IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Gothic Mroczne Tajemnice - Tabela Do?wiadczenia
Polson
post Jul 19 2011, 09:04 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 19-July 11
Member No.: 4,800
Nr GG: 5978854



Witam, chcia?bym si? dowiedzie? jak mo?na zmieni? tabele do?wiadczenia. W Gothic MT w wersji 2.02 bardzo ci??ko zdoby? sensowny lvl. ?eby rozgrywka by?a wygodna musia?em nie?le kombinowa?, ma?o tego do 20 lvla inwestowa?em tylko w si?? i walk? broni? dwur?czn?.

Wed?ug starej tabeli do?wiadczenia aktualnie powinienem mie? oko?o 30-32lvl, a mam 20. (To zapis w którym pakowa?em tylko w si?? i walk? broni? dwur?czn?.)

Obecn? tabele chce zamieni? na t? z podstawowych wersji Gothica. Mam nadziej?, ?e kto? potrafi to zrobi?, bo gram dla przyjemno?ci w Gothica. Nie interesuje mnie poziom trudno?ci, a kody to najwi?ksze g?upstwo...


A teraz ju? nie na temat. Czy wy te? macie problem z walk? zaraz po rozmowie? Kiedy rozmawiam ju? z NPC i wiem, ?e za chwile b?d? z nim walczy? to ju? mi si? gotuje krew... dlaczego? Zanim przejm? kontrol? nad Bezimiennym dostaje ju? 2-3 ciosy. Cz?sto jest ju? wtedy po walce.

Dzi?ki temu, ?e "lvlowanie" i walka po rozmowie jest utrudniona dostanie si? do pradawnych jest nie mo?liwe...

Jest jeszcze ca?a masa innych b??dów, ale o tym mo?e jak zobacz? ?e jest zainteresowanie tym tematem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 10:13