IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Bieg?o?? w broni
Stridingshadow
post Jul 28 2009, 08:32 PM
Post #1


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



Witam, uda?o mi si? w?a?nie doko?czy? questy zwi?zane z Pradawnymi.
Poniewa? zdoby?em nowego mistrza u Pradawnych to wyda?em 160pkt umiej?tno?ci ?eby podnie?? swoj? bieg?o?? w broni dwur?cznej z 60% do 100%.
Po przeniesieniu si? do obozu ko?o kopalni za pomoc? teleportu chcia?em zrobi? ma?? rozrób?, niestety okaza?o si? ?e moja posta? pos?uguje si? mieczem tak jakby mia?a poni?ej 30% bieg?o?ci (w ramce jest napisane: Arcymistrz 100%), czyt. trzyma miecz poziomo z szeroko rozstawionymi r?kami i walczy z pr?dko?ci? ?ó?wia w majonezie.
Naprawd? ?al mi tych 16 poziomów wydanych na nauk? Broni Dwur?cznej od 60 do 100%.
Czy kto? wie co zrobi? ?eby by?o tak jak trzeba (tzn. ?eby posta? prawid?owo trzyma?a bro? i wyprowadza?a ciosy)?


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 28 2009, 08:32 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Sewerus
post Jul 29 2009, 08:23 AM
Post #2


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 27-July 09
From: Warszawa
Member No.: 1,755



CYTAT(Stridingshadow @ Jul 28 2009, 10:32 PM) *
Witam, uda?o mi si? w?a?nie doko?czy? questy zwi?zane z Pradawnymi.
Poniewa? zdoby?em nowego mistrza u Pradawnych to wyda?em 160pkt umiej?tno?ci ?eby podnie?? swoj? bieg?o?? w broni dwur?cznej z 60% do 100%.
Po przeniesieniu si? do obozu ko?o kopalni za pomoc? teleportu chcia?em zrobi? ma?? rozrób?, niestety okaza?o si? ?e moja posta? pos?uguje si? mieczem tak jakby mia?a poni?ej 30% bieg?o?ci (w ramce jest napisane: Arcymistrz 100%), czyt. trzyma miecz poziomo z szeroko rozstawionymi r?kami i walczy z pr?dko?ci? ?ó?wia w majonezie.
Naprawd? ?al mi tych 16 poziomów wydanych na nauk? Broni Dwur?cznej od 60 do 100%.
Czy kto? wie co zrobi? ?eby by?o tak jak trzeba (tzn. ?eby posta? prawid?owo trzyma?a bro? i wyprowadza?a ciosy)?


próbowa?e? na nowo za?adowa? gre ?


--------------------

Lok'Thar Wojowniku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Jul 29 2009, 07:19 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Sewerus @ Jul 29 2009, 09:23 AM) *
próbowa?e? na nowo za?adowa? gre ?

A bo raz? G.... da?o, gram od pocz?tku.
Mam pytanie, obi?o mi si? o uszy ?e jedne z pot??niejszych mieczy w grze daj? premi? do bieg?o?ci, ile wynosi owa premia?
Chcia?bym si? tak wyszkoli? ?eby razem z premi? od miecza nie mie? tych 100% i nie mie? problemu.
Pozdrawiam


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souler
post Jul 29 2009, 09:18 PM
Post #4


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



Na ten przyk?ad Ostatni Cios, co ma bodaj?e +20 do walki 2H. A co do Arcymistrza... To taki b??d, zostanie poprawiony w najbli?szym patchu (o ile si? pojawi, no i je?li go w ogóle poprawi?). Mo?esz u?y? kodu wpisywanego w konsoli, ale to trzeba go wpisywa? za ka?dym razem jak w??czasz gr?. To bodaj?e "applyoverlaymds humans_2hst2". Wtedy walczy jak Mistrz.


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sewerus
post Jul 29 2009, 11:24 PM
Post #5


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 27-July 09
From: Warszawa
Member No.: 1,755



ja te? mia?em z tym problem ale po zapisaniu gry w tym momencie w którym u?ywasz broni jako nowicijusz a faktycznie jeste? mistrzem zawsze mi dawa?o ale jak to nie pomaga to spróbuje wej?c do starej kopalni czy do pradawnych mo?e ci to pomo?e . Pozdrawiam


--------------------

Lok'Thar Wojowniku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Jul 29 2009, 11:25 PM
Post #6


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Souler @ Jul 29 2009, 09:18 PM) *
Na ten przyk?ad Ostatni Cios, co ma bodaj?e +20 do walki 2H. A co do Arcymistrza... To taki b??d, zostanie poprawiony w najbli?szym patchu (o ile si? pojawi, no i je?li go w ogóle poprawi?). Mo?esz u?y? kodu wpisywanego w konsoli, ale to trzeba go wpisywa? za ka?dym razem jak w??czasz gr?. To bodaj?e "applyoverlaymds humans_2hst2". Wtedy walczy jak Mistrz.

