IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mrocznych Tajemnic Czar., Krótki artyku? o tym dla czego Mroczne Tajemnice maj? to co?.
Zdunek
post Feb 4 2009, 03:15 PM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



Krótki artyku? odno?nie Mrocznych Tajemnic, a w?a?ciwie zaanga?owania ludzi którzy je tworzyli, oraz ma?y bonus który powinien umili? oczekiwanie na dubbing.


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Feb 4 2009, 03:15 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Zdunek
post Feb 4 2009, 03:21 PM
Post #2


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



Do teraz stron? PoziomkaZ odwiedza ponad 1000 osób dziennie, ci?gle zadaj? sobie pytanie, czemu?
Mroczne Tajemnice, mod do gothica który powsta? prawie dok?adnie dwa lata temu, co w Nim jest takiego ?e do teraz ludzie w niego graj??
Odpowiedzi mo?e by? wiele, ?e jest ciekawy, ?e ma fajn? grafik?, ?e fabu?a jest rozbudowana i ciekawa, a mo?e to wszystko na raz?
Jak dla mnie Mroczne Tajemnice s? tak wyj?tkowe bo na prawd? spora ilo?? osób w?o?y?a swój czas(czas to pieni?dz, czyli tak?e pieni?dze ;) ) pasj? oraz zami?owanie by stworzy? moda, w?a?ciwie 'doko?czy?' gr?, ulubion? gr? w któr? gra?o si? godzinami i w której przygody Bezimiennego by?y czym? wi?cej ni? tylko zarzynaniem w jakiego? tam cRPGa. Grupa ludzi chcia?a doda? do tej gry to wszystko co Im brakowa?o i my?l? ?e si? uda?o.
Mroczne Tajemnice zosta?y stworzone przez graczy, dla graczy i co najwa?niejsze Z PASJ?.
Ka?dy z nas, ka?dy z PoziomkaZ doda? co? od siebie, co? co zobaczyli/do?wiadczyli gracze, pasjonaci Gothica.

Mroczne Tajemnice powstawa?y przez oko?o rok, jest to okres bardzo krótki jak na tak du?? produkcj?. Jak ju? pisa?em, nad Mrocznymi Tajemicami pracowali ludzie którzy mieli pasj?, chcieli stworzy? co? niesamowitego, dla graczy, lecz tak?e dla samego siebie.
Pewnie nied?ugo wyjdzie Czas Zap?aty, od theModdersów i era Mrocznych Tajemnic minie na zawsze. Ale patrz?c wstecz, grupa modderska theModders powsta?a szybciej ni? PoziomkaZ. Z pocz?tku my?leli?my ?e Poziomki zawsze b?d? przes?onione cieniem Murdersów, ale przez nasze zaanga?owanie i ch?? do pracy, role si? odwróci?y.
Jak ju? wspomnia?em, Mroczne Tajemnice powstawa?y przez rok i do teraz s? czym? wyj?tkowym. Czas Zap?aty powstaje w?a?ciwie od pocz?tku istniena Moddersów, czyli ponad 3 lata.
Ten artyku? to w?a?ciwie moje nieposk?adane my?li, ale mam nadziej? ?e kto? dotrwa? do ko?ca ;) .

Na koniec daj? Wam pewien dosy? klimatyczny utwór który by? stworzony w?a?nie przez jednego z tych pasjonatów którzy tworzyli Mroczne Tajemnice, przez Dreameriona.
Zapraszam do przes?uchania krótkiego lecz bardzo klimatycznego utworu Dark Mysteries, utworu który zawsze sk?ania mnie do przemy?le?, refleksji nad ca?? dzia?alno?ci? PoziomkaZ, oraz nad Mrocznymi Tajemnicami. Mam nadziej? ?e i Wam udzieli si? klimat tego utworu ;)
Mirrory:
Dark Mysteries
Dark Mysteries
Dark Mysteries
Dark Mysteries


Pozdrawiam wszytkich którzy czekaj? na Dubbing i zapewniam ?e warto czeka? ;) .

