IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Grafika 2d, Stworzy?e? now? tekstur? czy prac? 2d? Wrzu? j? tutaj
Zdunek
post Jan 22 2009, 05:34 PM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



Temat po?wi?cony grafikom 2d, od tekstur po fotomonta?e.


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 22 2009, 05:34 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Thurin
post Feb 19 2009, 06:09 PM
Post #2


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



Ano, niby nic wielkiego, ale zrobi?em br?zow? szat? maga, odpicowane ksi??ki i zmieni?em ci??k? zbroj? stra?nika:
http://img90.imageshack.us/img90/7001/zbroja13ll2.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/5310/modibooks01cie2.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/9044/zbroje17pc5.jpg


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Feb 19 2009, 07:00 PM
Post #3


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



CYTAT(Thurin @ Feb 19 2009, 07:09 PM) *
Ano, niby nic wielkiego, ale zrobi?em br?zow? szat? maga, odpicowane ksi??ki i zmieni?em ci??k? zbroj? stra?nika:
http://img90.imageshack.us/img90/7001/zbroja13ll2.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/5310/modibooks01cie2.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/9044/zbroje17pc5.jpg

Wygl?da estetycznie, chocia? zdaje mi si? ?e s? to minimalne przeróbki

PS:u?ywaj http://www.ifotos.pl biggrin.gif


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 4 2009, 03:58 PM
Post #4


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



tongue.gif Kiepskie ale co tam - zrobione dzisiaj na szybko - jeszcze przeskalowane wi?c straci?o na jaosci ale co tam tongue.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Mar 4 2009, 07:33 PM
Post #5


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



CYTAT(Knypek00 @ Mar 4 2009, 04:58 PM) *
NO ok nie b?de wrzuca? obrazka bo da?em go jako sygnature tongue.gif Kiepskie ale co tam - zrobione dzisiaj na szybko - jeszcze przeskalowane wi?c straci?o na jaosci ale co tam tongue.gif

Proste, ale mi si? podoba.
Chocia? sygna: http://www.poziomkaz.pl/ipb/index.php?act=boardrules
Punkt 3.2 wink.gif


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 5 2009, 02:51 PM
Post #6


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Zdunek @ Mar 4 2009, 08:33 PM) *
Proste, ale mi si? podoba.
Chocia? sygna: http://www.poziomkaz.pl/ipb/index.php?act=boardrules
Punkt 3.2 wink.gif


Wiem ?e proste ale takie mialo by? cho? wynika te? to z braku innego pomys?u i czasu tongue.gif Co do tego rozmiaru sygnaturki - nie mialem niczego innego na sygne a ten obrazek mi sie podoba ? - mam nadzieje ?e nie bede musia? innego dawa? tongue.gif - zreszt? nie jest o wiele wi?kszy - no dobra jest tongue.gif Jak cos bede jeszcze mia? to dam
--------- zdunek - w sumie graficzka nie musi by? nie wiadomo jak trudna do zrobienia ale pomys?owa - liczy sie efekt estetyczny i aby si? komu? podoba?o - wi?c miej wi?cej mi sie uda?o - no ale nie doko?ca - mog?em si? przy przerobieniu maski troche bardziej postara? - doda? refleks ?wietlny - nie chcialo mi si? poprostu tongue.gif-------


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Mar 5 2009, 03:07 PM
Post #7


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



CYTAT(Knypek00 @ Mar 5 2009, 03:51 PM) *
Wiem ?e proste ale takie mialo by? cho? wynika te? to z braku innego pomys?u i czasu tongue.gif Co do tego rozmiaru sygnaturki - nie mialem niczego innego na sygne a ten obrazek mi sie podoba ? - mam nadzieje ?e nie bede musia? innego dawa? tongue.gif - zreszt? nie jest o wiele wi?kszy - no dobra jest tongue.gif Jak cos bede jeszcze mia? to dam
--------- zdunek - w sumie graficzka nie musi by? nie wiadomo jak trudna do zrobienia ale pomys?owa - liczy sie efekt estetyczny i aby si? komu? podoba?o - wi?c miej wi?cej mi sie uda?o - no ale nie doko?ca - mog?em si? przy przerobieniu maski troche bardziej postara? - doda? refleks ?wietlny - nie chcialo mi si? poprostu tongue.gif-------

Efekt fajny, ale sygnaturk? musisz zmieni?, przeskalowanie to chyba nie jest taki problem ?


