IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> "normalny" poziom trudno?ci
Smolo
post Aug 23 2012, 09:34 PM
Post #21


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Moim zdaniem nie powinno by? wogóle napoju z rudy, bo przez niego zrobi?o si? za ?atwo. Mo?e zamiast tego z kilka questów podnosz?cych o dok?adnie 1 lv, niezale?nie od poziomu który masz...

This post has been edited by Smolo: Aug 23 2012, 09:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Aug 23 2012, 09:34 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Made of Hate
post Aug 24 2012, 06:27 AM
Post #22


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



CYTAT(Tizgar @ Aug 23 2012, 10:27 PM) *
Dziwne skoro ja przeszed?em mt lacznie juz 36 razy i ani razu nie mia?em zadnego z tych bugów ktore nie istnieja 2 bugi to atakuajcy bandyci i shergar brak nauki pomniejsze bugi to brak pe?nej opcji obstawiania na arenie reszta tych waszych bugów nigdy na 36 razy mi sie nie zdarzy?a co oznacza ze takowe nie istnieja

Jak sie gra tak jak trzeba to jakos nic sie nie dzieje

W kazdym poscie nazekasz a hp co znaczy ze narzekasz na poziom trudny taka jest prawda prosze cie skoncz bo skoro kilkuset osobom uda?o sie przejsc to znaczy ze jest git chociaz wed?ug mnie dalej to jest za latwo

prawie nie chce mi si? komentowa? ;-) napisa?em ?e kosa atakuje(no czyli bandyci),ze shergar nie uczy tez uwzglednilem,a co do straznikow to mi tam raz czy dwa to sie zdarzylo jak wczesniej gralem,w 2.02 juz nie. Nie narzekam na poziom trudno?ci tylko na ilo?? hp w tej wersji i napój z rudy.Ja wiem ?e dla Ciebie jest ci?gle ?atwo,widzia?em gdzie? screena jak zrobi?e? dopakowan? posta? z dwie?cie którym? lvl i mega statami,tyle ?e to by?o korzystanie z bugów ;] ale sko?cze narzekanie,bo nie chc? sprawi? Ci przykro?ci.
ale cholera nawet z tym p?omieniem innosa to pare wypowiedzi na forum znalaz?em ?e po ostrzeniu on sie buguje


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 24 2012, 03:11 PM
Post #23


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



postac zrobi?em na 2.01 aby pokazac ze sa bugi do twojej waidomosc by?em jednym z testerów MT ilosc bugów ktore znalaz?em i zostaly dzieki mojej i nie tylko mojej pomocy usuniete to spora liczba a na 2.02 jest ich wiecej

Napoj z rudy jest problemem poniewaz mozemy miec nieskonczonosc rudy gdyz z jerpenem mozna grac w kosci bez limitu a to powazny bug tongue.gif

Wiesz czym dla mnie jest poziom trudnosc system nauki jak w nk to zwieksza poziom trudnosci poniewaz wtedy niema zmi?uj mozemy rozwinac tylko 1 rzecz bo braknie pn nauki

Wierz mi ze na 2.02 jestem w stanie dalej zrobic taka sama postac jak na 2.01 tyle ze bedzie mia?a nizszy lvl tongue.gifa to znaczy ze trzeba czekac na finalny patch ktore nie pozwoli mi takiej postac zrobic tongue.gif


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 24 2012, 07:06 PM
Post #24


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



CYTAT(Tizgar @ Aug 24 2012, 03:11 PM) *
postac zrobi?em na 2.01 aby pokazac ze sa bugi do twojej waidomosc by?em jednym z testerów MT ilosc bugów ktore znalaz?em i zostaly dzieki mojej i nie tylko mojej pomocy usuniete to spora liczba a na 2.02 jest ich wiecej

Napoj z rudy jest problemem poniewaz mozemy miec nieskonczonosc rudy gdyz z jerpenem mozna grac w kosci bez limitu a to powazny bug tongue.gif

