IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Gothic Mroczne tajemnice Problem z kowalstwem, Brak opcji dialogowych.
Unilakos
post Jul 23 2012, 11:17 AM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 23-July 12
Member No.: 5,535



Witam wszystkich u?ytkowników.

Tworz? ten temat z powodu, pewnego problemu. Je?li dana komplikacja pojawi?a si? gdzie? na forum to przepraszam i prosz? o link do tematu z danym problemem.

Otó? tak:

Postanowi?em si? nauczy? kowalstwa. Pierwszego stopnia nauczy?em si? u Sanda (Kowal w obozie przed kopalni?). Wszystko pi?knie i fajnie, gdyby nie to, ?e znikn??y wszystkie opcje dialogowe. Nie tylko z Sandem. Ale z wszystkimi kowalami w Kolonii. Anghar i Argorn, Ci którzy mogli mnie
nauczy? wcze?niej kowalstwa, teraz milcz? na ten temat. Wiem, ?e Argorn, by?by najlepszym wyborem, bo mo?e nas nauczy? (albo mo?e nam zrobi?) zbroi z ?usek smoka, ale mnie osobi?cie ta zbroja zbytnio nie obchodzi. Próbowa?em te?, przyzwa? kodami posta? pod nazw? "The Cheater", niestety On te? nie ma nic do powiedzenia w sprawie kowalstwa.


Bardzo prosz? o napisanie co mam w tej sprawie zrobi?. Prosz? o nie pisanie mi "Wczytaj wcze?niejszy save". Bo niestety, save przed nauka kowalstwa u Sanda nie mam Albo napisanie tre?ci jakiego? kodu, który by przyzwa? jakiego? NPC, który by mnie nauczy? kowalstwa. Aha, nie mog? równie? ostrzy? mieczy, bo tego te? trzeb si? bodaj?e nauczy?. Wszystkie opcje znikn??y po nauce tej umiej?tno?ci.


Je?li by? ju? taki temat, przepraszam i prosz? o podes?anie linku do danego tematu.

Dzi?kuje Unilakos

PS: Korzysta?em z opcji "Szukaj" na forum, ale nic nie znalaz?em.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 23 2012, 11:17 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
tenudzyn1311
post Jul 25 2012, 08:32 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 6-July 12
Member No.: 5,467
Nr GG: 4995722



A który masz rozdzia? .?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beka
post Sep 6 2012, 03:33 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 6-September 12
Member No.: 5,918



CYTAT(tenudzyn1311 @ Jul 25 2012, 08:32 PM) *
A który masz rozdzia? .?


widz? ze doczeka?e? si? odpowiedzi tongue.gif
Zapewne jaki? pocz?tkuj?cy gracz, ale nie s?dz?, ?ebym potrafi? mu pomóc - ale powiem ?eby? w kowalstwo inwestowa? bo warto

This post has been edited by beka: Oct 25 2013, 04:02 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 16:26