IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> MT 2.02. Poziom trudny = Tylko dla cheaterów., Plus par? kwasów natury ogólnej.
noniewiem
post Mar 13 2013, 06:35 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 28-February 13
Member No.: 6,793



Nie rozumiem zupe?nie, dlaczego PoziomkaZ umie?cili w grze poziom trudno?ci, którego nie raczyli nawet sprawdzi? ogólnymi betatestami, ca?kowitym walkthroughem.
Próbowa?em z ca?ych si? uko?czy? MT na trudnym poziomie BEZ jakichkolwiek kodów. Prze?y?em beznadziejny leveling potworów, gdzie ?cierwojad móg? mi naskoczy?, mia?em go na dwa strza?y, a nast?pny w kolejce krwiopijca za?atwia? mnie dwoma strza?ami, a ja musia?em go rozwali? dwudziestoma. Prze?y?em bezsensowne eksponowanie skryptami podczas rozmów, które umieszcza?y mnie 5cm przed przeciwnikiem, który chce mnie zar?ba? po sko?czonym dialogu (Halldor i Melkor si? k?ania). Prze?y?em fakt, ?e w uczciwej (heh) walce pokona?em Melkora na jego ustawce, ale rzucali si? na mnie nadgorliwi stra?nicy obozu przed kopalni?. Dos?ownie ola?em fakt, ?e Skrzypka mo?na wrzuci? do jednego worka z Wrzodem, bowiem orkowe psy za?atwia?y go?cia jednym hapsem.
Barier? nie do przeskoczenia okazali si? Orkowie. 190 si?y, Pi??? Trolla, lej? Wojownika ile wlezie, nawet nie zjad? jemu ?wiartki ?ycia, a ten rozwala mnie jednym strza?em. Cho?bym chcia? przypakowa? posta? to po prostu nie da si?! Poza terenem orków najwi?cej si?y u nauczyciela do wyuczenia to 180. W trzecim rozdziale najlepsza giwera to wspomniana Pi??? Trolla, aby zdoby? co? lepszego musz? si? zap?dzi? na tereny orków. A ?eby popchn?? fabu?? dalej to musz? doj?? na cmentarzysko, gdzie po drodze zatrzymaj? mnie brzytwiaki, którym nie jestem w stanie zrobi? NIC.
Z ciekawo?ci skorzysta?em z kodów i zarzuci?em na siebie AncientArmor. Podchodz? do orka wojownika, prowokuj?. Wytrzyma?em... dwa strza?y. ?a?. Post?p jak ____. To ja si? teraz grzecznie zapytam: jaki jest sens stosowania w grze zbroi, skoro i tak ostatecznie musz? gra? na god mode? Równie dobrze mo?na by wywali? te zbroje skoro i tak wszystko rozbija si? o HP.

Jak mam rozwin?? posta?, skoro nie mog? przypakowa? si?y, dost?p do lepszej broni zablokowa?y potwory, podobnie zreszt? jak fabu??? Dlaczego w grze zbroje mo?na równie dobrze wrzuci? do skrzyni bo i tak o wszystkim decyduje HP? Dlaczego my?liwy nie skupuje wszystkich naszych trofeów, tylko wyskakuje z jakimi? "kontraktami"? Zamiast za?atwi? spraw? jednym klikni?ciem gracz siedzi godzin?, ?eby w miar? wszystko, co wylootowa?, sprzeda? po najlepszej cenie w koloni. Dlaczego ustawiacie gracza podczas dialogów 5cm przed nosem NPCów, które chc? nas zabi?? Dlaczego nie mog? gra? w MT na trudnym bez znajomo?ci informacji, trików, mo?liwo?ci, których nawet nie umie?cili?cie w solucji? I w ko?cu, dlaczego nie mog? zaimportowa? save'ów z poziomu trudnego na normalny, bez konsekwencji w postaci dmg'u? Dlaczego nie umie?cili?cie informacj? o tym, ?e "Tryb trudny jest zarezerwowany tylko dla cheaterów"?

Po prostu zmarnowa?em niepotrzebnie czas na co?, co w konsekwencji okaza?o si? by? zwyk?ym niewypa?em, niesprawdzonym od pocz?tku do ko?ca JEDNYM, P?YNNYM PRZEJ?CIEM GRY. Nast?pnym razem jak b?dziecie umieszcza? skalowanie trudno?ci, to zróbcie ogólne beta testy, a nie ograniczajcie si? do konsoli, co?

Tyle kwasów z mojej strony, do MT ju? nie wróc?. Poziom trudny skutecznie zamieni? ?wietn? gr? w niegrywaln? siekanin?, w której gramy dwur?cznym m?otkiem ze Starego Obozu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 13:38