IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Problem z Nowym Obozem, Rekrutacja
marian172
post Dec 26 2010, 09:50 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



Witam serdecznie

Mam taki problem z Przyj?ciem do Nowego Obozu a mianowicie:
Zrobi?em zadania które kwalifikuj? mnie do przyj?cia w szeregi ch?opców Laresa gdy id? do niego si? zapyta? "CZy to wystarczy by?cie mnie przyj?li?"(co? w tym rodzaju) a Lares odpowiada ?e musz? nabra? do?wiadczenia...wtedy na ekranie pojawia mi si? :"musisz zdoby? 5 poziom" i tu jest problem bo mam ju? 8 a on nadal nie chce mnie przyj?? o co tu kaman?

z góry thx za odp
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Dec 26 2010, 09:50 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Macio
post Dec 26 2010, 10:25 PM
Post #2


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Eheh... a list? od Iana ze starej kopalni da?e?, czy pobieg?e? od razu do swojego opiekuna z SO Diego?

Jak da?e? to... upewnij si?, ?e NIE ZABI?E? MORDRAGA, NIE SPRZEDA?E? PIER?CIENIA KTÓRY CI DA? PO W?DRÓWCE DO NO, LUB SPRZEDA?E? ZIELE BAALA ISIDRO I DA?E? CA?? KAS? LARESOWI.

Btw. ja na twoim miejscu do NO bym nie przystawa?, szczególnie w MT. Ma?o korzy?ci z tego, ale je?li koniecznie chcesz to upewnij si?, ?e NA PEWNO ZROBI?E? TO CO KONIECZNE. Jeden podpunkt musia?e? przeoczy?... nie ma bata, bo ja w?a?nie gram go?ciem nale??cym do NO(ale stwierdzam, ?e go?ciu nale??cy do SO ma znacznie lepiej) ale zdradzi?em NO i zosta?em stra?nikiem kopalnii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marian172
post Dec 27 2010, 02:19 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



MOrdraga nie zabi?em(jest teraz w karczmie w NO,pierscionka nie sprzeda?em tylko pokaza?em Thorusowi a potem zanios?em go Laresowi(hehe podwójny exp), ca?? kase z ziela da?em Laresowi ale niestety liste pokaza?em Diego.

P.S a dlaczego nie ma korzy?ci z NO? i co mam zrobi? ?eby pozwolono mi otworzyc brame w starej kopalni ?eby wybi? pe?zacze?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DJBDM
post Dec 27 2010, 04:31 PM
Post #4


Cie?
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 18-October 10
From: Uk
Member No.: 4,052



Poniewa? w MT dosz?o du?o wi?cej Questów do SO ni? do NO ;]

Aby otworzy? bram? trzeba by? w drugim rozdziale i:
1) I?? do Jana i przyj?? Questa o tym kole z?batym,
2) Znale?? ko?o z?bate,
3) Odda? je Janowi,
4) Pó?niej i?? do tego na "A" co tam pod bram? stoi (chyba si? nazywa? "Asghar" czy "Asghan" czy co? takiego) i on Ci ka?e zabra? (chyba) trzech lub dwóch Stra?ników ?wi?tynnych.. (pisz? to z pami?ci wi?c si? nie czepia? jak co? ?le napisa?em lub pomin??em wink.gif )
5) Kaza? im i?? pod t? bram? (tym stra?nikom ?wi?tynnym)
6) Powiedzie? temu gostkowi ?e ich zebrali?my (mo?e nie zauwa?y? tongue.gif)
7) Przekr?ci? Ko?owrót

A teraz lepiej wyci?gnij szybko swój miecz/Topór/Kusz?/?uk/Ulubiony czar/Baseballa/CKM-a/Misia Traffixa/Cokolwiek innego i do roboty! wink.gif


--------------------

..:DJDBM:..


"Hypothetically, if the only choice you've got is to do the wrong thing, then it's not really the *wrong* thing, is it? It's more like fate."

Max Payne 2 ---> Vladimir Lem

Go to the top of the page
 
+Quote Post
marian172
post Dec 27 2010, 06:07 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



Aha czli brakuje mi tylko drugiego rozdzialu...thx za info


P.S a co do broni to CKM-a mam zawsze pod biurkiem w szufladzie choc ostatnio lubie zabijac widelcem lub klapkiem mojej baci..hehe:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 17:40