Wiesz czym dla mnie jest poziom trudnosc system nauki jak w nk to zwieksza poziom trudnosci poniewaz wtedy niema zmi?uj mozemy rozwinac tylko 1 rzecz bo braknie pn nauki

Wierz mi ze na 2.02 jestem w stanie dalej zrobic taka sama postac jak na 2.01 tyle ze bedzie mia?a nizszy lvl tongue.gifa to znaczy ze trzeba czekac na finalny patch ktore nie pozwoli mi takiej postac zrobic tongue.gif

tyle ?e to trzeba mie? do tego nerwy,jednorazowo 500 bry?ek mo?na wygra?(no 1000 ale 500 to swoj wk?ad ;p). dobrze ?e brakuje teoretycznie PN i ze mo?na si? rozwin?? w jednym kierunku,ale dla mnie ci?gle problemem i tak pozostaje hp,co z tego ?e mam mocn? posta? skoro np taki z?bacz ma mnie na 5 hitów. jak b?d? w 6 rozdziale to napisze jak tam moja wojna z punktami ?ycia ;D bo w koncu cholera bezi jest bohaterem a co to za bohater skoro go np brzytwa na sam koniec gry bedzie mia?a na 3-4 ciosy. Powinien by? przez jakie? zwieraczki prawie nietykalny bo to troche te? dziwne ?e np kto? nas bije z pote?nego miecza dwur?cznego na duu?o ciosów a jaki?tam potworek k?apnie paszcz? 3-4 razy i zgon. no nic aktualnie jestem w po?owie 3 rozdzia?u ale s?dz? ?e dzi? mo?e dojd? do 5-o ile nie b?d? mia? jakich?tam bugów albo g?upich przypadków z gornem typu zginie gdzies w wolnej kopalni


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 24 2012, 09:56 PM
Post #25


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Dalej nie rozumiesz wyraznie napisa?em ze poziom trudny bylby wtedy gdyby by? system nauki z nk ale go niema i prosi?em skoncz nazekac na hp bo to nie jest zaden problem powiedz mi dlaczego inni ktorzy przeszli na trudnym tez mieli po 400 hp i jakos nie widze zeby tu narzekali na hp dla dobrego gracza ilsoc hp to nie problem masz przykald wa?snie tutaj dlaczego inni na to nie narzekaja bo potrafia grac

I tak oto doszlismy do meritu problem hp nie jest problemem zadnym, bylo by zle gdyby kazdy nazrzeka? na to a narzekasz tylko ty wniosek nie mozesz sobie poradzic jesli sie jednak myle i dajesz rade to po cholere narzekasz, jesli dajesz rade niema problemu


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 25 2012, 06:52 AM
Post #26


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



daj? rad? sobie bez problemu,narzekam bo modyfikacja mo?e zrazi? graczy którzy tak d?ugo np w gothica nie grali ;-) akurat system z nk cz??ciowo jest- przynajmniej w nauce walki broni? czyli od pewnych progów kosztuje wi?cej. Si?a i zr?czno?? zosta?a jak w g1 mana tak samo. Jak dla mnie najwa?niejsze ?eby z g2 nk nie przej?? nauki kr?gów magii od danego rozdzia?u tongue.gif bo to denerwuje.
ok ko?cz? tym sposobem narzekanie na hp


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 25 2012, 03:02 PM
Post #27


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Jesli ich zrazi to odpala poziom ?atwy i niema problemu


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Aug 25 2012, 09:03 PM
Post #28


