IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pytania, problemy, odpowiedzi., Temat ogólny.
Khantor
post Jan 20 2009, 03:40 PM
Post #21


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 5-January 09
Member No.: 87



Maciek s? 4 poziomy w?adania broni?, 1 i najpot??niejszy to Brak xD, drugi adept, 3 mistrz a 4 arcymistrz z tym ?e machasz broni? jak mistrz (albo najcz??ciej jak zielony, taki bug ale napisa?em w dziale jak to naprawi?). Broni? 1H do poziomu arcymistrza uczy Balaireth je?li obra?e? drog? Beliara, a broni? 2H uczy SheerGhar tylko je?li wybierzesz go na swojego mistrza i wybra?e? drog? Innosa. Nie wiem na jakiej wersji MT grasz ale w 1.01 je?li zabi?e? jakiego? potwora albo przeciwnika ciosem krytycznym to nie dostawa?e? expa, je?li grasz na wersji 1.03 to jest OK. Im wi?ksz? masz wyuczon? walk? broni? tym wi?ksz? masz szans? na Krytika. Gdy masz 100% wyuczonej umiej?tno?ci to masz o ile dobrze pami?tam 100% szans na zadanie krytycznego ciosu.


--------------------

Czas jest na wag? z?ota, lecz nie wszystko z?oto co si? ?wieci ale wszystko co si? ?wieci, mo?na kupi?. xD

"Super zar?bi?cie szczwany plan zemsty." - Zeitgeist wysiada. xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 20 2009, 03:40 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Umbracor
post Jan 21 2009, 10:51 AM
Post #22


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 21-January 09
Member No.: 184



Ja mam pytanie.Próbuj? zainstalowa? Mroczne Tajemnice, akceptuj? regulamin, wybieram folder z gr? i ?adowanie wci?? jest 0% a jak klikam gdziekolwiek to w??cza si? "Program nie odpowiada".
EDIT:
Ju? si? dowiedzia?em.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 21 2009, 11:36 AM
Post #23


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Temat "Faq" nie jest ot tak sobie. Tam masz odpowied? na swoje pytanie. Póki co 1 warn za nieumiej?tno?? szukania.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek
post Jan 21 2009, 05:15 PM
Post #24


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 14-January 09
Member No.: 152



CYTAT(Khantor @ Jan 20 2009, 04:40 PM) *
Maciek s? 4 poziomy w?adania broni?, 1 i najpot??niejszy to Brak xD, drugi adept, 3 mistrz a 4 arcymistrz z tym ?e machasz broni? jak mistrz (albo najcz??ciej jak zielony, taki bug ale napisa?em w dziale jak to naprawi?).

dzi?ki skoro skoro dopiero od 100 si? zmienia to zainwestuje punkty w si?? narazie...

CYTAT(Khantor @ Jan 20 2009, 04:40 PM) *
Broni? 1H do poziomu arcymistrza uczy Balaireth je?li obra?e? drog? Beliara, a broni? 2H uczy SheerGhar tylko je?li wybierzesz go na swojego mistrza i wybra?e? drog? Innosa.

dzi?ki



CYTAT(Khantor @ Jan 20 2009, 04:40 PM) *
Nie wiem na jakiej wersji MT grasz ale w 1.01 je?li zabi?e? jakiego? potwora albo przeciwnika ciosem krytycznym to nie dostawa?e? expa, je?li grasz na wersji 1.03 to jest OK. Im wi?ksz? masz wyuczon? walk? broni? tym wi?ksz? masz szans? na Krytika. Gdy masz 100% wyuczonej umiej?tno?ci to masz o ile dobrze pami?tam 100% szans na zadanie krytycznego ciosu.

to dziwne bo czasami w?a?nie nie dostaj? expa za zabitego przeciwnika a instalowa?em patch 1.03 ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
magik1204
post Jan 23 2009, 09:15 PM
Post #25


