IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Wyj?cie od pradawnych. Przycisk nie dzia?a., Szuka?em rozwi?zania we wszystkich mo?liwych miejscach.
tommygun15
post Sep 4 2012, 10:15 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 26
Joined: 4-September 12
Member No.: 5,903



Witam. Zdecydowa?em si? napisa? bo nie mog? gra? dalej. Wybra?em drog? Innosa i mistrza Sher Gara. Dostaj? zadanie wygrania kryszta?u zwyci?zców, po czym id? do Kena. Ken daje mi zadanie zdobycia dowodów. Id? do sali gdzie na pocz?tku spotyka?o si? smoka. S? dwa prze??czniki do otwarcia kraty. Jeden jest tylko martw? tekstur?, z któr? nic nie sa si? zrobi?, a po przekr?ceniu tego drugiego, spadaj? na mnie kolce, które nie czyni? mi ?adnej szkody. Krata nie otwiera si?. próbowa?em przedosta? si? przez ni? za pomoc? czaru przemiany w chrz?szcza, ale nawet chrz?szcz nie daje rady przej?c. Gdzie jest ten stra?nik portalu? Za krat?? Prosz? o pomoc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Sep 4 2012, 10:15 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
tommygun15
post Sep 8 2012, 11:03 AM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 26
Joined: 4-September 12
Member No.: 5,903



Ma kto? jaki? pomys?? Czy to b??d moda, czy mo?e czego? po prostu nie zrobi?em? Mo?e co? trzeba wyrzuci? z ekwipunku? Mam przy sobie kryszta? zwyci?zców. Czy mo?e to by? powodem niewypuszczenia mnie od pradawnych?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemko
post Sep 8 2012, 04:19 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 25-August 12
Member No.: 5,830



Po co Ci kryszta? zwyci?sców ?
Jak oddasz go sheer to dostaniesz drugi podobny kryszta?. który te? Ci da si??.
A cod o b??du to faktycznie dziwne, bo jeden z prze??czników powinien otworzy? bram?.
Nie spotka?em si? jeszcze z Twoim, wszystko dobrze robisz. najwy?ej u?yj "k" aby móc gra? dalej,
ja na przyk?ad mam taki b??d ?e nie mog? walczy? na arenie(tam gdzie psycho, bulf) bo jak zaczynam walk? na arenie to mnie wszyscy na raz naparzaj? ^^

EDIT:
Przypomnia?o mi si? co?.
Ken'Udz dawa? kryszta? który "niby" pozwala? opu?ci? ?wi?tynie.

This post has been edited by przemko: Sep 8 2012, 04:39 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Sep 8 2012, 06:54 PM
Post #4


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Chcia?bym pomóc, ale szczerze ju? nie pami?tam, bo to by?o dawno. Co? tam mi ?wita w g?owie, ?e by? prze??cznik, po czym otwiera?a si? krata, a tam by? jaki? kole? do pokonania na mostku w drodze do ?wiec?cego teleportu na zewn?trz.

Wi?cej grzechów ju? nie pami?tam tongue.gif
Osobi?cie mia?em bardzo ma?o bugów/prawie wogóle, nie wiem od czego to zale?y czy od wersji ?ci?gni?tej gry czy stosowania kodów przez innych....

This post has been edited by Smolo: Sep 8 2012, 06:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tommygun15
post Sep 8 2012, 08:24 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 26
Joined: 4-September 12
Member No.: 5,903



Kryszta? Zwyci?zców mam jeszcze przy sobie, tylko po to by sprawdzi? dzia?anie tego przycisku który otwiera krat?. My?la?em, ?e to dlatego, ?e zbyt wcze?nie daj? go Sherowi, krata si? nie otwiera. Wczyta?em wi?c zapis kiedy mia?em jeszcze ten kryszta? i na razie nie oddaj? go nikomu, ale to nic nie zmienia. Krata i tak si? nie otwiera.

Gra to orgina? z Komputer ?wiat GRY Extra. Wersja moda 2.02 z portalu Poziomkaz.

Kody u?ywane kilka razy, aby o?ywi?, albo przywo?a? jak?? posta?. (Zabi? si? Tallin kiedy atakowa?em Gobliny. Spad? z wysoko?ci. O?ywi?em go. Musia?em przywo?a? Quentina, aby wykona? zadanie dla przemytników).

przemko, co daje "k"? Czy?by pozwala przeskoczy? kilka kroków naprzód? Co? mi si? przypomina, ?e by? taki trick w podstawce.

Dzi?ki za odpowiedzi Kawalerowie Mieczowi biggrin.gif !

Ok. Skorzysta?em z "k". Mo?na zamkn?? temat smile.gif.

This post has been edited by tommygun15: Sep 9 2012, 07:33 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 16:48