IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Poziom Trudno?ci., S?abo, oj s?abo.
Anteaus
post Mar 8 2009, 02:18 PM
Post #1


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



MT s? za ?atwe. Mo?na ?mia?o powiedzie? ?e ?atwiejsze od samego G1...
Proponowa?bym zwi?kszy? pozom trudno?ci. ( Troche si? rozpisa?em, prosze wszystkich o udzielanie si? na ten temat, mo?e co? zmieni? xD )
Jak?
Utrudni? treningi si?y/magi/zr?czno?ci, ?eby kosztowa?y 1-5/2-10/3-15/4-20/5-25/ PN.
Zrobi? co? by Dotyk Beliara nie móg? by? wnoszony do swi?tyni ( forma chrz?szcza na przyk?ad) a dok?adniej mo?na by zrobi? NPC który zabiera Szpon zanim si? teleportujemy do ?wi?tyni ( móg?by by? jaki? pokoik jeszcze przed ?wi?tyni?, gdzie by?by NPC zabieraj?cy nam szpon, w razie przemiany w cokolwiek móg?by nas zabi? :> ) i nie da?o si? nim po prostu wszystkiego ubija? na strza?a. Chodzi mi o to by mo?na by?o nim tylko zabi? Ogniono?c?, ale i tak nie na 1 cios a na kilka ( 4 - 6 ).
Zmniejszenie ilo?ci expa za stwory, questy - w tej jaskini z Ogniono?c? jest MASA stworów, które daj? MAS? expa, i w dodatku mo?na je bez problemów ubi? Dotykiem. Du?o potworów si? respi - ?cierwojady, wilki i tym podobne, po jakim? czasie mo?na na nich wbi? du?o expa ( 30x 80 xp za wilki plx? ) Mo?na te? uniemo?liwi? doj?cie na tereny orków we wczesnych etapach gry, ja np na 3 lvlu tam pobieg?em dzi?ki mixturce z chaty alchemika, zarobi?em du?o rudy za z?om orków, zdoby?em talizman tego Majewskiego ( jest za dobry jak na start, 30+ vs bro?? przesada... Potem poszed?em do jaskini z teleportem orków, zagada?em do stra?nika, zwia?em ukosami i dosta?em 1k expa + armor NIC nie robi?c, no i jeszcze z 1,5k haszu od Maga za z?om...
Powinni?cie równie? zmniejszy? ilo?? dobrych przedmiotów na mapie, oraz ich cen? i statystyki ( za?ó?my ?e co? kosztuje 10k to zmie?cie na 250 bry?ek, albo przedmioty po 1000-5000 za 50-100 bry?ek... ) Naprawd? w czasie gry sporo rudy si? zdob?dzie, a mieczy zwoi kryszta?ów trofeów ro?lin i innych jest po prostu MASA. Ko?cz?c gr? mia?em tyle rudy ?e móg?bym wykupi? WSZYSTKO od KA?DEGO w koloni, nawet gdyby zdj?li to co akurat nosz?... statystyki te? trzeba zmieni?, wi?kszo?? mieczy ma naprawd? du?o obra?e?, ma?o si?y wymagaj? i mo?na nimi spokojnie wszystkich naoko?o ciacha?.. I pancerze, ten który dosta?em od mojego mentora u pradawnych + amulet i pier?cienie od pradawnych sprawi?y ?e nikt nie móg? mi nic zrobi?, magi? mieczem i ?ukiem -.-
NPC - NPC s? za ?atwi do pokonania ( nawet ci na arenie ognia ). Proponuje wszystkim NPCom da? bronie jednor?czne, i to nie byle jakie - same najlepsze ( jakie? npc typu kopacz bez zmian mog? by? ), oraz walk? na mistrzowski.
W pó?niejszych etapach gry mog?em spokojnie przej?? si? po obozie stra?ników i wszystkich wybi?, nie zabra? mi nikt nawet 1 hp. Dlaczego 1 r?czne? Na wczesnych etapach trudno zblokowa?, a 2 r?czne mo?e i wi?kszy zasi?g ale ?atwo blokowa?.
Równie? i aren? ognia dobrze by by?o ulepszy?. ( nie wiem czy to mo?liwe ) Orkowi da? mistrzowskie pos?ugiwanie si? 1h broniami, zwi?kszy? obra?enia i cz?stotliwo?? zamra?ania nas (przyda?a by si? mo?liwo?? blokowania zamro?enia, par? razy zamrozi? mnie jak blokowa?em )przez tego Arystokrat? czy jak on si? zwa?, i troch? ulepszy? tych 2 pierwszych poniewa? s? strasznie s?abi smile.gif Ponaddo wszystkim bandytom/stra?nikom/ przemytnikom itp. mo?na by doda? dobre ?uki/kusze, ?eby trudniej by?o ich zabi? np z odleg?o?ci...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Mar 8 2009, 02:18 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Gerbernator
post Mar 8 2009, 04:44 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 12
Joined: 26-February 09
Member No.: 405



