IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Która cze?? sagi jest najlepsza waszym zdaniem?
gornsnk
post Jan 18 2009, 08:55 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 16
Joined: 10-January 09
From: Sanok
Member No.: 129



Witam, za?o?y?em ten temat, aby porozmawia? o sadze gothic. Która cz??? gothica jest waszym zdaniem najlepsza?

Moim skromnym zdaniem najlepsza cz??? to gothic I, fabu?a w ka?dej cz??ci jest wy?mienita (dla mnie) lecz jednyka ma w sobie to co?, jest to chyba ten klimat. Kolonia Górnicza to wy?mienity pomys? w tej oto grze, postacie w sam raz dobrane do klimatu, ale MT daje nam mo?liwo?? poczucia Koloni Górniczej naprawde tongue.gif Wracaj?c do tematu bez dodatkowej jedynki, obozy w grze s? tak?e ?wietnie dobrane.

Obóz Sekty - jest to dobry pomys? wklejenia do Koloni Karnej "?wirów" zawsze w jakim? wiezieniu jest paru ?wirów hehe rolleyes.gif spoko misje, nauczyciele, oraz miejsca gdzie jest najlepsze zio?o tongue.gif

Stary Obóz - najwi?kszy obóz a zarazem chyba najlepszy je?li chodzi o moj? gre, lecz gdy gra?em w gothica wybieraj?c stary obóz to denerwowa?o mnie to, ?e wywalano ci? w po?owie gry z obozu:/ teraz wróce do MT tu daje nam wla?nie mo?liwo?? bycia po?rednio cz?onkiem starego obozu do ko?ca gry wink.gif tak?e bycie magiem jest tu dobre jak kto? lubi gra? magiem bo mozna nauke kontynuowa? w Nowym Obozie, pozniej u Xardasa.

Nowy Obóz - dobrze dobrana miejscówa w tej grze, oraz najwi?ksza ilo?? przyjació? z ca?ej kolonii, która pojawi si? w dalszych cz??ciach:P chocia? to nie jest mój najlepszy obóz to wyl?dowa? na drugim miejscu, ?wietna mo?liwo?? rozwoju w tym obozie, umiejscowiony jedyny nauczyciel od akrobatyki i wiele innycg zalet.

Nie b?d? si? ju? rozpisywa? wi?c teraz czekam na wasze odpowiedzi:) Pozdrawiam

Prosz? adminów o usuni?cie tematu w cz?sci English Forum pomy?ka moja wina
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 18 2009, 08:55 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
kojo92
post Jan 22 2009, 03:59 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 17-January 09
Member No.: 168



Ja te? uwa?am ?e cze??. Ma swój przybrudzony klimat i to mi si? podoba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gornsnk
post Jan 23 2009, 09:17 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 16
Joined: 10-January 09
From: Sanok
Member No.: 129



Tak dok?adnie chodzi?o mi o Obóz Stra?ników Kopalnianych. A je?li chodzi o wszystkie cz??ci to masz racje, ?e s? ?wietne ale i tak pozostaje przy moim pierwszym po?cie happy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arantir
post Jan 24 2009, 09:00 PM
Post #4


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 84
Joined: 5-January 09
From: zielona góra
Member No.: 88
Nr GG: 13157071



hmmm pomy?lmy ....

Gothic I - Klimat
Gothic II - wiele zada? oraz nowo?ci
Gothic III - ogrom bugów tongue.gif ( chocia? ten nowy patch co wyjdzie mo?e bardzo wiele zmieni? )

Podsumuj?c : Gothic I mimo swojego wspania?ego klimatu przegrywa z Gothic II . W drug? cz??? po prostu gra?o mi si? lepiej . Poprawiona Grafika , wiele nowo?ci , oraz klimat ( co prawda nie taki jak w GI ale zawsze) . Te rzeczy powoduj? ?e GII jest wed?ug mnie najlepsza gr? z serii .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 19 2009, 03:58 PM
Post #5


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



G1 i tak jest najlepsze rolleyes.gif Ten klimat jest po prostu cudowny, gdy pierwszy raz gra?em, to czu?em si? jak w jakim? ciemnym, niebezpiecznym i z?owieszczym miejscu. Szkoda tylko, ?e G1 jest taki ma?y i krótki x/


