IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Od zera do Moddera cz. 2, Czyli jak szybko zrobi? ?wiat.
Zdunek
post Nov 13 2009, 10:42 AM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



Oddajemy w Wasze r?ce cz??? drug? tutoriala "Od zera do Moddera" ta cz??? jest w 100% videotutorialem w którym wszystko jest po kolei omawiane.

Ten tutorial nauczy Was jakie narz?dzia s? potrzebne oraz jak ich u?ywa? by szybko zrobi? ?adny ?wiat do gothica.

Update: Dodaj? tak?e plik do gotowego ?wiata oraz groty.

Update2: Uda?o mi si? zuploadowa? film na YT, mo?ecie go obejrze? w rozszerzeniu newsa


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Olgierd
post Dec 12 2009, 11:23 AM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 12-December 09
Member No.: 2,657



Witam, mam problem dotycz?cy ??czenie dwóch obiektów. Robi?em wszystko tak jak na tutorialach. Do??czam jaskini? do g?ównego ?wiata, u?ywam opcji Attach i jaskinia niby przy??cza si? do ?wiata, ale nie mog? po??czy? vertexów z jaskini i plane'a, ani funkcj? Target Weld, ani Collapse. Vertexy plane'a ??cz? si? mi?dzy sob?, a jaskini tak samo, ale nie da si? po??czy? vertexów, tak aby plane i jaskonia stanowi?y jedno??. (Je?li u?ywam opcji Collapse, i zaznacz? np 2 vertexy z plane i 3 z jaskini, to powstan? dwa "skupiska", jedno z punktami z jaskini, a drygie z punktami plane).
Z góry dzi?kuj? za odpowied?, pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Dec 12 2009, 04:17 PM
Post #3


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



CYTAT(Olgierd @ Dec 12 2009, 12:23 PM) *
Witam, mam problem dotycz?cy ??czenie dwóch obiektów. Robi?em wszystko tak jak na tutorialach. Do??czam jaskini? do g?ównego ?wiata, u?ywam opcji Attach i jaskinia niby przy??cza si? do ?wiata, ale nie mog? po??czy? vertexów z jaskini i plane'a, ani funkcj? Target Weld, ani Collapse. Vertexy plane'a ??cz? si? mi?dzy sob?, a jaskini tak samo, ale nie da si? po??czy? vertexów, tak aby plane i jaskonia stanowi?y jedno??. (Je?li u?ywam opcji Collapse, i zaznacz? np 2 vertexy z plane i 3 z jaskini, to powstan? dwa "skupiska", jedno z punktami z jaskini, a drygie z punktami plane).
Z góry dzi?kuj? za odpowied?, pozdrawiam.

musisz wywali? poligon który powiedzmy jest tym wej?ciem/wyj?ciem jaskini by pozosta?a dziura i dopiero wtedy ??czy? vertexy


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olgierd
post Dec 12 2009, 07:25 PM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 12-December 09
Member No.: 2,657



Wielkie dzi?ki za szybk? pomoc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 21:05