. W temaie zajmuje si? fabu??, spacerem, skryptami i innymi. To w?a?nie Jemu zawdzi?czamy ten kolonijny klimat w obozie przy kopalni. Osobi?cie, osoba bardzo bezpo?rednia i konkretna.


Micha? "Shergar" Tronina przez kobiety zwany Niezrównanym [Boss of all bosses biggrin.gif]
W teamie prawie od pocz?tku - po Siekaczu, Kenie, Traffixie, Orlanie. Zdaje si?, ?e wtedy by?a fala przyp?ywu nowych osób w teamie: m?a, OR i kto? tam jeszcze.

W sumie to Siekacz zaproponowa? mi wspó?udzia? na SB - do?? d?ugo gadali?my. Wcze?niej mia?em zwar? z Kamilem bo stan?? w obronie Orka w jednym z tematów gdzie go zbluzga?em biggrin.gif Pracowa?em ju? wtedy z Gornem nad modem - w sumie nie pami?tam co to mia?o by?, obóz my?liwych albo przemytników. W ka?dym razie to w?a?nie ta spu?cizna sta?a si? podstaw? na obóz przemytników w MT.

Jak ju? trafi?em do MT to g?ównie zajmowa?em si? fabu?? i designem. Niestety z czasem dosz?o sporo innych rzeczy - ba nawet load/save/location screeny to moja robota [niestety]. Tak?e ja ocenzurowa?em Siekaczow? wersj? obozu stra?ników przy kopalni co omal nie sko?czy?o si? zgonem Kamila wink.gif

Z czasem przyjemno?? w tworzeniu modyfikacji sta?a si? mord?k?, by?y próby rezygnacji, etc. Na szcz??cie dobi? do teamu Fenix, Siekacz te? wzi?? si? za robot? i mod zosta? wydany.

Ciesz? si? te? na wersj? eng, ciekaw jestem jak modyfikacja zostanie odebrana na "zachodzie".

Po MT by?a chwila przerwy [miesi?czna biggrin.gif]. W mi?dzyczasie do??czy?em do Dark Dimension, ale zrezygnowa?em z DD na rzecz Black Ice Tales [www.blackicetales.com], który to projekt prowadz? po dzi? dzie?. Od sierpnia 2008 pomagam te? Orkowi przy CZ gdzie oskryptowa?em w sumie ca?? fabu??, doda?em te? sporo od siebie co zaowocowa?o pojemno?ci? na poziomie G2.

Nie ukrywam, ?e chcia?bym doprowadzi? BIT do uko?czenia dema graficznego/technicznego i dema grywalnego projektu a tak?e znale?? sponsora i stworzy? pe?n? wersj? gry.

Moje kolejne hobby to pisanie, niektóre z tekstów mo?na znale?? tutaj: almanach.info.pl

To mniej wi?cej tyle.

Pozdrawiam wszystkich maniaków wirtualnego ?wiata.


Krzysztof "Zdunek" Zdunkowski
Strona: http://www.creaweb.pl , http://www.poziomkaz.pl, www.wklejasz.pl

W teamie: G?ównie Grafik 3d, w nieznacznym stopniu tak?e teksturowanie i fabu?a i level designer.
W tym momencie staram si? zapanowa? nad wszystkim, czasami nawet wychodzi biggrin.gif

Do??czy?em: Do??czy? prawie na samym pocz?tku istnienia grupy(jakie? dwa tygodnie po powstaniu grupy). Najpierw chcia?em przy??czy? si? do theModders, lecz los chcia? inaczej i trafi?em do Poziomek.

Z samego moda nie b?d? opisywa? co jest moim dzie?em, ale my?l? ?e wszystkich zainteresuje ?e portal i forum istniej? dzi?ki mojej inicjatywie i umiej?tno?ciach programowania ;].

Projekty w których uczestnicz?(uczestniczy?em): Dubbing oraz patch do Mrocznych Tajemnic. Dodatkowo ma?a pomoc w 3d dla theModders przy Czasie Zap?aty.