Link do oficjalnej strony internetowej Dreameriona, na której mo?ecie znale?? i przes?ucha? Jego twórczo??

PS: Zapraszam do komentowania i oceniania utworu.


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 8 2009, 05:42 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



Mo?naby wrzuci? na kilka serwerów ten kawa?ek plz?


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Feb 8 2009, 06:13 PM
Post #4


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



Ju? wrzucam.

Zapraszam tak?e wszystkich do komentowania samego utworu wink.gif .


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 8 2009, 08:41 PM
Post #5


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



spx, dzi?ki wink.gif dreamerion akurat tworzy kawa?ki genialne, móg?by spokojnie zg?osi? si? na muzyka do jakiej? profesjonalnej gry, a swoj? drog? móg?by tu dreamerion co? co? rozpowiedzie? si? i odwiedzi? to forum tongue.gif


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zsuetam
post Feb 9 2009, 04:18 PM
Post #6


Cie?
**

Group: Zas?u?ony
Posts: 34
Joined: 1-January 09
From: Pszczyna
Member No.: 17
Nr GG: 9802531



CYTAT(Thurin @ Feb 8 2009, 09:41 PM) *
spx, dzi?ki wink.gif dreamerion akurat tworzy kawa?ki genialne, móg?by spokojnie zg?osi? si? na muzyka do jakiej? profesjonalnej gry, a swoj? drog? móg?by tu dreamerion co? co? rozpowiedzie? si? i odwiedzi? to forum tongue.gif


Hehe;) Ta piosenka jest zaje***ta ;p Jednym s?owem genialna^^ Hmm.... ciekawe czy reszta piosenek co stworzy? jest taka;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 9 2009, 06:52 PM
Post #7


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



ano, dremarion wogóle ma ju? na swoim koncie p?yt?, tworzy co? z gatunku takiego... gothic ambientu xDDD? Nie no, jego twórczo?? jest ca?kiem spoko, chocia? tak je?li ju? rozmawiamy o klimacie, to zdaje mi si?, ?e jego kawa?ki bardziej pasowa?yby do GII


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zsuetam
post Feb 10 2009, 09:32 PM
Post #8


Cie?
**

Group: Zas?u?ony
Posts: 34
Joined: 1-January 09
From: Pszczyna
Member No.: 17
Nr GG: 9802531



CYTAT(Thurin @ Feb 9 2009, 07:52 PM) *
ano, dremarion wogóle ma ju? na swoim koncie p?yt?, tworzy co? z gatunku takiego... gothic ambientu xDDD? Nie no, jego twórczo?? jest ca?kiem spoko, chocia? tak je?li ju? rozmawiamy o klimacie, to zdaje mi si?, ?e jego kawa?ki bardziej pasowa?yby do GII


Jak tak mówisz... Musz? si? w ko?cu zapozna? z jego twórczo?ci?wink.gif I naprawd?^^ jestem pe?en podziwu dla Dark Mysteries wink.gif No nic, gdy znajd? czas to przes?ucham wszystkie jego piosenki;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Feb 14 2009, 12:50 PM
Post #9


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



DARK MYSTERIES -Kawa?ek niez?y - w sumie bardzo dobrze zgrywa sie ?e tak powiem z klimatem niektórych miejsc w modzie MT.