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



Witam,
ostatnio zainstalowa?em sobie wersje 2.02 MT i powiem ?e pierwsze wra?enie by?o na mnie mi?e, wiele bugów z poprzednich wersji MT znikn??o. Ale pojawi?o si? nowe wyzwanie, czyli potwory. jestem na etapie zabijania jaszczurów, tzn 10 lvl. wszystkie ?cierwojady, kretoszczury, krwiopijcy, wilki, gobliny(i czarne) zabite. posz?em w 2h na koniec postu wyja?ni? dlaczego i u?ywam Krush Agash to chyba 3 typ i niestety nie zadaje jej dmg, pewnie nie potrafi?... za ka?dym razem kiedy robi? zamach broni? to ona odskakuje i unika ciosu, jedynym sposobem abym móg? je zabija? to pozwoli? aby najpierw mnie zaatakowa?a wtedy mam szanse aby jej odda? cios. taka zabawa pozwala mi na jednorazowe zabicie jaszczura (potem trzeba si? leczy?). Próbowa?em zamiast jaszczura zabija? pe?zacze i wtedy natkn??em si? na 2 kolejne problemy, pierwszy to to ze pe?zacze nie chc? mnie atakowa?, no prawie. Zachowuj? si? jak na prochach, a druga to to ich plucie t? ?mieszn? wydzielin?, która unieruchamia i zabiera 50% hp.

Poszed?em w 2h, poniewa? do?wiadczenie z poprzednich wersji Gothica1 mi kaza?o, a mianowicie brak uniku w stosunku do zwierz?t, co szczerze w Gothicu2 by?o genialne i maj?c 1 lvl potrafi?em zabi? orca zwiadowce lag? tu? obok khorinis. Wi?c postanowi?em zabija? potwory na odleg?o??. jeszcze dopisze b??d który wi??e si? z unikami, a mianowicie bron 2h ma zbyt d?ugi delay gdy chce si? parowa? ciosy, tzn cz?sto na arenie przeciwnik zd??y? wyj?? miecz i uderzy? mnie ni? gdy ja z wyci?gni?tym chcia?em tylko zablokowa?.

EDIT:
zauwa?y?em ?e jest pewna osoba na forum która jest ostra w stosunku do pisanego postu, wi?c dopisze to czego mi brakuje powy?ej.
mam ci??ki struj cienia, he?m od jednego z przemytników(+3 pancerz)
trening 2h 45%, 55 w sil? (plus jab?ka i ry? i takie tam),

zauwa?y?em te? ?e wy aby zdoby? do?wiadczenie b?d? ekwipunek(np topór lee) walczycie z wszystkimi. co mnie zdziwi?o bo przecie? bezi nie jest z?y tongue.gif a przynajmniej nie tak aby pobi? a potem zabra? topór lee ^^

This post has been edited by przemko: Aug 25 2012, 09:23 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 25 2012, 10:56 PM
Post #29


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



Z jaszczurami trzeba walczy? w taki sposób, aby spycha? je tymi atakami (nawet je?li s? blokowane) na ró?ne przeszkody typu drzewa, ska?y, itp. Generalnie na takie, na które si? nie da wdrapa?. Wtedy taki jaszczur nie ma gdzie ucieka? i nie mo?e Ciebie zablokowa?.

Pe?zacze trzeba kosi? dosy? szybko, bo jak dostaniesz unieruchomienie to ju? pozostaje tylko load.

Co do walki z lud?mi, to ja przez ca?? gr? walczy?em tylko z Lee, aby zdoby? jego topór (praktycznie najlepszy na pocz?tek gry). Je?li komu? si? u?miecha t?uczenie ca?ych obozów, aby zdobywa? exp, to jego sprawa. Ale i tak wszystko si? rozbija o ilo?? rudy, która mo?na przeznaczy? na napoje. Lepsze to, ni? eksterminacja ludzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Aug 26 2012, 08:57 AM
Post #30


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



dzi?ki insipiens, wida? nie obejdzie si? bez wykorzystywania bugów smile.gif
ale poczyta?em forum, to co by?o i wida? ?e nie da si? przej?? MT na normalnym nie wykorzystuj?c bugów. Ach szkoda bo ja strasznie nie lobi? ich wykorzystywa?, dla mnie s? jak cheaty. no i w sumie znam takie które nigdzie na forum si? nie pojawi?y i daj? inf rudy i inf si?y/zr?czno?ci/hp/many w krótkim czasie ^^
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 26 2012, 11:15 AM
Post #31


