IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dziwne miejsce w pobli?u wie?y Xardasa
Insipiens
post Aug 14 2012, 10:26 AM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



Witam.

Jak w temacie - stoj?c przed wej?ciem do wie?y Xardasa, na lewo odchodzi ?cie?ka. Id?c ni? zobaczymy w oddali na niedost?pnej skarpie Trolla. ?eby unikn?? nieporozumie? - nie chodzi mi o miejsce, gdzie jest Troll i ogniste jaszczury. Czy jest jaki? sposób, aby dosta? si? na t? skarp?? Próbowa?em si? przebi? przez góry, jednak nic nie wskóra?em. Ciekawi mnie co tam jest i dlaczego zosta? tam umieszczony stworek.

Tak z innej beczki - czy pami?tnik starego alchemika znaleziony przy wie?y Xardasa ma jakie? znaczenie, czy jest czysto informacyjn? rzecz??

Pozdro.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Aug 14 2012, 10:26 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mistrzu
post Aug 14 2012, 11:35 AM
Post #2


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 105
Joined: 29-April 11
Member No.: 4,614



co do ksi??ki to chyba (mog? si? myli?) ma zwi?zek z pewnym konkursem który si? zako?czy?, co do tego miejsca raczej nie da si? wej?? bez kodów poza tym poza broni? nie znajdziesz tam nic ciekawego


--------------------

OSTRY KOSIARZ URIZIELA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Aug 17 2012, 03:21 AM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



By?em na tej skarpie, ale ju? nie pami?tam jak tam wskoczy?em(chyba z ze szczytu wie?y), a nie chce mi si? uruchamia? gry, ?eby to sprawdza?. Ja wlaz?em do pomieszczenia za ?ni?cym jako pierwszy i to bez ?adnych kodów.... Ja czyta?em wszystkie ksi??ki w grze, bo by?y naprawd? ciekawie napisane. Wogóle fabu?a, piosenki, dialogi i w?a?nie takie smaczki jak ksi??ki/kartki to Majstersztyk twórców MT.

This post has been edited by Smolo: Aug 17 2012, 03:24 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 17 2012, 09:06 PM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



CYTAT(Smolo @ Aug 17 2012, 05:21 AM) *
By?em na tej skarpie, ale ju? nie pami?tam jak tam wskoczy?em(chyba z ze szczytu wie?y), a nie chce mi si? uruchamia? gry, ?eby to sprawdza?. Ja wlaz?em do pomieszczenia za ?ni?cym jako pierwszy i to bez ?adnych kodów.... Ja czyta?em wszystkie ksi??ki w grze, bo by?y naprawd? ciekawie napisane. Wogóle fabu?a, piosenki, dialogi i w?a?nie takie smaczki jak ksi??ki/kartki to Majstersztyk twórców MT.

Oj tak, pod tym wzgl?dem Poziomki si? postarali. Klimacik ?wietny. Mnie si? spodoba?y kartki z "Przes?aniem Pana Cogito". Szkoda, ?e nie pami?tasz co jest na tej skarpie.

A tak z innej beczki - skoro piszesz, ?e widzia?e? wszystko - znalaz?e? (pewnie tak) tak? kos? o nazwie Karmazynowy ?wit? By?em bardzo zaskoczony jak trafi?em na co? takiego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Aug 19 2012, 08:12 PM
Post #5


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



No pami?tam, ?e by?a taka nazwa broni. Ja zbiera?em wszystko co tylko mo?liwe, tak?e pod koniec gry broni mia?em tyle, ?e bardzo d?ugo trwa?o zanim zszed?em na sam dó? tabelki z broni?. Taki ju? mam, ?e lubie chomikowa? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 13:50