napisa?e? : Mroczne Tajemnice, mod do gothica który powsta? prawie dok?adnie dwa lata temu, co w Nim jest takiego ?e do teraz ludzie w niego graj??
Heh ja my?le ?e poprostu Mroczne Tajemnice nie zepsu?y klimatu gry a nawet go poprawi?y .Humor w modzie Mroczne Tajemnice jest tak podobny do tego z gothica ?e czytajac razem linie dialogowe z mt i zwyk?ego gothica mozna by powiedziec ?e to wszystko to kwestie ze zwyklego gothica.
napisa?es te? - Pewnie nied?ugo wyjdzie Czas Zap?aty, od theModdersów i era Mrocznych Tajemnic minie na zawsze.
No wiesz nie do ko?ca si? z toba zgadzam . Osoby które naprawde polubi?y MT zostana przy tym modzie - np. Ja
za? osoby ktore strasznie czeka?y na Czas Zap?aty zainstaluja sobie czas zap?aty . Ja tam nigdy nie czeka?en na ten mod a o MT dowiedzia?em si? nie d?ugo przed tym jak zacz?to dubbing robi? . By?o du?o ma?ych modów do gothica - kiepskich - Mt jest du?? modyfikacj? kt?rej wed?óg mnie nie przescignie ?aden mod - Oczywiscie w nektórych aspektach zapewne tak - np : CZas zap?aty ma du?o innowacyjnych rozwiazan co do walki itd . Ale jesli chodzi o humor i klimat to naprawde w?tpie bo nawet diccuric wed?óg mnie który jest takim wielkim modem i wszystcy go chwala - nie trzyma takiego klimatu jak ten wasz swietny modzik .Mam nadzieje ze kiedy sko?czycie robic dubbing to nie b?dzie on mia? du?o b?edow (zawsze sie jakies zapodziej?) i bedzie mozna wreszcie zagra? w pela modyfikacje z naprawde dobrym dubbingiem . Powodzenia poziomki .


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
shergar
post Feb 23 2009, 07:59 AM
Post #10


Szkodnik
***

Group: PoziomkaZ
Posts: 76
Joined: 6-January 09
Member No.: 101



Nigdy nie lubi?em si? niczym zbytnio afiszowa?. Jedyne co warto nadmieni? to fakt, ?e po wydaniu MT modding Gothica w Polsce od?y? na nowo lub raczej dopiero wtedy sta? si? widoczny. Niestety ilo?? nie przesz?a w jako?? o czym ?wiadczy lista sko?czonych modyfikacji. Szkoda, ?e modderzy tylko "robi?" mody.

W moich oczach tylko CZ jest godnym nast?pc? MT. Fakt, ?e robi go inny team, ale jakby nie by?o Poziomki te? maj? w CZ ogromny wk?ad. CZ to wi?ksza i dojrzalsza kontynuacja MT, mimo i? merytorycznie te dwie modyfikacje nie maj? ze sob? prawie nic wspólnego.

Wracaj?c do MT. Teraz dopiero doceniam prace nad modem, które dawa?y sporo frajdy. To pierwszy i ostatni projekt, który by? mi tak bliski. Reszta to tylko rzemios?o. I to w?a?nie wyró?nia MT - przynajmniej dla mnie [notabene dopiero teraz zwróci?em uwag? na to, ?e MT to tak?e moje inicja?y ;P].
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezio001
post Feb 27 2009, 06:06 PM
Post #11


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 118
Joined: 6-February 09
From: Miasto Khorinis
Member No.: 285



Zgadzam si?. Czas Zap?aty to uzupe?nienie (lub dodatek wink.gif ) do MT.


Ale po za tym to MT ma swój klimat i to w?a?nie go cechuje. Cho? nie wiadomo jak b?dzie CZ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shergar
post Feb 27 2009, 09:09 PM
Post #12


Szkodnik
***

Group: PoziomkaZ
Posts: 76
Joined: 6-January 09
Member No.: 101



CYTAT(Bezio001 @ Feb 27 2009, 07:06 PM) *
Zgadzam si?. Czas Zap?aty to uzupe?nienie (lub dodatek wink.gif ) do MT.