Klaudiusz "Bruce" Ko?ody?ski (jak mi si? kto? za?mieje z mojego imienia, dostanie bana laugh.gif )
W teamie: koordynacj? betatestów i dubbingu (mocno niewdzi?czna funkcja tongue.gif ), korektor tekstów oraz nowa muza do koncertu In Extremo i Muzycznego Kryszta?u.
Do??czy?: Koniec wrze?nia 2008 roku.
Projekty: Dubbing oraz patch do Mrocznych Tajemnic.



Jakub "Dreamerion" Ernestowicz

strona: http://www.myspace.com/dreamerion

Do??czy?em do teamu w drugim kwartale 2007 roku. Najpierw nagrywa?em dubbing, a potem niespodziewanie zosta?em koordynatorem dubbingu, po tym, jak Zonk zrezygnowa? z tej funkcji. By?o z tym od cholery roboty. W mi?dzyczasie nagra?em te? dla MT utwór o tym samym tytule.
Z modem jestem zwi?zany emocjonalnie i ca?y czas ?ledz? jego losy i staram si? pomoaga?, mimo i? nie jestem ju? koordynatorem.



Fenix - To w?a?nie Jemu zawdzi?czamy wszystkie bajery w Mrocznych Tajemnicach, cz?owiek który napisa? na prawd? du?o dobrych skryptów i sporo innych poprawi?. W?a?nie On jest g?ówn? osob? która zajmuje si? patchem.
Moje gg: 22025500



Lord Micha? VIII - Cz?owiek który spolszczy? Skrypty, to w?a?nie Jemu wszyscy moderzy zawdzi?czaj? bezproblemow? mo?liwo?? robienia modów po polsku! Cz?owiek z dobrymi pomys?ami i du?? wiedz?. W Teamie zajmowa? si? g?ównie skryptami.


Ojciec Redaktor - Prawd? jest to ?e jest najwi?kszym leniwcem w teamie(o dziwo nie ja ;] ) to jednak sporo zrobi?(Fanatycy, program NPCMaker, reklama MT na forach i inne). Cz?owiek z wielkim potencja?em ale ma?ym zapa?em biggrin.gif


Dodatkowo

Juri - Cz?owiek od spacera oraz skryptów( tongue.gif ). Do??czy? przy tworzeniu patcha 1.04

Osoby które w jaki? sposób przewin??y si? przez grup? PoziomkaZ, b?d? pomaga?y przy Mrocznych Tajemnicach

Zonk - Pocz?tkowy koordynator dubbingu.
Kereth - Cz?owiek od spacera.
Orcwarrior - Cz?owiek który pomaga? rozwi?zywa? problemy.
Som3 - grafik 2d.
Zysk - Podobnie jak orc osoba która pomog?a rozwi?za? kilka problemów.
vzp - Cz?owiek od muzyki.
Smok
Drow
Thoro
Vertex - To dzi?ki niemu i Drowowi, Fanatycy zyskali nowy wygl?d.
Xardas17- Pomaga? z animacjami.


Obstawiam ?e kogo? pomin??em, jak tak to pisa? mi na PM wink.gif


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrocznygomez
post Jul 21 2010, 03:28 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 25
Joined: 20-July 10
From: Khorinis
Member No.: 3,838
Nr GG: 24867326



Jeste?cie najlepsz? grup? modersk?


--------------------

A wi?c najwyzszy czas zosta? szefem. Idziemy do Kazzmira pokazuj?c mu pe?nomocnictwo. A nast?pnie mamy do wyboru.

-Zosta? szefem

-Zostawi? Kazzmira na stanowisku szefa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MagdaP5345
post Oct 17 2012, 11:45 AM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 17-October 12
Member No.: 6,311



Kawa? dobrej roboty ch?opaki smile.gif


--------------------

Profesjonalny kolagen naturalny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roman2Aner
post Oct 24 2012, 02:10 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 24-October 12
Member No.: 6,386



W?a?nie takiego artyku?u tu brakowa?o, brawo wink.gif


--------------------

Fajne sp?ywy w kajakach. Polecam !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 19:36