Dzi?ki, a co do tej walki w MT, to by? jedyny moment w grze kiedy poczu?em ?e Twórcy przegi?li, trening bieg?o?ci kosztuje wi?cej ni? w Gothic II a wynika z niego mniej korzy?ci.


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souler
post Jul 30 2009, 09:33 AM
Post #7


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



Fakt, jak walisz krytyka, nie ma expa. No, ale wszelkie skargi prosimy kierowa? do Poziomek xD


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sewerus
post Jul 30 2009, 10:17 AM
Post #8


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 27-July 09
From: Warszawa
Member No.: 1,755



CYTAT(Souler @ Jul 30 2009, 11:33 AM) *
Fakt, jak walisz krytyka, nie ma expa.


Prawda to jest wi?c lepiej jecha? na patchu 1.01 poniewa? wtedy walczysz z ca?ymi hordami jak w diablo dlatego wtedy tak te krytyki nie sa wa?ne bo zdarzaja si? co jaki? czas wi?c i tak nie tracisz sporo xp natomiast je?eli siekasz na ptachu 1.03 to problem jest powa?niejszy poniewa? jest taka sama szansa na krytyka a mobów jest o wiele mniej . Wi?c jak ciebie to wkurza to jed? na patchu 1.01 tylko nie od pocz?tku bo za du?o si? stworze? na mno?y i b?dziesz mia? problem z graniem . Pozdrawiam


--------------------

Lok'Thar Wojowniku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Jul 30 2009, 10:20 AM
Post #9


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Souler @ Jul 30 2009, 09:33 AM) *
Fakt, jak walisz krytyka, nie ma expa. No, ale wszelkie skargi prosimy kierowa? do Poziomek xD

Pal licho expy, chodzi mi o to ?e trening jest za drogi.
W Gothic II wszystkie bieg?o?ci mia?y po 10% na start i kosztowa?y 1pkt nauki za 1%.
Co prawda na wy?szych poziomach trzeba by?o si? równolegle uczy? ?uków i kusz, broni jedno i dwur?cznej ale przynajmniej mia?o si? umiej?tno??.
W MT zaczyna si? od 0, od 0 do 30 1% kosztuje 1pkt, od 30-60 kosztuje 2 pkt a od 60-100 kosztuje 4 pkt przy czym umiej?tno?? pokrewna (bro? dwur?czna-bro? jednor?czna, ?uki-kusze) wcale na tym nie korzysta.
Zamys? w Gothic'u II by? taki ?e d???c do mistrzostwa w bieg?o?ci cz?owiek studiuje wiele szkó? i stylów i praktycznie nie da si? by? mistrzem broni dwur?cznej bez poj?cia o broni jednor?cznej.


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sewerus
post Jul 30 2009, 12:49 PM
Post #10


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 27-July 09
From: Warszawa
Member No.: 1,755



CYTAT(Stridingshadow @ Jul 30 2009, 12:20 PM) *
Pal licho expy, chodzi mi o to ?e trening jest za drogi.
W Gothic II wszystkie bieg?o?ci mia?y po 10% na start i kosztowa?y 1pkt nauki za 1%.
Co prawda na wy?szych poziomach trzeba by?o si? równolegle uczy? ?uków i kusz, broni jedno i dwur?cznej ale przynajmniej mia?o si? umiej?tno??.
W MT zaczyna si? od 0, od 0 do 30 1% kosztuje 1pkt, od 30-60 kosztuje 2 pkt a od 60-100 kosztuje 4 pkt przy czym umiej?tno?? pokrewna (bro? dwur?czna-bro? jednor?czna, ?uki-kusze) wcale na tym nie korzysta.


