IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Wybór drogi u Pradawnych
Kuprix
post Apr 22 2009, 05:59 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 22-April 09
Member No.: 894



Witam wszystkich.
Na wst?pie, zanim przejd? do meritum sprawy, chcia?bym wszystkich serdecznie powita?. To mój pierwszy post smile.gif
Tyle tytu?em wst?pu.
Mój problem jest do?? dziwny. Otó? otrzyma?em misj? od tego z?ego Pradawnego, co ka?e nam zabi? Ogniono?c?. Poszed?em do Podziemi, pogada?em z Elleni ( jako? tak biggrin.gif ) i powiedzia?em jej, ?e tylko podziwiam te stworzenia. Nie?wiadomie obra?em drog? Beliara. Oczy?ci?em ca?e Podziemie ( 38 lvl, topór Lee i zbroja tego genera?a, wi?c problemów nie mia?em ?adnych ), pozbiera?em co trzeba i takie tam. Kiedy nie zosta?o mi ju? nic innego do roboty, zabi?em tego Ogniono?ci? i wróci?em do Pradawnych. Da?em go?ciowi krew, poszed?em do g?ównodowodz?c?go, który ku mojemu zdumieniu wy?mia? i wykl?? mnie. Poirytowany wczyta?em sejwa tu? przed zabiciem stworzenia. Ola?em zabicie go i wróci?em do ?wi?tyni. Bro?, dzi?ki której mog?em zabi? Ogniono?c? oczywi?cie zosta?a zniszczona. Wróci?em do Podziemi z nadziej?, ?e co? si? da zrobi?. Poszed?em do Elleni i przy okazji zabi?em nekromant? biggrin.gif No, dobra, pomy?licie. Co za problem ma ten noobek?

Otó? mam dwa problemy:
- Ellenia nie chce se mn? rozmawia? po zabiciu nekromanty ( czyta?em, ?e trzeba czas przestawi?, jednak nie mog? znale?? kryszta?u czasu )
- Czy mog? jeszcze jako? wróci? na drog? Innosa?

Mam nadziej?, ze mog? bo jak nie to prawie 30h gry pójdzie do piachu. A tego bym nie chcia? biggrin.gif

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy dotarli do ko?ca smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 20:05