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 9-January 09
Member No.: 121



mam dosc dziwny problem, a wiec: niby jestem w 2 rozdzialem ale mam duzo godzin gry za soba, zostalem straznikiem kopalni i chcialem pogadac z krukiem. niestety za bardzo sie pospieszylem i zapisalem stan gry (nie wiem jakim cudem) podczas rozmowy wlasnie z krukiem, pozniej poszedlem do gomeza ktory mnie zabil za to ze sie do niego odezwalem, wiec postanowilem wczytac gre, ku mojemu zdziwiniu gdy wyszedlem z zamku obraz zaczal latac jakby sie zacinalo, gdy proboje z kims porozmawiac nie ma opcji dialogowych, a jak zapisuje gre i pozniej wczytam to zawsze znajduje sie pod... krata w SO w zamku... zostaly mi dwa savy jeden jak juz jestem pod krata a drugi zaraz po nieszczesnej rozmowie z krukiem... wie ktos co moglbym zrobic? czy po reinstalu wszystkiego i wgraniu starych saveow problem sie powtorzy? prosze o jakies rady
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rodgezius
post Jan 25 2009, 08:54 PM
Post #26


Cie?
**

Group: Moderators
Posts: 67
Joined: 25-January 09
From: Komnata Gomeza
Member No.: 205



Na pocz?tku troch? si? obawia?em warnem smile.gif Ale teraz zauwa?y?em ?e to ogólny temat smile.gif Wi?c mam pytanie odno?nie Owcy Melkora Angeliny ;] Czy to jaki? smaczek czy cu? ? Bo zawsze si? zastanawia?em co ona ma na celu smile.gif


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post
Werewolf
post Jan 26 2009, 07:51 AM
Post #27


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 96
Joined: 1-January 09
From: Kutno
Member No.: 23
Nr GG: 9555650



Nie , owca jest po prostu dla melkora , ?eby on mogl ja karmic i sie z nia ,,bawic".


--------------------

www.modders-group.ugu.pl - forum grupy moddingowej tworz?cej moda pt. "Kopalnia Mythrillu"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 26 2009, 10:11 AM
Post #28


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Jeszcze jest obiektem jednego zadania. Ponadto jak dostaniemy zadanie od Melkora w poszukiwaniu klucza mo?na zabi? owc?. Jego reakcja b?dzie ciekawa.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 28 2009, 02:59 PM
Post #29


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



CYTAT(Shadovbeast @ Jan 18 2009, 12:45 PM) *
Witam wszystkich mam ogromn? pro?b? czy nie móg? by kto? zamie?ci? do ?ci?gni?cia ( nie na Rapids bo mi nie dzia?a ;/ nie wnikajcie w szczegó?y) gothic-a Z Mrocznymi Tajemnicami ju? zainstalowanymi?? pobiera?em ju? tego moda niezliczon? ilo?? razy i kombinowa?em z nim na wszystkie strony ?eby dzia?a? i nic
Prosz? o odpowiedzi na forum lub na e-mail
Pozdrawiam wszystkich Shadovbeast


Witam ja mam podobny problem. Nie moge zainstalowa? modu poniewa? przy instalacji jest taki bl?d
data\modvdf\dm.mod zawiera nieprawid?owe informacje

mam playerkitta 1.08. Mo?e by? jedno wyj?cie bo w w folderze modvdf nie mam pliku dm.mod tylko gothicmod_vdfs(bez rozszerzenia)

Pomó?cie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 28 2009, 06:52 PM
Post #30


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Najpierw ?ci?gnij wersj? 1.01 potem 1.03. Zanim zainstalujesz wersj? 1.03 poczytaj instrukcj? co i jak trzeba zrobi?.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 28 2009, 07:33 PM
Post #31


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



O to chodzi ?e w wersji 1.1 nie chce isc. Wogule nie chce instalator ruszyc, ale wersja 1.3 (nie wiem jakim prawem) zainstalowa?a si? ?adnie. Tylko mam problem, ?e jak jest bardzo blisko mnie krwiopijca to gra sie wy??cza i pisze don't found keiler_body czy jako? tak...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 28 2009, 08:54 PM
Post #32


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



A jak? masz podstawow? wersj? moda? 1.01 czy 1.00?