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



co do rudy jest bardzo prostu bug ktorego minusem jest to ze czasami dzia?a czasami nie. dajemy si? komu? zbi? i gdy nas ograbia zabiera nam po?ow?,ale w ekwipunku pojawia mu si? 2 x tyle czyli maj?c 100k rudy ktos nas ograbia powinien miec 50k a ma 100k ;-).wiem ze to dziwnie zabrzmi ale ostatnio sprawdzalem maj?c jakie? 150 itemów w kategorii ró?ne(czyli tam gdzie ruda) kolesie nie znajdowali jej u mnie mimo ze mialem 200k ;p(by?y teksty typu ty frajerze nawet nie masz rudy:D) jak powyrzuca?em wi?kszo?? itemków(du?o ich mam bo to wszelakie trofea my?liwskie do robienia zlece? od keretha) to normalnie mnie ograbiali.

ps pytanko mam krótkie: czy w zatopionej wiezy xardasa w 5 rozdziale nie powinien przypadkiem rozpocz?? si? dialog ze smokiem? u mnie on od razu leci do mnie i mnie bije(tzn próbuje bo on jest ?miesznie ?atwym przeciwnikiem wg mnie).kiedys jak gra?em to pami?tam ?e z tym smokiem sobie gada?em


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Aug 27 2012, 03:17 AM
Post #32


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



CYTAT(Insipiens @ Aug 25 2012, 11:56 PM) *
Z jaszczurami trzeba walczy? w taki sposób, aby spycha? je tymi atakami (nawet je?li s? blokowane) na ró?ne przeszkody typu drzewa, ska?y, itp. Generalnie na takie, na które si? nie da wdrapa?. Wtedy taki jaszczur nie ma gdzie ucieka? i nie mo?e Ciebie zablokowa?.

Co do walki z lud?mi, to ja przez ca?? gr? walczy?em tylko z Lee, aby zdoby? jego topór (praktycznie najlepszy na pocz?tek gry). Je?li komu? si? u?miecha t?uczenie ca?ych obozów, aby zdobywa? exp.


Co do 1 to nie jest jaki? wielki bug, m?drze walczy? to równie? spychanie przeciwnika na przeszkody. Dobrze te? jest wyczeka? moment jego ataku i wtedy samemu atakowa?, lub jak najszybciej podlecie? od boku do jaszczura i zadawa? szybkie ciosy zanim si? obróci, to te? ?adnie pada?y. Ale najlepiej jednak wola?em powalczy? w bezpo?rednim pojedynku, stosuj?c ró?ne techniki, np. krok do ty?u i kontratak, odskoki w bok, lub kombinacje z blokiem.

Co do 2: Ja w?a?nie walczy?em z ka?dym je?li by?a taka mo?liwo??, ale tylko do og?uszenia(bez zabijania - uwaga po zabiciu ilu? tam ludzi otrzymujemy specjalizacje w zabijaniu ludzi i niestety ju? nie idzie ich og?usza?), a potem w IV czy V rozdziale zabija? z kuszy, lub z magii(2xdo?wiadczenie za ka?dego cz?owieka). Wiesz na poziomie trudnym, robi?em to wszystko w I rozdziale i z tego co pami?tam mia?em chyba 20 albo 21 lvl, a niestety nie mia?em jeszcze poj?cia, o strasznym u?atwieniu jakim jest napój z rudy w II rozdziale. Dlatego te? nie chcia?em go nadu?ywa? i zaledwie 3 razy po 40 PN go zrobi?em.