jak bys czytal to bys wiedzial ze bedzie troche trudniej jak wyjdzie patch a to co ty napisales to to prawie niemozliwe do przejscia.latwiejsze od zwyklego? to ty chyba na kodach jedziesz.a z tym treningiem to przesada to jest najgorsza rzecz jako moze byc.i chcac niechcac nie kazdy jest na tyle dobry w gothica zeby taki poziom trudnosci miec
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arantir
post Mar 8 2009, 05:38 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 5-January 09
From: zielona góra
Member No.: 88
Nr GG: 13157071



a ja si? zgodz? z Anteausem... co prawda na pocz?tku jest troch? ci??ej ni? w podstawowym Gothicku ale po wykonaniu zada? w obozie ko?o kopalni i wybiciu wszystkiego co jest w okolicy gra jest pro?ciutka , baa jestem wr?cz przekonany ?e trzylatek nie mia?by problemów . Wko?cu gdy ma si? 60 lv , wszystkie umiej?tno?ci , wszystkie kr?gi , i staty po 200 - 300 to nic dziwnego ?e wszystko siekamy ... gdyby to by?o chocia? w 5 rozdziale ale to wszystko mo?na osi?gn?? w 1 ... Te ilo?ci rudy tez s? mocno przesadzone . W zwyk?ym Gothichu cieszy?em si? jak mia?em 5K rudy na koniec a tu ? zdobycie 10 razy tyle to pryszcz ... Inn? rzecz? która mnie lekko irytowa?a to czas oczekiwania na smocza zbroje ( czy jak ona tam sie zwie , bynajmniej ta któr? robi nam kowal z NO ) . Po co a? 10 dni ? przecie wystarczy?oby 3-4 a tak to musimy si? k?a?? i ci?gle spa? ...



CYTAT(Anteaus @ Mar 8 2009, 03:18 PM) *
jak bys czytal to bys wiedzial ze bedzie troche trudniej jak wyjdzie patch a to co ty napisales to to prawie niemozliwe do przejscia


Patch mo?e rzeczywi?cie zwi?kszy o wiele poziom trudno?ci ale mo?e by? i tak ?e prawie nic nie zmieni. To ?e wed?ug ciebie gra z zmianami które powiedzia? Anteaus b?dzie nie do przej?cia pozostawi? bez komentarza ...


CYTAT(Anteaus @ Mar 8 2009, 03:18 PM) *
latwiejsze od zwyklego? to ty chyba na kodach jedziesz


W MT na kodach jad? tylko dzieci NEO nie umiej?ce grac w takie typu gry ... je?li dla ciebie MT jest trudniejsze od zwyk?ego to ty chyba nie byle? w stanie przej?? MT i zwyk?ego Gothica -.-


CYTAT(Anteaus @ Mar 8 2009, 03:18 PM) *
z tym treningiem to przesada to jest najgorsza rzecz jako moze byc.i chcac niechcac nie kazdy jest na tyle dobry w gothica zeby taki poziom trudnosci miec


To z treningiem to w?a?nie dobry pomys? . Zmusza to gracza to my?lenia , zastanawiania si? nad tym na co wyda cenny punkt nauki . I to jest w?a?nie pi?kne . A co do graczy dla których taki poziom jest za trudny ( pewnie ty si? do nich zaliczasz ) to mówi? wam ... lepiej nie grajcie w takie gry -.-


PS: Kolego Gerbernator . Uczmy si? pisa? poprawnie po polsku . Jak cytowa?em twoje teksty to nie by?o s?owa , który nie by?by zaznaczony na czerwono ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Mar 8 2009, 08:45 PM
Post #4


