IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Bugi, b??dy itp.
Szkodnik
post Jan 2 2009, 01:38 PM
Post #1


Szkodnik
***

Group: Redaktor
Posts: 123
Joined: 1-January 09
From: woj. lubuskie
Member No.: 33
Nr GG: 235943



Piszcie w tym temacie znalezione b??dy, bugi i niedoci?gni?cia w modzie.

Edit: Na forum theModders istnieje tak?e temat przeznaczony do zg?aszanie b??dów - http://themodders.org/index.php?showtopic=433


--------------------

Raczej mnie tu nie b?dzie. Jak jest sprawa to walcie na gg:235943
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 2 2009, 01:38 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Brotmir
post Jan 2 2009, 01:47 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 12
Joined: 31-December 08
Member No.: 7



Ja znam taki b??d w obozie stra?ników z kopalni w wi?zieniu.
?atwo z niego wyj??...

Zerknijcie http://pl.youtube.com/watch?v=yvb2fqoAwd0

i co my?licie?


--------------------

Super !!!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Werewolf
post Jan 2 2009, 03:59 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 96
Joined: 1-January 09
From: Kutno
Member No.: 23
Nr GG: 9555650



Fiu fiu fiu jest ich sporo.

1.Szedlem sobie przez las a ty nagle z nieba spada scierwojad blink.gif
2.Gdy bezi jest na arcymistrzu to trzyma bro? jak zielony.
Jest ich wiecej ale nie pamietam juz.


--------------------

www.modders-group.ugu.pl - forum grupy moddingowej tworz?cej moda pt. "Kopalnia Mythrillu"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Siekacz
post Jan 2 2009, 04:17 PM
Post #4


Puszek Okruszek
***

Group: Root Admin
Posts: 75
Joined: 1-January 09
Member No.: 30



CYTAT
Ja znam taki b??d w obozie stra?ników z kopalni w wi?zieniu.
?atwo z niego wyj??...

Zerknijcie http://pl.youtube.com/watch?v=yvb2fqoAwd0

i co my?licie?


I bardzo dobrze. Specjalnie nie usuwa?em tego b??du. Nie przeszkadza w rozgrywce, a wpadniecie do wiezienia nie oznacza od razu konieczno?ci wczytywania save lub u?ywania kodów.


Tak swoja drog? ten temat jest juz raczej nie potrzebny. Wszystkie b??dy zosta?y ju? raczej wypisane i znalezione, a w miar? mo?liwo?ci nawet poprawione biggrin.gif
Je?li ju? macie pisa? jakie? b??dy, to znajd?cie jakie? ciekawe rolleyes.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eugeniusz
post Jan 2 2009, 06:34 PM
Post #5


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 1-January 09
From: Czarnobyl
Member No.: 35



ja znalazlem taki bug (byl on w oryginalnym gothicu - bez dodatkow, ale i tak napisze bo jeszcze nikt na zadnym forum o nim nie wspomnial), ze podczas spadania naciskamy klawisz "m" i trzymamy go tak dlugo az bedziemy na ziemi. bezimienny bedzie chcial czytac mape ale podczas spadania nie mozna tego zrobic. dzieki temu mozna skakac z duuzych wysokosci bez uszczerbku na zdrowiu wink.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 2 2009, 06:43 PM
Post #6


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



CYTAT(Eugeniusz @ Jan 2 2009, 07:34 PM) *
ja znalazlem taki bug (byl on w oryginalnym gothicu - bez dodatkow, ale i tak napisze bo jeszcze nikt na zadnym forum o nim nie wspomnial), ze podczas spadania naciskamy klawisz "m" i trzymamy go tak dlugo az bedziemy na ziemi. bezimienny bedzie chcial czytac mape ale podczas spadania nie mozna tego zrobic. dzieki temu mozna skakac z duuzych wysokosci bez uszczerbku na zdrowiu wink.gif

Wystarczy trzyma? ca?y czas wci?ni?ty klawisz odpowiadaj?cy krokowi w bok. Tak jest pro?ciej.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Narestel
post Jan 3 2009, 01:24 PM
Post #7


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 1-January 09
Member No.: 10



CYTAT(Siekacz @ Jan 2 2009, 05:17 PM) *
I bardzo dobrze. Specjalnie nie usuwa?em tego b??du. Nie przeszkadza w rozgrywce, a wpadniecie do wiezienia nie oznacza od razu konieczno?ci wczytywania save lub u?ywania kodów.