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 5 2009, 03:26 PM
Post #8


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Zdunek @ Mar 5 2009, 04:07 PM) *
Efekt fajny, ale sygnaturk? musisz zmieni?, przeskalowanie to chyba nie jest taki problem ?

przeskalowanie ?? to ju? by?o skalowane - nie bedzie ma?ych napisówwidac - zdeka pikselowate si? zrobi?tongue.gif wole now? zrobi? - no ale do puki nowej nie zrobie to ta chwile b?dzie - powinienem dzisiaj sp?odzi? nowa sygne wie nie ma problemu tongue.gif
--------------------------------------------------[EDIT--------------------------------------------------------------------------
No - na szybko zrobiony obrazek bo poprostu wyci?gne?em warstwe z napisem Gothic Mroczne Tajemnice z tamtego obrazka i wklei?em do nowego okna z przezroczyst? kartk? potem dodalem warstwe st?em wypelnionym gradientem - teraz dobrze Zdunek ?? tongue.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Mar 5 2009, 08:51 PM
Post #9


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



CYTAT(Knypek00 @ Mar 5 2009, 04:26 PM) *
przeskalowanie ?? to ju? by?o skalowane - nie bedzie ma?ych napisówwidac - zdeka pikselowate si? zrobi?tongue.gif wole now? zrobi? - no ale do puki nowej nie zrobie to ta chwile b?dzie - powinienem dzisiaj sp?odzi? nowa sygne wie nie ma problemu tongue.gif
--------------------------------------------------[EDIT--------------------------------------------------------------------------
No - na szybko zrobiony obrazek bo poprostu wyci?gne?em warstwe z napisem Gothic Mroczne Tajemnice z tamtego obrazka i wklei?em do nowego okna z przezroczyst? kartk? potem dodalem warstwe st?em wypelnionym gradientem - teraz dobrze Zdunek ?? tongue.gif

no powiedzmy tongue.gif


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 6 2009, 01:31 PM
Post #10


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Zdunek @ Mar 5 2009, 09:51 PM) *
no powiedzmy tongue.gif

Ah - dalej cos nie pasuje ?? tongue.gif tongue.gif trudno tobie dogodzi? tongue.gif
a tu pare obrazków - dawno zrobionych - zdeka na szybko jak zwykle (jeden na paincie wi?c si? nie ?mia?)

dobra najpierw grafy z gimpa (kiepskawe) :
sygna z innego firum


logo dla jakiego? klanu w thaw 9ogólnie tak to mia?o wygl?da? ale zrypalem tu dwie rzeczy sad.gif )


a o to grafa na paincie - zdeka do dupy ten napis - chce go pod?wietli? ale jako? mi na paincie nie wychodzi tongue.gif


---------Dla nie kumatych - powi?kszcie sobie (kliknijcie na nie) bo na pe?nym lepiej wida? tongue.gif---------------------


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post Mar 7 2009, 01:02 PM
Post #11


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Group: Root Admin
Posts: 333
Joined: 23-December 08
From: Wejherowo
Member No.: 1



To drugie dosy? ciekawe, lecz w ogóle nieczytelne...