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



Cholera, co? nie mog? cytatów wrzuca? ;p nvm.
"jak bys czytal to bys wiedzial ze bedzie troche trudniej jak wyjdzie patch a to co ty napisales to to prawie niemozliwe do przejscia.latwiejsze od zwyklego?"
Patrz?c na t? wypowied? twierdz? i? grasz w gothica od niedawna, zapewne na kodach. Wielu graczy wie jak na 0 lvl ubi? goblina, wilka, ?cierwojada, a tobie pewno nie idzie nawet z m?odymi kretoszczurami... Ta mniejszo?? bez skilla mo?e uwa?a? ?e to jest wystarczaj?co trudne. Jednak wiele osób ju? w gotica troch? pogra?o, wi?c wiedz? co i jak. Dla takiego gracza to np pestka ubi? jakiego? NPC za sporo expa, albo zrobi? quest o orkach za 1k pd ( w 1 po?cie opisany ). Ja po prostu chce takiego utrudnienia ?eby nie da?o si? ot tak pobiec ubi? i ju?.
"to ty chyba na kodach jedziesz" Na kodach to ja jecha?em w 2, jak mi si? nudzi?o. Gothic 1 jest zbyt pi?kn? gr? by chocia?by wpisa? marvin.
".a z tym treningiem to przesada to jest najgorsza rzecz jako moze byc."
I tu si? mylisz. Po jakim? czasie maj?c np 60 lvl masz jeszcze sporo pn w zapasie ( za 60 lvl masz 600 pn)
Zak?adaj?c ?e dajesz troszke do si?y i pod mistrz. 1h zostanie ci minimum 400 pn. wi?c pomy?l, ?e np wbijesz te 400pn w si?? i masz dos?ownie wszystko na strza?a.
"chcac niechcac nie kazdy jest na tyle dobry w gothica zeby taki poziom trudnosci miec"
Zacytuj? : "Lepiej gra? z prosem i si? uczy?, ni? gra? z nubem i si? stacza?"
Wi?c poziom trudno?ci po prostu zaprawi w bojach gothicomaniaków, a nowym zapewni d?u?sz? gr?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gerbernator
post Mar 8 2009, 11:12 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 12
Joined: 26-February 09
Member No.: 405



ja na kodach nigdy nie gralem a w gothic gram od dawna i umiem dobrze w niego grac ale to ze prawie niemozliwe do przejscia to przesadzilem .a i jeszcze pisal cos ze zaduzo rudy ceny niech beda te same ale trocha mniej jak by sie dostawalo za misje bo ktos na poczatku se chce kupic bron a tu 10k wacko.gif a jesli chodzi o te eq co tam pisal ze nikt niemogl mu nic zrobic to przydaje sie w pozniejszych etapach gry lub jak chcesz sie pobawic obrazenia i obrona jest dobra ale zeby byly na nie wieksze wymogi.
ps. Arantir jak bys nie widzial to niepisze takich liter jak ?,?,? itp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arantir
post Mar 9 2009, 01:51 PM
Post #6


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 5-January 09
From: zielona góra
Member No.: 88
Nr GG: 13157071



Gerbernator : a niby czemu nie piszesz ?, ?, ? ( zreszt? o ile si? nie myl? s? to polskie znaki czyli nie piszesz poprawnie po polsku xD ) ? Nie mów tylko ?e masz zepsut? klawiatur? bo t? ?piewk? s?ysza?em ze 100 razy

PS: Sorry za zboczenie z tematu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Mar 9 2009, 03:15 PM
Post #7


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



I te bronie... Proponuje mocno udupi? wszystkie bronie ( wr?cz, czary, ?uki ) tak by najlepszy ?uczek ( ten od Przemytnika )
zadawa? obra?e? tyle ile jaki? ?redni luk, czyli zmniejszy? jego obra?enia o polowe przynajmniej. Z broniami podobnie, wszystkie bronie które mo?emy zdoby? udupi? mocno, tylko npcom da? duuuu?o si?y i zr?czno?ci :> A czary - proponuj? zwi?kszy? koszt many, zmniejszy? obra?enia ( tak, kula ognia malutko many bierze a mo?na z ni? do pó?nej gry biega? ) oraz, je?li chodzi o kryszta?y to te które regeneruj? hp/man? zmieni? na 5 u?y? a nie niesko?czono?? ( du?o ich w czasie gry znalaz?em...), ?eby kryszta? czasu nie przywraca? many/hp, a lepsze kryszta?y ofensywne mia?y max. 2 u?ycia ( gniew innosa tylko 1! 5 to za du?o)
Te s?absze, mog? mie? 5 - 10.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Siekacz
post Mar 9 2009, 05:04 PM
Post #8


