IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> SAVE, Si? skasowa?y
bhaal
post May 29 2010, 10:18 AM
Post #1


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 185
Joined: 26-June 09
From: opole
Member No.: 1,493
Nr GG: 8327683



Mam problem. Zawsze zapisuje gr? w 3 slotach tak na wszelki wypadek. Czasem si? zdarza?o, ?e jaki? si? skasowa? tzn. nie by?o nazwy zapisu i zamiast pokazanego miejsca zapisu by? bia?y ekran, ale reszta sav'ów by?a ok. Ale tym razem nie do??, ?e 3 save si? skasowa? to reszta nie chce si? wczyta? (zatrzymuje si? w po?owie)
Moje pytanie czy da si? przywróci? takie utracone save? Je?li nie to prosi?bym o save min. 2 rozdzia? gildia dowolna pradawni te? na dowolnym etapie obóz ?owców te? i najlepiej jakby byli uko?czeni stra?nicy kopalni (ale nie musz?)
PS save musi by? na najnowszym patchu.

This post has been edited by bhaal: May 29 2010, 11:00 AM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 29 2010, 10:18 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
bhaal
post Jun 1 2010, 01:37 PM
Post #2


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 185
Joined: 26-June 09
From: opole
Member No.: 1,493
Nr GG: 8327683



BRRR. Ile mo?na czeka?? Ma kto? jak?? porad? albo save????


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Jun 1 2010, 01:54 PM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Ja zawsze zapisuj? na wszystkich 15 slotach i na kilku zawsze sejwy przed jakimi? wa?nymi dla fabu?y decyzjami. A ponadto co kilka dni wchodz? do folderu z gr? i kopiuje wszystkie sejwy tak na wszelki wypadek do innego folderu - to jest moja rada.
A bia?y ekran mia?em tylko raz jak musia?em resetowa? kompa i by? on na 2 sejwach, na których na przemian zapisywa?em w krótkim odst?pie czasu. Tak wi?c polecam jak grasz, ?eby chocia? jeden save nie by? ruszany wogóle podczas gry, potem jak ju? wyjdziesz z gry i znowu w??czysz to jaki? inny save sobie zostaw w spokoju, itd., itp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bhaal
post Jun 1 2010, 02:24 PM
Post #4


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 185
Joined: 26-June 09
From: opole
Member No.: 1,493
Nr GG: 8327683



Ok rozumiem dzi?ki. Z tym kopiowaniem save'ów te? pomy?la?em, ale ?eby zapisywa? na wszystkich slotach nie... Ok, a ma kto? save tak jak napisa?em na pocz?tku min. 2 rozdzia? gildia dowolna pradawni te? na dowolnym etapie obóz ?owców te? i najlepiej jakby byli uko?czeni stra?nicy kopalni (ale nie musz?) i grane od pocz?tku na najnowszym patchu. Jak ju? nikt nie b?dzie mia? takiego save jak chce niech napisze do mnie gdzie jest to mo?e te? b?dzie dobrze
PS Smolo a da si? przywróci? jako? save?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Jun 1 2010, 03:19 PM
Post #5


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Ja mam 1 rozdzia? ale styka i?? do lesera smile.gif i masz 2, spora liczba q wykonana i taki bonusik spora ilo?? rudy zdobyta przez keretha - która styka do ko?ca gry

ver 2.0.2 poziom trudny ;P


aha nie baw si? w oszcz?dno?ci w grach typu gothic nawet nale?y save robi? na all slotach ró?nica 3 czy 15 save robi ci ró?nic? ? te kilka mb cie zbawi 5 wte czy wefte ale ró?nica


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bhaal
post Jun 3 2010, 02:04 PM
Post #6


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 185
Joined: 26-June 09
From: opole
Member No.: 1,493
Nr GG: 8327683



No dobra wiem ju? co robi? itd. Teraz tylko prosi?bym kogo? o save jak kto? jest dalej ni? Tizgar niech tu napisze. A jak nie to Tizgar prosi?bym o przes?anie go na pv.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Jun 19 2010, 06:54 PM
Post #7


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Mia?bym pro?b? o save przed walk? z Cor Calomem i jego uczniami i ?ni?cym, bo nie mog? co? wej?? na t? g?ówn? sal? ze ?ni?cym, bo zacina mi si? gra jak tam wchodz? :/ A ostatni mój save przed wej?ciem to by? 100 lat temu... Mo?e to wina gry i musz? wszystko jeszcze raz przeinstalowa?, ale musz? to sprawdzi? bo mo?e mam tylko co? zr?bane sejwy.
Jak dacie jakie? linki to napiszcie te? jaki poziom trudno?ci i jaki patch na tym sejwie potrzebny jest...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 16:21