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thoro
post Mar 21 2009, 08:36 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 15
Joined: 21-March 09
Member No.: 610



ojj wszystkie paskudne biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Morgoth
post Mar 22 2009, 12:06 PM
Post #13


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 3-January 09
Member No.: 57







--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thoro
post Mar 22 2009, 01:36 PM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 15
Joined: 21-March 09
Member No.: 610



Bardzo ?adne mimo ?e nie pochwalam takich prac. Chleb powszedni "niedzielnych wymiataczy" for dla nastolatków i wieczne kalkowanie i zrzynanie patentów z tutoriali innych. Polecam robienie prawdziwej grafiki a nie popierdó?ek na fora bo mimo ?e ?adne to nie wnosz? nic do tematu i nie maj? ?adnej warto?ci smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 23 2009, 03:21 PM
Post #15


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Thoro @ Mar 22 2009, 02:36 PM) *
Bardzo ?adne mimo ?e nie pochwalam takich prac. Chleb powszedni "niedzielnych wymiataczy" for dla nastolatków i wieczne kalkowanie i zrzynanie patentów z tutoriali innych. Polecam robienie prawdziwej grafiki a nie popierdó?ek na fora bo mimo ?e ?adne to nie wnosz? nic do tematu i nie maj? ?adnej warto?ci smile.gif.


HEh - gadane to ty masz - te prace s? nawet niez?e wi?c nierozumiem takich ludzi jak ty - nie darady takim dopasowa? no ale zapewne taki sie urodziles wi?c nie wnikam - bardzo ch?tnie poogl?da? bym twoje prace - by? mo?e ty z niczego nie - jak ty to okre?li?e? - zrzynasz biggrin.gif wink.gif ch?opie wrzu? na luz - POZITIV VIBRATIONS itd - to nie ?adne forum o sztuce znanych grafików tylko temacik o twórczo?ci typów którzy tu wchodz? - nie wczuwaj sie tak .
Ja robie bez nadziejne graficzki - cho? mam na kompie pere dobrych graficzek ale to dla wgl?du znajomych tylko - ale co tam - typol zrobi? co? czego ja zapewne nawet z tutkiem bym niezrobi?. Cho? widzia?em takiego czego? du?o to i tak nie o to chodzi - twój komentarz jest w stylu nie czepiam si? ale i tak jest ?le -Takie co? jest gorsze ni? co? w stylu : BEZNADZIEJNE , GÓWNO itd. - du?o osób tak robi ale nie na tym polega konstruktywana krytyka ch?opie - ajajaj - rozpisa?em sie zdeka
Nic do ciebie nie mam no ale nie przesadzaj - ok ??


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thoro
post Mar 24 2009, 04:28 PM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 15
Joined: 21-March 09
Member No.: 610



CYTAT
bardzo ch?tnie poogl?da? bym twoje prace


Ale? prosz?, jednak przed wys?aniem portfolio chcia?bym otrzyma? dane personalno kontaktowe a najlepiej namiary na firm? wink.gif. Wybacz, ale zabrzmia?o to jak jeden z czo?owych tekstów sfrustrowanego nastolatka "zrób lepsze to pogadamy". Nie musz? niczego udowadnia?, nawet tu na forum, bo kto widzia? ten widzia? a reszta... no có? wink.gif.

CYTAT
nie darady takim dopasowa?


Bardzo mi przykro ?e nie kupuj? jakiego? byle co robionego w 10 minut z tutoriala.

CYTAT
to nie ?adne forum o sztuce znanych grafików tylko temacik o twórczo?ci typów którzy tu wchodz?


Co nie wyklucza tego ?e mog? wyrazi? swoje zdanie na temat prezentowanych prac, jakie by ono nie bylo smile.gif.

CYTAT
twój komentarz jest w stylu nie czepiam si? ale i tak jest ?le


Noi co? Wybacz, ale na moim miejscu te? by? nie ?apa? ochów i achów po zobaczeniu kilku sygnatur które mo?e w?a?ciwie zrobi? ka?dy po przerobieniu 2/3 tutoriali.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 25 2009, 09:46 AM
Post #17


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Thoro @ Mar 24 2009, 05:28 PM) *
Ale? prosz?, jednak przed wys?aniem portfolio chcia?bym otrzyma? dane personalno kontaktowe a najlepiej namiary na firm? wink.gif. Wybacz, ale zabrzmia?o to jak jeden z czo?owych tekstów sfrustrowanego nastolatka "zrób lepsze to pogadamy". Nie musz? niczego udowadnia?, nawet tu na forum, bo kto widzia? ten widzia? a reszta... no có? wink.gif.