Tak swoja drog? ten temat jest juz raczej nie potrzebny. Wszystkie b??dy zosta?y ju? raczej wypisane i znalezione, a w miar? mo?liwo?ci nawet poprawione biggrin.gif
Je?li ju? macie pisa? jakie? b??dy, to znajd?cie jakie? ciekawe rolleyes.gif

Ale sposób nr4 mogli?cie by usun?? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Siekacz
post Jan 3 2009, 05:11 PM
Post #8


Puszek Okruszek
***

Group: Root Admin
Posts: 75
Joined: 1-January 09
Member No.: 30



CYTAT
Ale sposób nr4 mogli?cie by usun?? tongue.gif


On otworzyl te drzwi kluczem cool.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Narestel
post Jan 3 2009, 11:54 PM
Post #9


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 1-January 09
Member No.: 10



?ee... Jak tak to dobrze smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anteaus
post Jan 4 2009, 02:35 PM
Post #10


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 4-January 09
From: wWa
Member No.: 65
Nr GG: 195388



U kilku zbieraczy obok ry?owego ksi?cia jest podwójna opcja rozmowy, po wybraniu 2 opcji bezi pyta si? o przemytników...

W wie?y mgie? nie wiem dok?adnie jak, ale szkielet cieniostwora zabi? wszystkich rycerzy i magów kiedy bi?em si? ze szkieletami :s

Sand z obozu przed kopalni? ma g?upiego buga - je?eli poprosi si? go o nauk? kowalstwa, a nie ma si? PN to opcja nauki zniknie -.-

Po pobiciu niektórych Npc dodanych w MT uciekaj? jak tylko beziego zobacz? -.- wkurzaj?ce troch? jak np. pobi?em jakiego? go?cia z którym mia?em gdzie? doj?? chyba a on si? podniós? i spierdoli?...

I czy mo?e mi kto? powiedzie? gdzie mog? znale?? skrzypka je?eli np. go gdzie? zostawi?em i teleportowa?em si?, potem ju? go nie widzia?em...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Radixxx
post Jan 4 2009, 04:05 PM
Post #11


Cie?
**

Group: Members
Posts: 54
Joined: 1-January 09
Member No.: 18



Musisz wróci? na aren? powinien tam czeka?.


--------------------

B??dy cz?owieka szlachetnego s? jak za?mienie s?o?ca lub ksi??yca. Wszyscy je widz?.
(Konfucjusz)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
orzel
post Jan 4 2009, 05:38 PM
Post #12


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 1-January 09
From: Jaworzno
Member No.: 22



nawet w gothicu 1 oryginalnym jest taki bug ?e jak pobijesz kopacza ograbisz go i znowu pobijesz to b?dzie mia? miksturk? ?ycia biggrin.gif




takim sposobem mo?na mniec nawet 100000 miksturek tongue.gif

Edit.

Bruce czemu w MT jest taki du?y respawn potworów??


--------------------

Jestem zagadk? i otwart? ksi?g? jednocze?nie, i nigdy mnie do ko?ca nie poznasz, tak jak ja sam siebie :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khantor
post Jan 5 2009, 07:50 PM
Post #13


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 5-January 09
Member No.: 87



Hmm, mo?e to nie jest tyle Bug, co Trik z Dotykiem Beliara, w ka?dym razie chodzi o to jak wynie?? Dotyk Beliara ze ?wi?tyni Pradawnych. CHYBA nie by?o a jest to rzecz przydatna, wi?c napisz?.

Otó? przed wej?ciem do portalu przenosz?cego nas z powrotem do ?wi?tyni pradawnych z podziemnego ?wiata wyci?gamy Dotyk Beliara w pozycji bojowej tak, aby?my go trzymali jakby?my chcieli kogo? uderzy?, po czym przechodzimy przez teleport. W ?wi?tyni widzimy, i? m?ot zosta? zniszczony, lecz my dalej trzymamy go w r?kach, teraz mo?emy schowa? bro?, lecz gdy zechcemy j? zmieni? na jak?? inn? m?ot przepada, dlatego wychodzimy ze ?wi?tyni pradawnych do normalnego, starego ?wiata.(Tutaj mo?e nam na pocz?tku wyskoczy? Access Violation, ja robi?em to chyba 5 razy i 5 razy na pocz?tku wyskakiwa?, ale pó?niej by?o OK) Teraz idziemy chocia?by na Aren? w Starym Obozie i mówimy Scattiemu, ?e chcemy odby? walk? na arenie, nast?pnie wyci?gamy bro? (Dotyk Beliara) i dajemy si? pokona?, co jest równowa?ne z tym, ?e upu?cili?my nasz? bro?, teraz wystarczy tylko wsta? i podnie?? m?ot, który b?dzie w naszym ekwipunku i b?dziemy mogli go u?ywa?, kiedy chcemy. (Przed walk? radz? wyrzuci? rud? gdzie? na bok)

I jeszcze ma?a rada jak zdoby? Ostatni Bastion graj?c drog? Innosa. Jak wszyscy wiemy Uderzenia krytyczne rani? nawet tych nie?miertelnych, dlatego zaczynamy walk? z Avatarem lecz da si? zauwa?y?, ?e walka jest dosy? trudna. (Miecz ZAWSZE zadaje 300 obra?e? i odrzuca, mo?e tak?e podpali?), Dlatego walczymy z nim i staramy si? tak wymanewrowa? ?eby?my my znale?li si? na "balkonie" najlepiej przy ?cianie z daleka od drzwi a Avatar ma by? w ?rodku, my trzymamy go ca?y czas namierzonego, teraz wystarczy tylko la? go przez ?cian? i Miecz jest nasz.