This post has been edited by Smolo: Aug 27 2012, 03:18 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 28 2012, 07:23 AM
Post #33


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



ja prawie nikogo ponad potrzeb? nie bi?em (przynajmniej do sko?czenia w?tku z pradawnymi,teraz si? rozkr?ci?em ;d)-po prostu MT ma pe?no bugów ?e tak kogo? si? zbije to potem nie chce gada? albo co? wi?c wszystko robi?em "jak trzeba" ?eby w miare bezstresowo przej?? t? modyfikacje ;-)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Aug 28 2012, 01:45 PM
Post #34


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



mam teraz 16 lvl, przywódca obozu(pancerz magnata) 140 si?y, 45% 2h, i topór od orka pilnuj?cego teleport (140 wymaganej/ 160 obr). z?bacze/rozpruwacze pokonuj? schematem. bez problemu. podobnie mam z orkami, a nawet elity ?atwiej zabija?, bo maj? krótsz? bro? od mojej przez co liczy si? tylko to jak ja walcz? a nie jak on. problem mam z tymi samymi potworami co na pocz?tku, czyli topielce i jaszczury(maj? 100% obrony), schemat na nich nie dzia? i trzeba u?ywa? bugów, a ?e nie chce gra? na bugach to prawie ?adnego nie zabi?em ^^
nie zu?y?em nawet ani jednego napoju z rudy, a GD i ziemie orków ju? ?wiec? pustkami. teraz b?d? zaczyna? w?tek z pradawnymi.
poziom trudno?ci: normalny
akt: 2


EDIT:
jestem w jaskini gdzie fellan zgin??, doszed?em do stra?nika otch?ani(to ten du?y cieniostwór) i powiem ?e nie da si? go zabi?, nie u?ywaj?c bugów. czyli inaczej. Nie da si? przej?? dodatku MT, nie oszukuj?c. Ale i tak dzi?kuje, mi?o wróci? do GD kiedy jeszcze by?a bariera nad g?ow? smile.gif

This post has been edited by przemko: Aug 28 2012, 05:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 28 2012, 08:46 PM
Post #35


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



Zale?y co rozumiesz przez poj?cie "bug". Je?li spychanie potworów na przeszkody to bug, to wtedy rzeczywi?cie, inaczej si? nie da. A Stra?nika Otch?ani mo?na potraktowa? zwojem Zmniejszenie Potwora.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 28 2012, 08:48 PM
Post #36


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



CYTAT(przemko @ Aug 28 2012, 02:45 PM) *
mam teraz 16 lvl, przywódca obozu(pancerz magnata) 140 si?y, 45% 2h, i topór od orka pilnuj?cego teleport (140 wymaganej/ 160 obr). z?bacze/rozpruwacze pokonuj? schematem. bez problemu. podobnie mam z orkami, a nawet elity ?atwiej zabija?, bo maj? krótsz? bro? od mojej przez co liczy si? tylko to jak ja walcz? a nie jak on. problem mam z tymi samymi potworami co na pocz?tku, czyli topielce i jaszczury(maj? 100% obrony), schemat na nich nie dzia? i trzeba u?ywa? bugów, a ?e nie chce gra? na bugach to prawie ?adnego nie zabi?em ^^
nie zu?y?em nawet ani jednego napoju z rudy, a GD i ziemie orków ju? ?wiec? pustkami. teraz b?d? zaczyna? w?tek z pradawnymi.
poziom trudno?ci: normalny
akt: 2


