IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Resp przeciwników w 2.02
Szneks
post Nov 18 2010, 04:21 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 18-November 10
Member No.: 4,115



Witam s?ysza?em, ?e w wersji 2.02 tego to spania?ego moda zosta? usuni?ty resp przeciwników. Jak na razie gram na poziomie ?atwym i nie mia?em ?adnego respa i chcia?bym si? dowiedzie? na czym on dok?adnie polega.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Nov 18 2010, 04:21 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
dzikus
post Nov 18 2010, 04:43 PM
Post #2


Cie?
**

Group: Members
Posts: 41
Joined: 1-April 10
From: Turek
Member No.: 3,205



Przeciwnicy respia sie chyba co akt.Ale pewien do konca nie jestem.A w poprzednich wersjach bodaj?e potworki co dzie? sie odradza?y
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szneks
post Nov 18 2010, 05:13 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 18-November 10
Member No.: 4,115



Heh a mia?em nadziej?, ?e stworki b?d? si? respi?y co ok. 5 dni. Tak to sobie nie poexpie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souler
post Nov 18 2010, 05:50 PM
Post #4


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



Drogi panie Szneksie, by?o swego czasu w MT, ?e stworki losowo si? odradza?y, lecz zosta?o to usuni?te, gdy? niektóre s?absze kompy lagowa?y i si? wiesza?y, gdy by?o 30 bestii na ekranie. No i gra stawa?a si? za trudna, szczególnie, je?eli walczy?o si? z wrogiem równym sobie, a wcze?niej nie by?o jak trenowa?...


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szneks
post Nov 18 2010, 06:01 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 18-November 10
Member No.: 4,115



Nie chc? zak?ada? nowego tematu, wi?c napisz? to tutaj. Mam jeszcze pytanie odno?nie ilo?ci "expa" potrzebnego na level. Czy na ?atwym poziomie nie jest zwi?kszona owa ilo?? lub na poziomie trudnym zmniejszona? Zastanawiam si?, poniewa? na 7 poziom potrzebuj? 22000. Wydaje mi si?, ?e to za du?o. Mam te w?tpliwo?ci, bo mój kolega opowiada?, ?e na trudnym poziomie "exp" o wiele szybciej leci. Tak?e mam pytanie odno?nie zabójców, mój kolega opowiada? mi, ?e je?li k?adziesz si? spa? atakuj? ci? zabójcy. Wyskakiwa?o mi cz?sto po ?nie "zosta?e? zaatakowany", ale nigdy nie widzia?em tego zabójcy. Po prostu wstawa?em z ?ó?ka i szed?em dalej. "BUG"?

This post has been edited by Szneks: Nov 18 2010, 06:07 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souler
post Nov 18 2010, 07:26 PM
Post #6


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



Na wszystkich poziomach trudno?ci jest zwi?kszona ilo?? do?wiadczenia potrzebna do lvl upa. A co do zabójców, prze?pij si? w obozie przemytników, je?li cie zaatakuje, to pewnie zobaczysz trupa nad ranem smile.gif


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 06:45