Puszek Okruszek
***

Group: Root Admin
Posts: 75
Joined: 1-January 09
Member No.: 30



Pociesze was bo w wersji mt 1.04 jest znacznie trudniej. W tej chwili wyglada to tak, ?e znacznie os?abione s? zbroje, amulety i inne ?mieci, przez co maksymalnie bezio moze miec chyba ok 150 obrony przed broni? (wcze?niej mo?na by?o mie? spokojnie 250), wi?c bardzo ?atwo zgin?? xD. Dodatkowo min. obra?enia zadawane przez moby, je?eli nie przebijaja pancerza to 5 hp (wcze?niej by? 1hp)

CYTAT
Zrobi? co? by Dotyk Beliara nie móg? by? wnoszony do swi?tyni ( forma chrz?szcza na przyk?ad) a dok?adniej mo?na by zrobi? NPC który zabiera Szpon zanim si? teleportujemy do ?wi?tyni ( móg?by by? jaki? pokoik jeszcze przed ?wi?tyni?, gdzie by?by NPC zabieraj?cy nam szpon, w razie przemiany w cokolwiek móg?by nas zabi? :> )


W wersji 1.03 z tego co pami?tam to Dotyk Beliara niszczony jest automatycznie po wyj?ciu z podziemnego ?wiata.

CYTAT
Powinni?cie równie? zmniejszy? ilo?? dobrych przedmiotów na mapie, oraz ich cen? i statystyki ( za?ó?my ?e co? kosztuje 10k to zmie?cie na 250 bry?ek, albo przedmioty po 1000-5000 za 50-100 bry?ek... ) Naprawd? w czasie gry sporo rudy si? zdob?dzie, a mieczy zwoi kryszta?ów trofeów ro?lin i innych jest po prostu MASA. Ko?cz?c gr? mia?em tyle rudy ?e móg?bym wykupi? WSZYSTKO od KA?DEGO w koloni, nawet gdyby zdj?li to co akurat nosz?... statystyki te? trzeba zmieni?, wi?kszo?? mieczy ma naprawd? du?o obra?e?, ma?o si?y wymagaj? i mo?na nimi spokojnie wszystkich naoko?o ciacha?..


Obawiam sie ?e to NIC nie da. W Gothicu jest tyle ?mieci, ?e i tak nie ma gdzie ich sprzeda?. W ogóle trzeba by przerobi? system handlu, tak ?eby warto?? sprzedawanego przedmiotu by?a ok 5x mniejsza. Tylko ?e ja nie wiem jak to zrobi? ;]


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Mar 9 2009, 07:07 PM
Post #9


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



W gothicu 2 te? du?o ?mieci jest, a czasem trudno o zloto ^^ w 1 bez MT te? czasami trudno o rude.. wi?c zmniejszenie wlasciwo?ci i ceny przedmiotów b?dzie ok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Mar 9 2009, 08:29 PM
Post #10


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



Kolego, mylisz si?. Najemnikiem graj?c mia?em Szpon beliara 2h, zanim jakikolwiek stwór podszed? pada?, kasy mia?em jak lodu.
Graj?c paladynem i magiem zawsze mi kasy brakowa?o, w szczególno?ci na mixtury...
@KONIEC Z G2, je?li chodzi o porównywanie. Wypowiada? si? na temat jedynki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guardian
post Mar 10 2009, 08:55 PM
Post #11


Cie?
**

Group: Members
Posts: 65
Joined: 12-January 09
Member No.: 140



CYTAT(Juri @ Mar 9 2009, 08:20 PM) *
Anteaus, trudno o z?oto w GII tylko je?li gra si? ?owc? smoków. Reszt? jest zbyt ?atwo - po 20k z?ota.