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 29 2009, 04:25 PM
Post #33


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



1.01. A mo?e kto? by wrzuci? gdzie? plik dm.mod. Bo przy instalacji mrocznych tajemnic v 1.01 mówi ?e ten plik nie ma dobrych danych (wogóle go nie ma)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 29 2009, 06:00 PM
Post #34


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



No to teraz zainstaluj 1.03 wykonuj?c DOK?ADNIE instrukcje które pojawi? po uruchomieniu instalatora.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 29 2009, 06:09 PM
Post #35


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



Powiem tak: Przy instalacji modu 1.01 zatnie si? przy 0% i wyskoczy komunikat, ?e plik dm.mod w data vdffiles nie zawiera potrzebnych danych. Po wyj?ciu z tego, instaluje patcha 1.03 i mod si? uruchomi przy wolnej kopalni jest ten gostek co jej kobitke porwali, ale co chwilka sie wy??cza... jak mnie krwiopijca dziobnie, jak chce waln?? bagiennego jaszczura... spróbuje zainstalowa? tak jak mówisz ale nie wiem....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 29 2009, 06:29 PM
Post #36


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



przeinstalowa?em gothica i mody dalej s? b??dy ale ju? nie wychodzi z gry biggrin.gif narazie dzi?kuje za pomoc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 29 2009, 07:17 PM
Post #37


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



i ju? problem :/ taki fajny mod i nie chce mi i??. Przy misji co trzeba znale?? tego przemytnika dla Diego co ukrywa si? w jakiej? jaskini jest b??d... Nie wiem pomó?cie, albo wrzu?cie gdzie? swoj? instalk? albo ten plik on powinien by? w folderze data\modvdf i on si? nazywa dm.mod... Z góry dzi?kuje
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 30 2009, 06:52 AM
Post #38


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Nawet czyta? nie potrafisz. Oto co pisze zaraz po uruchomieniu istalki patcha 1.03:
CYTAT
Patch w wersji 1.03 przeznaczony dla modyfikacji Gothic: Mroczne Tajemnice w wersji 1.01.

Przy instalcji na pe?n? wersj? MT ver. 1.01 nale?y zamieni? nast?puj?c? lini? w pliku dm.ini znajduj?cym si? w folderze gothic/system:

vdf=dm.mod patch.mod patch3.mod
na
vdf=dm.mod patch3.mod

(pliki mod oddzielona s? DWOMA spacjami)


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymeks
post Jan 30 2009, 05:02 PM
Post #39


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 28-January 09
Member No.: 223



CYTAT(Bruce @ Jan 30 2009, 07:52 AM) *
Nawet czyta? nie potrafisz. Oto co pisze zaraz po uruchomieniu istalki patcha 1.03:


potrafie czytac i tak zrobi?em. Obok wej?cia na ziemie orków jest jaskinia, w której pewnie znajde przemytnika. Gdy zblizam sie do niej gra sie wy??cza. Ca?a sprawa rozchodzi si?o to ?e w katalogu modvdf nie mam pliku dm.mod!!! Czy jak wolisz:

Przy instalcji na pe?n? wersj? MT ver. 1.01 nale?y zamieni? nast?puj?c? lini? w pliku dm.ini znajduj?cym si? w folderze gothic/system:

vdf=dm.mod patch.mod patch3.mod
na
vdf=dm.mod patch3.mod
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 30 2009, 06:17 PM
Post #40


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



A waln??e? 2 spacje pomi?dzy dm.mod i patch3.mod? Jak to nie pomo?e przeinstaluj gothica i zainstaluj jeszcze raz moda.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:26