Ale po za tym to MT ma swój klimat i to w?a?nie go cechuje. Cho? nie wiadomo jak b?dzie CZ


Nie to mia?em na my?li. Po prostu CZ b?dzie pod ka?dym wzgl?dem LEPSZY ni? MT, ale emocjonalnie jestem zwi?zany tylko z MT. CZ to ?wietnie rzemios?o jak dla mnie. To tak jakby porówna? G1 do G2 w sumie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 4 2009, 03:45 PM
Post #13


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(shergar @ Feb 27 2009, 10:09 PM) *
Nie to mia?em na my?li. Po prostu CZ b?dzie pod ka?dym wzgl?dem LEPSZY ni? MT, ale emocjonalnie jestem zwi?zany tylko z MT. CZ to ?wietnie rzemios?o jak dla mnie. To tak jakby porówna? G1 do G2 w sumie.


Ta tongue.gif Zgadzam si? - Oczywi?cie jesli chodzi?o ci o to ?e G2 jest praktycznie pod ka?dym wzgl?dem lepsze - teksturki itd. - no ale masz sentyment do 1 - ja np gram przedewszystkim w 1 a w 2 raz na jakis czas pykam - Zapewne tak samo b?dzie z CZ - nie zaprzeczaln? rzecza jest ?e CZ pod wszystkimi prawie wzgledami b?dzie modyfikacj? owiele lepsza ni? MT no ale raczej jeszcze d?ugo po wydaniu moda bede gra? w MT i tyle tongue.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lord_KraVieC
post Mar 22 2009, 12:10 PM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 22-March 09
From: Kraków
Member No.: 621



Witam mam jedno pytanko rolleyes.gif Nie wiem czy ju? by? taki post ale sie zapytam. Czy wiecie co? na temat Gothica MultiPlayer ?? Jedni mówi? ?e ju? jest a niektórzy mówia ?e wogo?e go nie bedzie angry.gif Prosze o szybka odpowied?.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 25 2009, 09:52 AM
Post #15


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Dark @ Mar 22 2009, 01:19 PM) *
Po pierwsze to z?y dzia?. Po drugie prace nad multiplayerem zosta?y zawieszone i prawdopodobnie nigdy nie zostan? wznowione. Nie by?o i nie b?dzie, a ci co mówi?, ?e b?dzie s? niedoinformowani.

Ci co mówi? ?e b?dzie my?l? zapewne o zupe?nie innym projekcie czyli robionym przez polaków gothicu na silniku tibi - a multi o który wam chodzi to zapewne ten niemiejcki projekcik - pami?tajmy ?e zapowiedzieli to bardzo dawno potem przez jaki? czas ani widu ani s?ychu o tym a tera nie ma co sie ?udzi? ?e wznowi? prace - wsumie szkoda. Zreszt? to z?y temat ale co tam.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
EZOP
post Jul 17 2009, 12:19 PM
Post #16


Cie?
**

Group: Members
Posts: 38
Joined: 21-June 09
From: Koby?ka
Member No.: 1,421



CYTAT(Knypek00 @ Feb 14 2009, 01:50 PM) *
DARK MYSTERIES -Kawa?ek niez?y - w sumie bardzo dobrze zgrywa sie ?e tak powiem z klimatem niektórych miejsc w modzie MT.