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lem91
post Feb 21 2009, 02:09 PM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 21-February 09
From: Gda?sk
Member No.: 370



Ja zawsze mówi?em i pisa?em, ?e dla mnie wszystkie gothici s? tak samo dobre. To nie wina Piranha ?e ss?ce JooWooD ich pogania?o i nie mogli zrobi? cude?ka. Nie mozna porównywa? jedynki, dwójki i trójki. Wyobra?cie sobie co to by by?o gdyby wszystkie cz??ci by?y podobne - czy to by by?o ciekawe - NIE!
Ka?da cz??? ma w sobie jakie? pi?kno. Pisze si?, ?e 1ka mia?a taki klimat, takie to i to. A 2ka te? to mia?a tylko, ?e inaczej to wygl?da?o. Zag??biaj?c si? w ka?d? z cz??ci widz? co? czego nie by?o w poprzedniej i za to j? ceni?, bo w kolejnej mo?e tego nie by?, a polubi? w tej nast?pnej co? innego. Wyj?tkiem jest ZB, którego nie da si? lubi?, bo ju? gówno w kiblu wygl?da lepiej... happy.gif


--------------------



.:::Skasuj? Gnojka!:::.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezio001
post Feb 24 2009, 06:48 PM
Post #7


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 118
Joined: 6-February 09
From: Miasto Khorinis
Member No.: 285



Moim zdaniem Gothic II NK jest najlepsza z ca?ej sagi. Wi?ksza ilo?? "g?ównych questów" sprawia, ?e ci?gle mamy przed sob? wielkie wyzwani, które mog? zmieni? "Gothicowy ?wiat".
Co si? tyczy or??a i pancerzy:mamy ca?kiem fajne pancerze, lecz niektóre (z tych fajniejszych) nie s? dost?pne bez kodów (?al) angry.gif, mamy te? rozbudowany system tworzenia broni (w?asnych),a poza tym s? to dosy? mocne miecze.
Tak wi?c uwa?am, ?e cho? jest tam kilka bugów to najlepsza cz??? sagi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Mar 28 2009, 05:32 PM
Post #8


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



GOTHIC II NOC KRUKA króluje zdecydowanie, w trójk? nie gra?em, bo mam za s?ab? maszyn?, ale s?ysza?em, ?e klimat nie dorównuje poprzednim cz??ciom... NK RuleZ, ?miem nawet twierdzi?, ?e najlepsza gra w jak? gra?em w ?yciu, bo kocham RPGi, ale pewnie najlepsza, dlatego ?e Wied?min te? mi nie odpali tongue.gif ... Pzdr

A mój ranking wygl?da tak:
1. Gothic II NK
2. Gothic I MT
3. Gothic I
4. Gothic II
5. Pozosta?e, w które nie gra?em tongue.gif

This post has been edited by Smolo: May 9 2010, 01:58 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MWL
post Apr 1 2009, 10:01 AM
Post #9


Mroczny Programista
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 29-December 08
From: Koszalin
Member No.: 3



Gothic I to moim zdaniem najlepsza cz???. Czemu? w gothic I czujesz ten klimat, wystarczy ?e pierwszy raz odpalisz gr?. Pos?uchasz Diega, ju? wiesz ?e w obozie znajdziesz przyjació?, idziesz dalej, widzisz jak Diego zabija ?cierwojady idziesz za nim i w ko?cu widzisz, pi?kny, kamienny obóz z czerwonym dachem, zajebi?cie wygl?daj?cym, my?lisz, jest zajebi?cie. Jednak okazuje si? ?e to nie tylko to, starczy ?e wejdziesz do ?rodka, po?uchasz muzyki i a? chce si? ?y?. Gothic to najlepsza gra na ?wiecie i nie ma chuja, to znaczy jest, pierdolony jowood, i zjeby które kupuj? oryginalny dodatek go gothica III dajac zarobi? skurwial? przez których gothic 3 nie zosta? napisany jak powninen. Ahh, z opini napisa?em notk? sentymentaln?... Nie dziwcie si? smile.gif