Wiem , ?e potrzeba o wiele wi?cej pkt umiej?tno?ci , ale jak zainstalujesz patcha 1.01 to nie b?dziesz mia? problemu z exp poniewa? b?dziesz mia? tego tyle , ze mo?esz sobie podciera? swoje 4 litery nim . Jak ?apiesz tak ma?o experience dzi?ki patchowi 1.03 to jest problem co prawda ale jak sieka?em na patchu 1.01 to nie odczuwa?em problemów bo wycina?em takie hordy , ?e nie mia?em problemu treningami . Masz racje jak masz mniej experience dzi?ki patchowi 1.03 to te? mogli by dostosowa? bardziej trening umiej?tno?ci ale có? przez to gra jest trudniejsza . Pozdrawiam i ?ycze mi?ego dnia .


--------------------

Lok'Thar Wojowniku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Jul 30 2009, 01:07 PM
Post #11


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Sewerus @ Jul 30 2009, 12:49 PM) *
Wiem , ?e potrzeba o wiele wi?cej pkt umiej?tno?ci , ale jak zainstalujesz patcha 1.01 to nie b?dziesz mia? problemu z exp poniewa? b?dziesz mia? tego tyle , ze mo?esz sobie podciera? swoje 4 litery nim . Jak ?apiesz tak ma?o experience dzi?ki patchowi 1.03 to jest problem co prawda ale jak sieka?em na patchu 1.01 to nie odczuwa?em problemów bo wycina?em takie hordy , ?e nie mia?em problemu treningami . Masz racje jak masz mniej experience dzi?ki patchowi 1.03 to te? mogli by dostosowa? bardziej trening umiej?tno?ci ale có? przez to gra jest trudniejsza . Pozdrawiam i ?ycze mi?ego dnia .

Moim zdaniem mogliby przywróci? system treningu z GII, albo stary z GI, oba by?y lepsze ni? ten.
Nie przymierzaj?c na wyuczenie si? Arcymistrzostwa w 1 broni potrzeba 3+6+16 =25 poziomów nie licz?c treningu parametrów takich jak si?a, zr?czno?? i mana.
W GI trening na mistrza broni jedno i dwur?cznej wymaga? razem 10 poziomów.
WGII trening na Arcymistrza (100%) w jednej dziedzinie i mistrza w drugiej (60%) wymaga? razem 14 poziomów.

Osobi?cie nie mam problemu z do?wiadczeniem, na pocz?tku II rozdzia?u zrobi?em Quest Pradawnych, wydosta?em si? z powrotem to Górniczej Doliny b?d?c na 36 poziomie i nabi?em sobie przedtem ca?e do?wiadczenie w Bro? Dwur?czn? przy czym wszystko szlag trafi? bo posta? zacz??a walczy? jak ostatnia ?amaga.


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crono
post Aug 7 2009, 04:16 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 6-August 09
Member No.: 1,816



CYTAT(Stridingshadow @ Jul 30 2009, 03:07 PM) *
Moim zdaniem mogliby przywróci? system treningu z GII, albo stary z GI, oba by?y lepsze ni? ten.
Nie przymierzaj?c na wyuczenie si? Arcymistrzostwa w 1 broni potrzeba 3+6+16 =25 poziomów nie licz?c treningu parametrów takich jak si?a, zr?czno?? i mana.
W GI trening na mistrza broni jedno i dwur?cznej wymaga? razem 10 poziomów.
WGII trening na Arcymistrza (100%) w jednej dziedzinie i mistrza w drugiej (60%) wymaga? razem 14 poziomów.

Osobi?cie nie mam problemu z do?wiadczeniem, na pocz?tku II rozdzia?u zrobi?em Quest Pradawnych, wydosta?em si? z powrotem to Górniczej Doliny b?d?c na 36 poziomie i nabi?em sobie przedtem ca?e do?wiadczenie w Bro? Dwur?czn? przy czym wszystko szlag trafi? bo posta? zacz??a walczy? jak ostatnia ?amaga.


Ew pomó? sobie kodami:

wci?nij B wpisz MARVIN znów B wci?nij F2 wpisz eab i tam gdzies pozmieniaj sobie, zabierz z dwurecznej i wsadz gdzie indziej biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Aug 7 2009, 10:37 PM
Post #13


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Crono @ Aug 7 2009, 05:16 PM) *
Ew pomó? sobie kodami:

wci?nij B wpisz MARVIN znów B wci?nij F2 wpisz eab i tam gdzies pozmieniaj sobie, zabierz z dwurecznej i wsadz gdzie indziej biggrin.gif

Wiesz próbowa?em ale widocznie tego nie da si? tak ?atwo zmieni? kodem.


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 18:40