Kolego w Gothicu 2 ?owc? smoków bez Nk jest tak ?atwo ze 10 latek by to przeszed? i kasy jest na wszystko , dopiero z dodatkiem robi si? troch? trudniej ;]
wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif


--------------------

Wszystko co robi?, robi? po?piesznie, by móc zrobi? co innego...............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Mar 10 2009, 09:35 PM
Post #12


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



Mówie wam ?e koniec z g2. Niech si? Bruce wypowie mo?e...
@Guardian ~zmie? t? sygne bo du?a taka forum tylko rozci?ga ;f
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Mar 11 2009, 06:54 AM
Post #13


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Jeszcze raz zobacz? posta o G2 to dostanie warna. A co do poziomu trudno?ci w MT to w obecnej wersji wojownik i ?ucznik maj? przesrane przez ca?y czas. Mag tylko do momentu pokonania Uriziela. Potem to jest maszyna do zabijania.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Mar 11 2009, 07:17 AM
Post #14


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



O, to chyba b?dzie dobrze :>
Tylko mam nadziej? ?e ulepszycie Uriziela, ?eby nie mial czarów które mo?na przerwa? ; p
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guardian
post Mar 11 2009, 11:42 AM
Post #15


Cie?
**

Group: Members
Posts: 65
Joined: 12-January 09
Member No.: 140



@Guardian ~zmie? t? sygne bo du?a taka forum tylko rozci?ga ;f
[/quote]

Prosze bardzo Panie A... cos tam dry.gif


--------------------

Wszystko co robi?, robi? po?piesznie, by móc zrobi? co innego...............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Mar 27 2009, 09:54 PM
Post #16


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Ja w?a?nie zacz??em pierwszy raz gra? w MT(1.03), po ok. 3 minutach gry mia?em 600 BR, ale my?la?em, ?e id?c dalej b?dzie trudno o rud?, a tu... lipa, przechadzaj?c si? po SO, przechodz? ko?o areny i zaskoczy?em si?, ?e walcz? na niej, wi?c wszed?em przeszuka?em le??cego kharima, potem tego ze sekty po kilka razy i mia?em w ten sposób po 200-300 mieczy bojowych i innych troszke ta?szych broni, wymieni?em u kupców w SO na 5000 rudy(przelewanie ju? 2000 trwa wieczno??wink.gif), potem do Scattiego(zauwa?y?em, ?e zawsze wygrywa pierwszy) i w ten sposób mia?em 18 k rudy i jeszcze setki mieczy na wymiane po 3-4 godzinach gry, to jaka? przesada.. Ekwipunek w ci?gu paru godzin zwi?kszy? si? do monstrualnych rozmiarów... Proponuj? ulepszy? system handlu, a ja w mi?dzyczasie przerywam dalsz? gr?, bo stwierdzam, ?e za prosta(system nauki i handlu z GIINK chyba by?by idealny) i czekam na utrudnienie i dubbing w patche 1.04. Chcia?bym si? troche pom?czy?, powkurza?, powczytywa? troche sejwów, ?eby zdoby? jaki? fajny mieczyk, albo t? skórzan? zbroj?, itp... Pzdr dla fanów tej wspania?ej serii i oczekuje wyzwa?, którym nie jest tak ?atwo sprosta?... Elo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Astin
post Mar 28 2009, 11:28 AM
Post #17


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 27-March 09
Member No.: 655



ludzie jeste?cie ?mieszni (mówi? tu o wszystkich PRO graczach i nie tylko tych z Gothica), jak kto? napisze ?e u?y? konsoli to go wy?miewacie, a sami co robicie?

to ?alosne jest wykorzystywa? bugi czy niedoci?gni?cia silnika/gry, czym ró?ni si? wpisanie marvina i paru kodów na insert od lania w kó?ko tego samego go?cia i zabierania mu broni która to si? ca?y czas odnawia?