--------------------

http://creaweb.pl - bo internet to pot?ga
http://lenkowski.creaweb.pl - bo blog to dobra rzecz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dekster XVII
post Apr 2 2009, 06:01 PM
Post #10


Cie?
**

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 50
Joined: 1-January 09
From: Podlasie
Member No.: 29



Gothic - klimat
Gothic II - nowe mo?liwo?ci, równie? klimat
Gothic III - pi?kna muzyka

Ogólnie najbardziej lubi? Gothic II z rozszerzeniem Noc Kruka. Moim zdaniem sequel ma po prostu lepszy klimat, ni? poprzednik. Szczególnie objawia si? to w Jharkendarze, lecz Khorinis te? ma ciekawe miejsca. Uroku dodaj? jeszcze krajobrazy, które naprawd? ?adnie wygl?daj? na maksymalnych detalach, a dodanie ró?nych efektów z karty graficznej (takich jak filtrowanie tekstur, czy anti-aliasing) sprawia, ?e gra - mimo kwadratowych modeli - wygl?da bardzo dobrze. Dodatkowo Gothic 2 bardziej mnie wci?gn??o. Sam nie wiem czemu - fabu?a w pierwszej cz??ci niby by?a mroczniejsza i oryginalniejsza, ale po prostu sequel ma to co?.

Na G3 zesrali si? po ca?ej linii. Nowe patche bardzo poprawiaj? p?ynno?? gry, ale historia, któr? przedstawia nam gra jest nudna, wsz?dzie te same misje. Dodatkowo bohater macha broni?, jak cepem. Ogólnie zesrali si? i prosz? mi tu nie gada?, ?e to wina zueeeego JoWood. Ta firma wyda?a wi?cej gier, ni? PB, które wyda?o tylko Gothica. Wi?cej DOBRYCH gier. Po prostu panowie z Piranha Bytes chcieli po??czy? gr? dla nowych graczy (?adna grafika, du?o bajerów, denna fabu?a) oraz dla starych wyjadaczy (dobry klimat, ciekawa historia), a wysz?o to, co widzimy. Jedyne, co zas?uguje na uwag?, to jest muzyka. Moim zdaniem jest naprawd? pi?kna.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
xenonisbad
post Apr 3 2009, 12:17 PM
Post #11


Cie?
**

Group: Members
Posts: 32
Joined: 7-February 09
Member No.: 289



Ja graj?c w gothic 3 mia?em wra?enie, ?e ma ona muzyk? bardzo podobn? do 2... A mi si? akurat machanie mieczem podoba, mo?e zmienili system walki, ale d?ganie kogo? mieczem wygl?da lepiej, ni? to w 1 i 2 gdzie macha?em machinalnie mieczem i tylko tyle.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
McSloniu
post Apr 12 2009, 03:04 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 12-April 09
Member No.: 793



Mi najbardziej podoba si? Gothic 3. Ogromny ?wiat i wspania?a muzyka, a tak?e nie przeci?tna grafika s? atutami dzi?ki którym twierdze, ?e jest najlepsz? cz??ci? sagi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Apr 12 2009, 05:06 PM
Post #13


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Kolejny, który przedk?ada grafik? nad fabu??.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piro
post Apr 20 2009, 12:06 PM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 20-April 09
Member No.: 863



Dla mnie ca?a Saga jest ?wietna , ale je?li mam ju? wyró?ni? to stawiam na Gothic I
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dekster XVII
post Apr 20 2009, 01:18 PM
Post #15


Cie?
**

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 50
Joined: 1-January 09
From: Podlasie
Member No.: 29



Bruce - nowe pokolenie graczy po prostu i nie bior? pod uwag? wieku. S? ludzie, którzy znaj? si? na grach i ?migaj? w klasyki mimo ich grafiki, a s? bardzo m?odzi, lecz s? równie? tacy, którzy uwa?aj?, ?e gra z dupn? grafik? jest gówniana. Mam w klasie kolesia, który nie gra w stare gry, bo maj? s?ab? grafik?. Na s?owa "ale jaka tam fabu?a zajebista i klimat" mówi "no i co z tego, jak grafika do dupy?".