Bardzo mi przykro ?e nie kupuj? jakiego? byle co robionego w 10 minut z tutoriala.



Co nie wyklucza tego ?e mog? wyrazi? swoje zdanie na temat prezentowanych prac, jakie by ono nie bylo smile.gif.



Noi co? Wybacz, ale na moim miejscu te? by? nie ?apa? ochów i achów po zobaczeniu kilku sygnatur które mo?e w?a?ciwie zrobi? ka?dy po przerobieniu 2/3 tutoriali.

oi - nie wiem dlaczego ale mnie nie zrozumia?es - nie mia?o to wygl?da? jak -cytuje - "... jak jeden z czo?owych tekstów sfrustrowanego nastolatka..." - zazwyczaj tak nie pisze wi?c znaczy to ?e albo mnie nie zrozumia?es albo faktycznie ?le sie wyrazi?em - poprostu chce zobaczy? twoje prace - zapewne nawet bez tej twojej krytyki po kilku twoich postach w tym temacie bym o to poprosi? - jak chcesz to mo?esz mi wys?a? pare na e-mail - knypek00@o2.pl - A co do tego ?e krytykujesz w sposób - twój komentarz jest w stylu nie czepiam si? ale i tak jest ?le - chodzilo mi raczej o to ?e taka krytyka jest bezsensu.Mog?es mu napisa? tak jak zacze?e? ale ta ca?? gadke o niedzielnych wymiataczach mog?e? sobie odpu?ci? tongue.gif Kurde dopiero tera widze jaki ze mnie hipokryta - sam tak zawsze ocenia?em jak kto? ?le jaki? filmik zrobil czy cu? tongue.gif - aajaj - mam nadzieje ?e tym razem zrozumia?e? o co mi chodzi tongue.gif - a i jeszcze jedno - wiem ?e mo?esz mie? w?asne zdanei ale ja tego wcale nie zabra?em - my?la?em ?e zrozumiesz ?e chodzi mi o to ?e nie ma co wymaga? od takich osob jakiego? wielkiego umys?u artystycznego i jaki? genialnych prac wi?c trzeba oceni? to wobec tych osob mo?liwo?ci - wi?c kryteria s? w tym przypadku zawyrzone tongue.gif
znowu si? rozpisa?em - straszne - a i mam nadzieje ?e przy?lesz kilka prac przynajmniej .


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post Mar 27 2009, 10:00 AM
Post #18


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



CYTAT(Dark @ Mar 26 2009, 06:53 PM) *

THX - my?la?em ?e THORO da ale wida? ?e doszukiwa? si? w tej pro?bie raczej ukrytego celu - nie wiem dla czego ale co tam .


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
MWL
post Apr 1 2009, 09:37 AM
Post #19


Mroczny Programista
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 29-December 08
From: Koszalin
Member No.: 3



Prawdziwa sztuka, w sensie grafika 2d nei polega na wykonywaniu jaki? tam ?miesznych tutoriali. Ok, twoje prace mi sie podobaj?, aczkolwiek nie przesadzajmy. Napewno nie raz by?e? na digart.pl czy sewrisach pokrewnych. Ludzie s? ró?ni i nie ka?dy b?dzie Ci? po dupie liza?, pocz?tki s? trudne, a osoby najlepsze robi? to, o co w ogóle ich nie podejrzewamy, prawda Thoro ??


--------------------

http://creaweb.pl - bo internet to pot?ga
http://lenkowski.creaweb.pl - bo blog to dobra rzecz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dekster XVII
post Apr 2 2009, 05:50 PM
Post #20


Cie?
**

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 50
Joined: 1-January 09
From: Podlasie
Member No.: 29



Ci??ko okre?li? talent grafika po kilku sygnaturach. Jak dla mnie, to na tym nawet w?asnego stylu nie mo?na wyrobi? - wszystkie takie grafiki s? po prostu w tym samym stylu.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th March 2024 - 05:04