EDIT:
jestem w jaskini gdzie fellan zgin??, doszed?em do stra?nika otch?ani(to ten du?y cieniostwór) i powiem ?e nie da si? go zabi?, nie u?ywaj?c bugów. czyli inaczej. Nie da si? przej?? dodatku MT, nie oszukuj?c. Ale i tak dzi?kuje, mi?o wróci? do GD kiedy jeszcze by?a bariera nad g?ow? smile.gif

co do topielcow i jaszczurow ja zawsze robilem tak ze wbiegalem w jednego (jak mialem ring daj?cy przyspieszenie) i w plecy bilem ,tylko idealnie od tylca bo inaczej robi? unik[btw cofaj? si? bli?ej nas] i nie dostaj? obra?e?) co do orków bardzo prosta taktyka jak dla mnie-cofasz si? do?? daleko ?eby bi?y z zamachu(w biegu) i page upem si? odsuwasz i bijesz w plecy jak szybko atakujesz to nie zd??y si? odwróci? ;-) a co do stra?nika portalu,te? go bi?em buguj?c tzn raz go przypar?em do ?ciany i naparza?em a drugi raz wybra?em go(tzn pod?wietli?em ctrl) i cofn??em si? troch? od miejsca gdzie on stoi-zaci?? si? te? w ?cianie,a ja go przez ?cian? bi?em-nie widzia?em ale i tak dmg dostawa?-bi?em go t? sam? broni?-powiem Ci ?e przed pradawnymi nie znajdziesz lepszej broni bez kodów-valkir ma fajn?kos? teraz w 5 rozdziale zauwazy?em jak pad? od orka 140 dmg i zamra?a no ale do 5 rozdzia?u jest on nie?miertelny. pó?niej przerzuci?em si? na p?omie? innosa-teraz mam 3 kosy-ostatni cios(220 dmg),p?omie? innosa i miecz od uriziela z fajnymi bajerami(nie b?d? za du?o pisa? ?eby nie psu? Ci zabawy)
Je?li chodzi o napój z rudy to w drugim rozdziale dexter,riordian i jeszcze kto? maj? recept? na niego-wymaga 40k bry?ek rudy i daje 40 pn. nieskonczenie wiele rudy ma kereth(za cavalornem)-problem w tym ?e prawdopodobnie sprzedalem mu za du?o ju? tych ?mieci i mimo ?e mam itemow niepotrzebnych ?e jeszcze ze 4 bym uwarzy?(tam jest b??d bo jest "w?a?nie co? uwa?y?e?"),ale mam takie lagi ?e raz spróbowa?em to 10k brylek rudy przenosi?em do okna handlu ~4 minuty ;-) o dziwo je?li od beziego do okna przenosisz to jest ok,ale jak od keretha to ju? nie.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Aug 28 2012, 09:03 PM
Post #37


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



CYTAT(Made of Hate @ Aug 28 2012, 09:48 PM) *
Je?li chodzi o napój z rudy to w drugim rozdziale dexter,riordian i jeszcze kto? maj? recept? na niego-wymaga 40k bry?ek rudy i daje 40 pn. nieskonczenie wiele rudy ma kereth(za cavalornem)-problem w tym ?e prawdopodobnie sprzedalem mu za du?o ju? tych ?mieci i mimo ?e mam itemow niepotrzebnych ?e jeszcze ze 4 bym uwarzy?(tam jest b??d bo jest "w?a?nie co? uwa?y?e?"),ale mam takie lagi ?e raz spróbowa?em to 10k brylek rudy przenosi?em do okna handlu ~4 minuty ;-) o dziwo je?li od beziego do okna przenosisz to jest ok,ale jak od keretha to ju? nie.


nie chodzi o to ze nie wiem jak zrobi? napój z rudy, tylko nie mam tyle kasy(na razie) a ju? teraz widz? ?e jest to niepotrzebne, bo b?d?c w podziemiach pradawnych pokonuje ka?dego(oprócz smoka).
A z Kerethem mog? Ci pomóc. wejd? z cheatów w keretha (klawisz 'o') i przenie?? wszystko co ma do skrzy?, które s? obok. ja tak robi? i jest wy?mienicie smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 28 2012, 09:17 PM
Post #38


