IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Po?oga, taki topór o zajedwabistej nazwie...
Macio
post Jul 24 2010, 08:56 AM
Post #1


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Znalaz?em taki, wydaje si? fajny toporek. Nie pytajcie mnie gdzie bo bladego poj?cia nie mam, a w ekwipunku mam straszny burdel. Zwróci? on moj? uwag? szczególnie ze wzgl?du na sw? cen?. Nios?cy ?wiat?o kosztuje tylko 7400, R?ka Boga, której obecnie u?ywam tylko 8400, a taki toporek, si?y wymaga 120 i zadaje obra?enia 140 co wida? na za??czonym obrazku.

http://img710.imageshack.us/i/pooga.png/

A kosztuje 17600 bry?ek rudy. Nijak nie idzie go naostrzy?, staty ma gorsze ni? moja obecna bardzo naostrzona "R?ka Boga"(151 dmg i +10 do 1h)

Sk?d wi?c si? bierze taka zaporowa cena? Móg?bym go opchn??, ale mo?e... mo?e ten topór ma jakie? nietuzinkowe dzia?anie które pozwoli mi odnosi? zwyci?stwo. S?dzi?em, ?e mo?e tak jak ostrze chwa?y pana ?.p Beowolfa jest magiczny. Tylko ?e zamiast zamra?a?, podpala wroga, albo wywo?uje deszcz ognia, albo mo?na go jako? zakl??...


St?d rodzi si? pytanie, czy ten topór(Po?oga) ma jakie? premie? W ko?cu nie s?dz? by kto? chcia? wydawa? 17600 rudy za przeci?tny toporek, z przeci?tnymi statami, bez premii ani kar.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 24 2010, 08:56 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tizgar
post Jul 24 2010, 11:48 AM
Post #2


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



On jest magiczny i jest du?o lepszy o tego syfu co masz 140 magic dmg zadaje i podpala


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Jul 24 2010, 01:47 PM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Tizgar @ Jul 24 2010, 12:48 PM) *
On jest magiczny i jest du?o lepszy o tego syfu co masz 140 magic dmg zadaje i podpala


W?a?nie to chcia?em us?ysze?, dzi?kuje za odpowied?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Jul 24 2010, 07:17 PM
Post #4


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



Je?li uda Ci si? nim kogo? ju? trafi? to ta osoba/potwór ginie po chwili w m?kach piekielnych. Dos?ownie tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Jul 24 2010, 09:18 PM
Post #5


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Anteaus @ Jul 24 2010, 07:17 PM) *
Je?li uda Ci si? nim kogo? ju? trafi? to ta osoba/potwór ginie po chwili w m?kach piekielnych. Dos?ownie tongue.gif


No szkoda, mi si? jeszcze efektu ognia nie uda?o wywo?a?, wi?c ?a?? z R?k? Boga, cho? wielokrotnie zastanawia?em si? nad po?eraczem dusz to jednak jego obra?enia nie s? porównywalne z naostrzon? na maksa r?k?, i chodz? na piecz?ci ziemii, ognia niebotycznie zmniejsza zadawane obra?enia, nagle samym mieczem zadaje w choler? obra?e?, a tu wchodzi ogie? i nic mu nie robi?, wody nie testowa?em, wiatr jeszcze daje rad?.

Przy ostrzu chwa?y wchodzi?o co 3-4 damejd? a tutaj 6-7 pod rz?d i mog? cmokn?? si? w ty?ek. W ogóle móg?by kto? zrobi? spis magicznych przedmiotów i ich zastosowanie(cho?, mo?na to pozna? po cenie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 11:05