IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zbroja Feallana, Chyba bug.
Jesik
post Feb 14 2013, 12:18 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 10-February 13
Member No.: 6,706
Nr GG: 19583143



Witam.

Zdoby?em Zbroj? Feallana b?d?c w 2 rozdziale, maj?c 12lvl i zbroje cienia na sobie! Nie pos?u?y?em si? w grze ?adnymi cheatami oraz gram na poziomie "normalnym". Ten stra?nik bramy z wielkim mieczem schodzi na jeden strza? ze zwoju z zakl?ciem uderzenie wiatru. Po uderzeniu zalicza glebe i ju? nie wstaje. Nast?pnie po pobiciu zombiee, omin??em sobie przy pomocy napoju sprintu te dwa szkielety i sie teleportowa?em. Reszte jakiskini mo?na ?atwo przej?? toruj?c sobie drog? mieczem zabranym stra?nikowi. Po zdobyciu zbroi dalej ju? nie daj? rady i??, poniewa? cieniostwór jest dla mnie za silny. Wróci?em wi?c z jaskini i teleportowa?em si? na g?ówny obszar. W zbroi tej jestem nie do zabicia. Z?bacze, które by?y jeszcze neidawno dla mnie nie do pokonania teraz prawie wcale nie zadaj? mi obra?e?. Gra przesta?a by? dla mnie wymagaj?ca.

Czy to bug niezauwa?ony przez twórców, czy to mo?e po prostu Ja jestem taki zajebisty? dry.gif

EDIT:
Móg?by kto? mi odpisa??

This post has been edited by Jesik: Feb 16 2013, 03:06 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Feb 14 2013, 12:18 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Wojtass
post Feb 16 2013, 10:09 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 25-January 12
Member No.: 5,141



Z tego co zauwa?y?em to faktycznie na samym pocz?tku jest umiarkowany poziom trudno?ci, ale gdy ju? dojdziemy do pewnego poziomu, zdob?dziemy dobr? zbroje, or??, czary, umiej?tno?ci to gra nagle staje sie do?? ?atwa. Nie wydaje mi sie, ?e jest to traktowane jako bug. Gra zosta?a ju? tak stworzona. A je?li chodzi o tego cieniostwora to po prostu podexpij jeszcze troche w koloni, porób questy lub zawsze mo?esz spróbowa? przebiec obok niego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Feb 18 2013, 07:14 PM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Motyw z uderzeniem wiatru, lub Baseballem by?y ju? omawiane wiele razy... Je?li jest tak ?atwo na normalu to radz? próbowa? na trudnym, ja w?a?nie gra?em na tym poziomie. Jest naprawd? ci??ko, z tym ?e ja nie wykorzystywa?em ?adnych kodów, ani bugów, bo dla mnie korzystanie z bugów jest jak u?ywanie Cheatów...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 19:24