IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Przemytnicy - Korth
Maciek
post Dec 27 2009, 02:48 AM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 14-January 09
Member No.: 152



No wi?c ju? wcze?niej gra?em ju? w mroczne tajemnice i niedawno zacz??em znów i postanowi?em przejrze? solucje co by pozna? questy których wcze?niej nie robi?em i natrafi?em na co? czego nie rozumiem:

4. Korth. Stra?nik zada nam zadania w zale?no?ci od naszych dokona?.
- je?eli przed przyj?ciem do Przemytników pomogli?my Kyro to Korth zleci nam poszukiwania pier?cienia, który znajduje si? w podziemiach Wie?y Mgie? (jest zamkni?ty w jednej ze skrzy?). W nagrod? prócz miecza Korth poka?e nam ?wiczenia zwi?kszaj?ce si??;
- je?eli nie pomogli?my Kyro to Korth zleci nam w?a?nie to zadanie, tylko w innej formie. Mamy odnale?? dwóch zaginionych Przemytników i dostarczy? przesy?k? rudy. Najgorsza nagroda.
- je?eli wykonali?my zadanie z odnalezieniem Kyro i dodatkowo wcze?niej oddali?my Korthowi pier?cie? to nie musimy wykonywa? ju? innych zada? a do tego Korth da nam najlepsz? nagrod?.

a dok?adniej ten ostatni my?lnik, mo?e mi kto? wyja?ni? to bo jak dla mnie jest nie zrozumiale napisane
[zadanie z Kyro zrobi?em chodzi o to ?e wcze?niej oddali?my pier?cie? ale jakie wcze?niej, nie rozumiem]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Dec 27 2009, 02:48 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Dantello
post Dec 27 2009, 08:25 AM
Post #2


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 70
Joined: 26-September 09
Member No.: 2,155
Nr GG: 9426608



?e zanim zacz??e? wykonywa? zadania z przemytnikami, zszed?e? do wie?y mgie?, zabra?e? ten pier?cie? i odda?e? go Korthowi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek
post Dec 27 2009, 08:09 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 14-January 09
Member No.: 152



CYTAT(Dantello @ Dec 27 2009, 09:25 AM) *
?e zanim zacz??e? wykonywa? zadania z przemytnikami, zszed?e? do wie?y mgie?, zabra?e? ten pier?cie? i odda?e? go Korthowi.


ok, dzi?ki
a gdzie mog? si? nauczy? walki jednor?cznym or??em poza przemytnikami? bo pami?tam ?e u przemytników to ten kowal uczy? ale narazie nie chce tam i?? bo chcia? najlepiej wykona? to zadanie z Korthem [bo kiedy? nie wykona?em tego w ten sposób]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dreamerion
post Dec 27 2009, 08:48 PM
Post #4


Stra?nik
****

Group: PoziomkaZ
Posts: 211
Joined: 16-January 09
From: Children's Graveland
Member No.: 162
Nr GG: 6505408



Np. Gorth.


--------------------


......................
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek
post Dec 27 2009, 09:37 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 14-January 09
Member No.: 152



CYTAT(Dreamerion @ Dec 27 2009, 09:48 PM) *
Np. Gorth.


sorki ?e nie dopisa?em chodzi mi o nauke powy?ej 59 bo gorth tak?e uczy do 59, bo przemierzy?em koloni? i nie mog? znale?? nauczyciela oprócz tego ?e pami?tam jak ten kowal przemytników uczy ale tam nie chce i?? [pisa?em wy?ej o tym], jest kto? w kolonii jeszcze kto mo?e mnie uczy? powy?ej 59?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek
post Dec 28 2009, 04:19 PM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 14-January 09
Member No.: 152



no tak ale mnie chodzi o nauczyciela w rozdziale 2 pomijaj?c tego kowala u przemytników, no chyba ?e da si? wykona? jako? inaczej ten q ze znalezieniem pier?cienia Kortha przed pój?ciem do przemytników bo ja nie dam rady zabi? tam wszystkich w tej jaskini jako adept >.>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dantello
post Dec 28 2009, 04:43 PM
Post #7


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 70
Joined: 26-September 09
Member No.: 2,155
Nr GG: 9426608



No to najpierw pomó? Kyro, a dopiero potem id? do Kortha. Wtedy on zleci Ci w?a?nie znalezienie pier?cienia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek
post Dec 28 2009, 05:27 PM
Post #8


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 14-January 09
Member No.: 152



ok a na który m lvlu wy zrobili?cie to zadanie perfekcyjnie - znaczy przed pój?ciem do przemytników po pomocy dla kyro
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 3rd May 2024 - 07:02