IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Multi-teleport, Mo?liwy do zdobycia przed 5 rozdzia?em?
Kruk
post Mar 17 2012, 12:32 PM
Post #1


Cie?
**

Group: Members
Posts: 42
Joined: 10-March 10
Member No.: 3,156



Siema.Mam taki problem - otó? jestem w po?owie 3 rozdzia?u i chcia?bym zdoby? ten multiteleport,ale jak udam si? do zatopionej wie?y,to nie mog? w 5 rozdziale wykona? zadania dla D'Bruce,poniewa?:
1)Musz? do niego zagada? i wtedy mówi,?e czeka? na mnie oraz wysy?a mnie abym zabi? tego smoka.
2)Jak wróc? to nie mówi nic,?e zabi?em smoka ani sam si? nie odzywa - a jak ja zagadam na jedyn? opcj? "Kim jeste?" to mówi o sobie,a potem ginie(i nic mi nie daje,a zadanie jest ci?gle aktywne).
Jest jaki? sposób na to?Bo w 4/5 rozdziale za bardzo nie jest potrzebny ten teleport(btw.troch? kijowo zrobili?cie,?e dopiero tak pó?no mo?na zdoby? - najlepszym wyj?ciem by?by 1-2 rozdzia?,ale nie chc? narzeka?).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Mar 17 2012, 12:32 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mistrzu
post Mar 18 2012, 06:56 PM
Post #2


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 105
Joined: 29-April 11
Member No.: 4,614



jak zabi?e? wcze?niej smoka zanim z D'brucem zagada?e? to nici z questu nic z tym zrobi? nie mo?na, jedynie mo?esz wcze?niejszy save wczyta? zanim tego smoka zabi?e?


--------------------

OSTRY KOSIARZ URIZIELA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kruk
post Mar 20 2012, 08:18 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 42
Joined: 10-March 10
Member No.: 3,156



Problem w tym,?e nawet jak tam zabi?em tylko te szkielety przed szkieletem magiem,a nie atakowa?em ani nie podchodzi?em do smoka to te? nie mog?em wykona? tego zadania.A teraz jestem w ?wi?tyni uriziela(z tego co pami?tam,po rozmowie z Xardasem najpierw ka?e si? tam uda?)to wychodz?c po tej rozmowie(jeszcze nie zleci? mi przeszukania jego wie?y)Bruce dalej ginie,niezale?nie od tego,co robi?(móg?bym nagra? krótki filmik o tym).A zadanie mi ju? zleci?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kruk
post Mar 22 2012, 07:38 PM
Post #4


Cie?
**

Group: Members
Posts: 42
Joined: 10-March 10
Member No.: 3,156



Od?wie?am
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Mar 22 2012, 10:10 PM
Post #5


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Masz problem i tyle na przyszlosc nie wyprzedzaj fabu?y to zawsze dzia?a <- To jest rozwiazanie twojego problemu który wynika z nieuwagi z braku checi przeczytania solucji itp

Zauwazy?es ze niema teleportu do starego obozu jak by? normalnie multi teleport go posiada wiec to ze znajdujemy go wtedy wynika z pierwotnej fabu?y multiteleport to teleport do starego obozu + do innych obozów porpostu oszczedza nam to miejsce na klawiszach wyboru


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 20:51