--------------------

Czas jest na wag? z?ota, lecz nie wszystko z?oto co si? ?wieci ale wszystko co si? ?wieci, mo?na kupi?. xD

"Super zar?bi?cie szczwany plan zemsty." - Zeitgeist wysiada. xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cyrkiel1
post Jan 5 2009, 07:50 PM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 5-January 09
From: Pniewo
Member No.: 89



CYTAT(Brotmir @ Jan 2 2009, 02:47 PM) *
Ja znam taki b??d w obozie stra?ników z kopalni w wi?zieniu.
?atwo z niego wyj??...

Zerknijcie http://pl.youtube.com/watch?v=yvb2fqoAwd0

i co my?licie?


Znam jeszcze inny biggrin.gif. S? dwie bramy jednej strze?e stra?nik po prostu stra?nik a drugiej Komar. idziemy do tej ze stra?nikiem, po lewej stronie (wychodz?c z obozu) b?dzie szczelina przez któr? da si? przej??.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khantor
post Jan 7 2009, 02:57 PM
Post #15


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 5-January 09
Member No.: 87



CYTAT(Thorus12 @ Jan 2 2009, 04:59 PM) *
2.Gdy bezi jest na arcymistrzu to trzyma bro? jak zielony.


Tutaj akurat da si? to naprawi?. Po prostu dajemy now? gr? i nawet na kodach uczymy si? na mistrza broni bodaj?e 1H, potem mo?emy si? zapisa?, nast?pnie wczytujemy naszego sejva i powinno by? ju? OK.


--------------------

Czas jest na wag? z?ota, lecz nie wszystko z?oto co si? ?wieci ale wszystko co si? ?wieci, mo?na kupi?. xD

"Super zar?bi?cie szczwany plan zemsty." - Zeitgeist wysiada. xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Squad
post Jan 7 2009, 04:35 PM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 5-January 09
From: Be?chatów
Member No.: 94



Khazar mia? bardzo ciekawy bug [?]. On ma screena to mo?e zajrzy i wklei.


--------------------



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khazar
post Jan 7 2009, 10:33 PM
Post #17


Nowicjusz
*

Group: Global Moderator
Posts: 18
Joined: 4-January 09
Member No.: 60



Prosz? bardzo. O ten chodzi ?



( mo?na klikn?? po powi?kszenie )

Kiedy? jeszcze mia?em zamiast bariery takie eee... kartki z napisami xxx i xxxx. I tak, wiem, ?e to brzmi niedorzecznie. Na to drugie nie mam niestety screena. Ale jak wida? ró?ne rzeczy si? z barier? dziej?.

Tak, faktycznie, bawi?em si? z kodami. Co nie zmienia faktu, ?e zdarzenie nieco... dziwne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Siekacz
post Jan 8 2009, 10:42 AM
Post #18


Puszek Okruszek
***

Group: Root Admin
Posts: 75
Joined: 1-January 09
Member No.: 30



Czasem si? tak zdarza.
Niektóre przedmioty w mt (g?ównie miecze) maja popieprzone textury. S? to przedmioty które mo?na przywo?a? kodami. Gdy bezio u?yje tego przedmiotu to dziej? sie dziwne rzeczy. Na szcz??cie nie mo?na ich zdoby? bez u?ycia kodów, chyba... cool.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
KRONIKARZ
post Jan 11 2009, 01:07 PM
Post #19


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 11-January 09
From: Piraci Morza Czaszek
Member No.: 135



Witam
mam ma?y problem z G1 MT mianowicie ju? pod sam koniec gdy wybieram si? po Miecz Uriziel, na tej pó?ce gdzie s? komnaty z demonami ca?y czas mnie wywala z gry, nie wa?ne ile razy bym rozpoczyna? gr? od sejwa to ponownie mnie wywala ;(

Da si? co? z tym zrobi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rodgezius
post Jan 25 2009, 08:40 PM
Post #20


Cie?
**

Group: Moderators
Posts: 67
Joined: 25-January 09
From: Komnata Gomeza
Member No.: 205



CYTAT
Niektóre przedmioty w mt (g?ównie miecze) maja popieprzone textury. S? to przedmioty które mo?na przywo?a? kodami. Gdy bezio u?yje tego przedmiotu to dziej? sie dziwne rzeczy. Na szcz??cie nie mo?na ich zdoby? bez u?ycia kodów, chyba...


Móg?by? poda? ? Zaciekawi?o mnie to ;] A swoj? drog? . Pewnego s?onecznego poranka wracam sobie do Starego Obozu zje?? potrawk? z chrz?szcza napi? piwka a tu co ? Sajgon ! Wszyscy si? lej? strzelaj? z kuszy , zabijaj? nawet Gomez z Blizn? si? siekaj? . Postanowi?em uda? si? do Nowego Obozu na ry?ówk? smile.gif


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 20:15