do tego piszecie potem ze za du?o rudy jest wsz?dzie, lol

ja mam teraz 14ty lvl i 4000 bry?ek w plecaku, gram normalnie (nie wbiegam na miksturkach na tereny orków i nie campuje areny w celu zdobycia niesamowitej ilo?ci rudy) i jako? nie czuj? ?eby ta gra by?a strasznie ?atwa!!! tak naprawd? do dopiero teraz jestem w stanie poradzi? sobie ze stadem wilków a niektóre liczy?y sobie bodaj?e po 7 sztuk, nie mam super zbroi ani amuletów z ochrona po 30, a zwyk?? skórzan? zbroj? plus tam jakie? ringi i amu z ochrona po 10 czy 5, podej?? do orkowych psów czy tych troch? lepszych z?baczy nie mam na razie szans, jak dla mnie wszysto jest OK z poziomem trudno?ci

dobra rada dla was, zacznijcie grac normalnie bez zb?dnego kombinowania to i poziom trudno?ci si? nagle zwi?kszy, by? mo?e jak wbije 30-40 poziom to i nie b?d? mia? co robi? z punktami nauki ale na razie mi ich brakuje ca?y czas, mam raptem 70 si?y, 16 zr?cznosci (tylko z butelek) i po trzydzie?ci par? w broniach 1h i 2h, wyuczy?em si? raptem tylko otwierania zamków dodatkowo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arantir
post Mar 28 2009, 05:30 PM
Post #18


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 5-January 09
From: zielona góra
Member No.: 88
Nr GG: 13157071



sorry kole? ale to co ty piszesz to jest dopiero ?mieszne ...

z tego co czytam to ty nawet pewnie nie doszed?e? do pradawnych , wi?c mówienie o czym? co jest ?atwe czy trudne jest troch? nie na miejscu ...
Sam gram bez kodów , wykorzystywania niedoci?gni?? gry itp no i rzeczywi?cie na pocz?tku poziom jest nawet ?rednio-trudny ale to co si? dzieje u przyj?cia do pradawnych to jest paranoja . Robisz kilka zada? idziesz do podziemi i jeste? bogiem . To tak jakby na pocz?tku gry by? poziom bardzo trudny a po pradawnych bardzo ?atwy . Mam w?a?nie nadzieje ze patch ( chocia? tekst Zdunka ?e przez obijanie dubbingerów rzuci to w choler? bardzo mnie zaniepokoi? ) , z balansuje odpowiednio poziom jak to powiedzia? Siekacz . Wi?c kole? jakby? nie wiem jak gra? normalnie ( chyba ?e nie b?dziesz zbiera? po?owy itemów , bi? 3/4 potworów i nie wykonywa? wi?kszo?ci zada? ale chyba nie oto chodzi ... ) to nie ominie ci? uczucie ?e gra jest zbyt prosta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Mar 28 2009, 06:24 PM
Post #19


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Zrezygnowa?em z dalszej gry, bo musz? przyzna?, ?e jestem dobrym graczem(wymiataczem) w Gothica i wiem, ?e jak ju? na samym pocz?tku nie mia?em problemów z questami czy wybijaniem zwierza bez jakiejkolwiek zbroi i maj?c mnóstwo dobrych mieczy i rudy, kupi?em skórzan? zbrojke(a pami?tam jak w normalnym GI m?czy?em si?, ?eby dosta? spodnie kopacza, topór silasa, czy corda) i czytaj?c wypowiedzi ludzi nie tylko z tego forum o zdecydowanie s?abszym poziomie trudno?ci moda ni? podstawki, stwierdzam, ?e nie ma sensu znowu przechodzi? g?ównej fabu?y, by potem wybija? wszystkie nowe stworki bez problemów i zrazi? si? do gry z powodu nudy, bo co to za frajda by? bogiem i rozwala? wszystko co si? rusza na cios, nie powiem, ?e nie jestem ciekaw co b?dzie dalej, np u pradawnych, ale wiem, ?e jak ju? tam b?de to b?de niszczycielem i nie sprawi mi to przyjemno?ci..Ema
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guardian
post Mar 28 2009, 07:21 PM
Post #20


Cie?
**

Group: Members
Posts: 65
Joined: 12-January 09
Member No.: 140



CYTAT(Smolo @ Mar 28 2009, 07:24 PM) *
(a pami?tam jak w normalnym GI m?czy?em si?, ?eby dosta? spodnie kopacza, topór silasa, czy corda)


Spodnie kopacza mozna w G I dosta? za darmo w kopalni nowego obozu wiec sie za bardzo nie musia?e? m?czy? wink.gif


--------------------

Wszystko co robi?, robi? po?piesznie, by móc zrobi? co innego...............
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 06:38