napisa?e? : Mroczne Tajemnice, mod do gothica który powsta? prawie dok?adnie dwa lata temu, co w Nim jest takiego ?e do teraz ludzie w niego graj??
Heh ja my?le ?e poprostu Mroczne Tajemnice nie zepsu?y klimatu gry a nawet go poprawi?y .Humor w modzie Mroczne Tajemnice jest tak podobny do tego z gothica ?e czytajac razem linie dialogowe z mt i zwyk?ego gothica mozna by powiedziec ?e to wszystko to kwestie ze zwyklego gothica.
napisa?es te? - Pewnie nied?ugo wyjdzie Czas Zap?aty, od theModdersów i era Mrocznych Tajemnic minie na zawsze.
No wiesz nie do ko?ca si? z toba zgadzam . Osoby które naprawde polubi?y MT zostana przy tym modzie - np. Ja
za? osoby ktore strasznie czeka?y na Czas Zap?aty zainstaluja sobie czas zap?aty . Ja tam nigdy nie czeka?en na ten mod a o MT dowiedzia?em si? nie d?ugo przed tym jak zacz?to dubbing robi? . By?o du?o ma?ych modów do gothica - kiepskich - Mt jest du?? modyfikacj? kt?rej wed?óg mnie nie przescignie ?aden mod - Oczywiscie w nektórych aspektach zapewne tak - np : CZas zap?aty ma du?o innowacyjnych rozwiazan co do walki itd . Ale jesli chodzi o humor i klimat to naprawde w?tpie bo nawet diccuric wed?óg mnie który jest takim wielkim modem i wszystcy go chwala - nie trzyma takiego klimatu jak ten wasz swietny modzik .Mam nadzieje ze kiedy sko?czycie robic dubbing to nie b?dzie on mia? du?o b?edow (zawsze sie jakies zapodziej?) i bedzie mozna wreszcie zagra? w pela modyfikacje z naprawde dobrym dubbingiem . Powodzenia poziomki .



a wed?ug mnie to nie jest mod do gothica tylko dodatek jak NK do G2

i przynajmiej smoki s? grywalniejsze tongue.gif (sorry za b??dy)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guardian
post Jul 17 2009, 12:54 PM
Post #17


Cie?
**

Group: Members
Posts: 65
Joined: 12-January 09
Member No.: 140



Ty chyba od?wie?y?e? temat tongue.gif A mam takie pytanko w Gothic MT bd tylko ten jeden utwór Dreameriona ? Czy jeszcze jakie? ? Bo moim zdaniem Night storm i March of cmentary ghost ?wietnie pasowa? by do MT laugh.gif szczególnie ta niesamowita ko?cówka z March...! Pozdrawiam Dreameriona biggrin.gif


--------------------

Wszystko co robi?, robi? po?piesznie, by móc zrobi? co innego...............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dreamerion
post Jul 17 2009, 01:19 PM
Post #18


Stra?nik
****

Group: PoziomkaZ
Posts: 211
Joined: 16-January 09
From: Children's Graveland
Member No.: 162
Nr GG: 6505408



Z tego co wiem, to b?dzie ten jeden utwór. Ale dzi?kuj? za mi?e s?owa smile.gif
Przypomnia?e? mi w?a?nie. Mam jeden kawa?ek, który by w sumie pasowa? do Gothica o synonimicznej do MT nazwie tongue.gif
http://www.sendspace.pl/file/cc63d59c7057642976cdc36


--------------------


......................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guardian
post Jul 17 2009, 11:22 PM
Post #19


Cie?
**

Group: Members
Posts: 65
Joined: 12-January 09
Member No.: 140



Utworek godny tongue.gif Nawi?zuje klimatem i ogólnym brzmieniem do tego kawa?ka który ma si? znajdowa? w MT biggrin.gif Wiec moim skromnym zdaniem pasuj? do MT notabene jak miecz do pochwy ^^ ...


--------------------

Wszystko co robi?, robi? po?piesznie, by móc zrobi? co innego...............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cham
post Jan 30 2010, 09:33 PM
Post #20


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 123
Joined: 1-January 10
From: ValleyOfTheDeath
Member No.: 2,901



Dreamerion, twoja twórczo?? jest bardzo mroczna i klimatyczna........
Bez w?tpienia móg?by? stworzy? kompletny soundtrack do Mrocznych Tajemnic, o ile jeszcze tego nie zainicjowa?e?.......
Musz? przes?ucha? ca?e twoje najnowsze dziecko - The Pain Without Name" smile.gif


--------------------

Jam cz??ci? tej si?y, która wiecznie z?a pragn?c, wiecznie dobro czyni.




Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 00:56