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



CYTAT(przemko @ Aug 28 2012, 09:03 PM) *
nie chodzi o to ze nie wiem jak zrobi? napój z rudy, tylko nie mam tyle kasy(na razie) a ju? teraz widz? ?e jest to niepotrzebne, bo b?d?c w podziemiach pradawnych pokonuje ka?dego(oprócz smoka).
A z Kerethem mog? Ci pomóc. wejd? z cheatów w keretha (klawisz 'o') i przenie?? wszystko co ma do skrzy?, które s? obok. ja tak robi? i jest wy?mienicie smile.gif

ja do teraz nie mam oczyszczonego podziemnego ?wiata-?pieszy?o mi si? g?ówny w?tek uko?czy? i nie chcia?o mi si? wyci?ga? przeciwnika po przeciwniku(warg demoniczny na 3 hity mnie mia?,a to jeden z najs?abszych przeciwników tam)-demonicznemu rozpruwaczowi(jeden jest przy rozpruwaczach i brzytwach) nie by?em w stanie zada? ?adnego dmg(by? odporny-co ciekawe smokowi zadawalem biggrin.gif) tzn wtedy jak poszed?em pierwszy raz. NIeustraszony paladyn innosa ucieka? na widok rozpruwacza xd. jestem przed ?wi?tyni? ?wi?cego wbije i jak b?d? po miecz uriziel wraca? to sobie pójde do podziemnego ?wiata-jeszcze co do topielcow i jaszczurow to jeszcze aligatory maj? podobn? obron?(jak to okreslasz 100 procent) przynajmniej w moim odczuciu. ehh jeszcze ja jestem baran bo nie pomy?la?em o jednej rzeczy-dobrze Ci radz? nied?ugo spotkasz smoka(bo po tym w podziemnym ?wiecie nie zostaj? chyba ?uski)-bij go niezale?nie od tego czy masz jajo czy nie. zgarniasz smocze ?uski i mozesz mie? bardzo szybko najlepsz? zbroj? w grze(chyba ze ulepszona z magicznej rudy jest lepsza-ale nie pami?tam) ;-) ja chcia?em by? dobrotliwy to da?em jajo i znikn??,teraz ?eby miec t? zbroj? musz? czeka? do 6 rozdzia?u(Xardupek zleci mi przeszukanie wie?y) by zabi? smoczka pewnego-roz?o?y?bym go ju? po w?tku z prawdawnymi no ale oczywi?cie zbugowa?o by mi si? zadanie. jesli chodzi o keretha to tak w?a?nie my?la?em ale nie chcia?o mi si? nigdy bo ma naprawd? full tego szrotu ale pewnie teraz to powrzucam.
ps móg?by? napisa? co? o tym Twoim schemacie walki dzi?ki którym wszystkich tak lajtowo bijesz?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 29 2012, 01:42 AM
Post #39


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



przemko mowisze ze neichce na bugach a jedziesz na kodach kereth jest niesmiertelny i nieda sie w zaden sposób pozbawic go jego inwetarza

A ty jak widac sam sie przynajesz do kodów

Sa prostsze sposoby ktore daja nieskoczona rude i nawet nie podlegaja pod buga zbytnio


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 29 2012, 08:18 AM
Post #40


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



wi?c podziel si? tymi sposobami-wiem jest gra z yrpenem ale tam max 1k tylko sie wygrywa.s? jeszcze zak?ady na arenie ale od kiedy zablokowano obstawianie wi?cej ni? 250 bry?ek,to wygrywa si? tam psie pieni?dze i nie warto.
a przemko napisa? ?e wszed? w jego posta? od?o?y? jego itemki do skrzyni po prostu ?eby mo?na by?o bez lagów handlowa?-sam te? tak chyba zrobi?-bo nie uwa?am ?eby to by by?o jakie? oszustwo(oczywiscie o ile tych itemkow sie nie bedzie dotyka?) drugi sposób podalem ja-z postaciami którym czasami podwaja si? ilo?? rudy(gdy cie pobij? i ograbi?).


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 17:53