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZiZi
post Apr 21 2009, 11:25 PM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 11
Joined: 19-April 09
From: From the galaxy far, far away...
Member No.: 860



S?uchajcie tu nie ma co krytykowa? kogo? za to, ?e ceni gr? np. za grafik? bo to od gustu zale?y co si? lubi, a jak wiadomo o gustach si? nie dyskutuje, wi?c krytyka takiej osoby jest raczej nie na miejscu.

Co do tego jaka cz??? sagi jest najlepsza? Tu odniós?bym si? do kilku aspektów. Pierwszy Gothic przewodzi pod wzgl?dem fabu?y, jest mroczny itd. Drugi Gothic wraz z dodatkiem przewodzi pod wzgl?dem zarówno fabu?y jak i ciekawych nowo?ci jak smoki czy paladyni (ah to marzenie by? rycerzem walcz?cym ze smokami tongue.gif ). Za to Gothic 3 bez w?tpienia prowadzi pod wzgl?dem grafiki, mnogo?ci innowacji, wielko?ci ?wiata, ale i fabu?a jest ciekawa. A o Zmierzchu Bogów si? nie wypowiem bo nie warto wink.gif
Gdybym mia? wybra? jedn? jedyn? cz??? spo?ród sagi, która wed?ug mnie jest liderem to wybra?bym drug? cz??? wraz z NK, gdy? fabu?a nie jest wcale gorsza od pierwszej cz??ci, a i ?wiat jest wi?kszy, wi?cej misji co rozbudowuje jeszcze bardziej dodatek.
Nie ukrywam ?e grafika w grach pokroju Gothica jest bardzo wa?na gdy? pozwala jeszcze bardziej wczu? si? w klimat, fabu?? itd. dlatego nie krytykujmy tych którzy ceni? grafik? wink.gif


--------------------

If you only knew the power of the Dark Side...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dekster XVII
post Apr 22 2009, 10:09 AM
Post #17


Cie?
**

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 50
Joined: 1-January 09
From: Podlasie
Member No.: 29



Nie, to raczej nie kwestia gustu biggrin.gif.

CYTAT
prowadzi pod wzgl?dem grafiki

Tylko w serii Gothic niestety...

CYTAT
mnogo?ci innowacji

mhm... Na przyk?ad latanie na b??dach.

CYTAT
wielko?ci ?wiata

No, tu si? zgodz?. ?wiat fajny.

CYTAT
ale i fabu?a jest ciekawa

?!

Zapomnia?e? doda?, ?e prowadzi w ilo?ci b??dów i jest na topie pod wzgl?dem olewania gry przez producentów, którzy nawet w?asnych ?atek nie potrafi? wyda? i musi si? tym zajmowa? community, które odwala lepsz? robot?, ni? PB...


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
gta121
post Apr 22 2009, 11:52 AM
Post #18


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 11
Joined: 22-April 09
From: Polska
Member No.: 888



Moim zdaniem najlepsze cz??ci to Gothic 1 i 2 + Noc Kruka dlaczego? Poniewa? maj? swoj? fabu?? i klimat co cenie najbardziej w tych grach smile.gif Polecam osobi?cie wszystkim te cz??ci, a co do gothica 3 to klimat jest ale taki niezbyt jak dla mnie bo jest bardziej kolorowo xD Tak to w gothic 1 i 2 jest ciemniej taka jakby epoka baroku xD Pozdrawiam wszystkich smile.gif


--------------------

:) Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich Modów,Userów i Adminów Tej Strony :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macq
post May 20 2009, 01:46 PM
Post #19


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 18-May 09
Member No.: 1,071
Nr GG: 9840310



Moim skromnym zdaniem najlepsz? cz??ci? Sagi Gothic jest Gothic, poniewa? ma ?wietny klimat, polski dubbing jest dobry, grafika niez?a, muzyka jeszcze lepsza, ale przede wszystkim MROCZNE TAJEMNICE!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gornsnk
post Jun 1 2009, 05:29 PM
Post #20


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 16
Joined: 10-January 09
From: Sanok
Member No.: 129



Poczekaj jeszcze na dubbing do Mrocznych Tajemnic happy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 20:57